Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

o vilniuje yra urmo baze? kur?
Atsakyti
Kaune yra urmo baze 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 03 25, 10:25)

mikuotuke, beje lb graži gėlytė pas jus cool.gif  wub.gif ar sudėtinga jų priežiūra?

kalbant apie miltoniją - net nežinau blush2.gif dar tik mokausi ją prižiūrėti lotuliukas.gif kol kas auga sau, žydi, pūti nė neketina, tai gal ir gerai prižiūriu? g.gif va po kokio pusmečio pasakysiu daugiau hihihi.gif hihihi.gif

mergaitės, pamenat, minėjau juodus falenopsius? Tai va, tokių, aišku, neradau, nusipirkau vienintelį rudą su žaliom dėmėm (toks žiedas) hihihi.gif , nes daug pumpurų buvo, kažkuo jis mane patraukė... ir įtariu, kad tai - pirmasis mano kvepiantis falenopsis! bigsmile.gif wub.gif assa.gif didis.gif hihihi.gif
vis prieinu, pauostau - tikrai, pusiau narcizo, pusiau saldus, kaip migdolų kvapas, na, kaip marcipanų, toks aštrus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 10:45)
kalbant apie miltoniją - net nežinau  blush2.gif  dar tik mokausi ją prižiūrėti  lotuliukas.gif kol kas auga sau, žydi, pūti nė neketina, tai gal ir gerai prižiūriu?  g.gif  va po kokio pusmečio pasakysiu daugiau  hihihi.gif  hihihi.gif

mergaitės, pamenat, minėjau juodus falenopsius? Tai va, tokių, aišku, neradau, nusipirkau vienintelį rudą su žaliom dėmėm (toks žiedas)  hihihi.gif , nes daug pumpurų buvo, kažkuo jis mane patraukė... ir įtariu, kad tai - pirmasis mano kvepiantis falenopsis!  bigsmile.gif  wub.gif  assa.gif  didis.gif  hihihi.gif
vis prieinu, pauostau - tikrai, pusiau narcizo, pusiau saldus, kaip migdolų kvapas, na, kaip marcipanų, toks aštrus  bigsmile.gif

mikuotuke pasirodom su geliuku wub.gif gal netycia sian i aleksoto maxima vaziuosi???man prasviestum ar verta trenktis ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 09:45)
kalbant apie miltoniją - net nežinau  blush2.gif  dar tik mokausi ją prižiūrėti  lotuliukas.gif kol kas auga sau, žydi, pūti nė neketina, tai gal ir gerai prižiūriu?  g.gif  va po kokio pusmečio pasakysiu daugiau  hihihi.gif  hihihi.gif

mergaitės, pamenat, minėjau juodus falenopsius? Tai va, tokių, aišku, neradau, nusipirkau vienintelį rudą su žaliom dėmėm (toks žiedas)  hihihi.gif , nes daug pumpurų buvo, kažkuo jis mane patraukė... ir įtariu, kad tai - pirmasis mano kvepiantis falenopsis!  bigsmile.gif  wub.gif  assa.gif  didis.gif  hihihi.gif
vis prieinu, pauostau - tikrai, pusiau narcizo, pusiau saldus, kaip migdolų kvapas, na, kaip marcipanų, toks aštrus  bigsmile.gif


mikuotuke greiciau rodykis smile.gif nekantraujam bigsmile.gif kur pirkai, kiek mokejai?
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 10:49)
mikuotuke pasirodom su geliuku  wub.gif gal netycia sian i aleksoto maxima vaziuosi???man prasviestum ar verta trenktis ten  g.gif

naujute, vakar buvau, manau, kad dar tau šansų yra, tik bandyk šiandien kuo skubiau važiuoti bigsmile.gif kada tik galėsi, iškart lėk ax.gif
va del netikusios aparatūros+ kompo ožiavimosi negaliu įkelti foto doh.gif ir net nerandu panašios foto internete... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 10:52)
mikuotuke greiciau rodykis smile.gif nekantraujam  bigsmile.gif  kur pirkai, kiek mokejai?

as prisidedu prie axaros klausimu blush2.gif
kaip as tokiu niekad nerandu idomybiu, atrodo kad ne tam paciam mieste gyvenam biggrin.gif
p.s mano cimbidukas leidzia nauja auginuka wub.gif clap.gif
Atsakyti
tiesa, o pirkau aleksoto maksimoj, 19.90 ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 10:54)
naujute, vakar buvau, manau, kad dar tau šansų yra, tik bandyk šiandien kuo skubiau važiuoti  bigsmile.gif  kada tik galėsi, iškart lėk  ax.gif
va del netikusios aparatūros+ kompo ožiavimosi negaliu įkelti foto  doh.gif  ir net nerandu panašios foto internete...  unsure.gif

as tik vakarop vaziuosiu, man reikia mamai kazka grazaus nupirkti is naujo doh.gif vakar silainiu maximoj maciau tokiu graziu kaip simmonnetes, bet aplauzyti ziedai buvo, tai tikiuosi kitoj maximoj rasti padoresniu g.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif labai atsiprašau, bet niekaip neprisibeldžiu iki Mikuotukės, nei per telefoną , nei per až, atsiliepk lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 25 kovo 2009 - 09:58
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 10:54)
as prisidedu prie axaros klausimu  blush2.gif
kaip as tokiu niekad nerandu idomybiu, atrodo kad ne tam paciam mieste gyvenam biggrin.gif
p.s mano cimbidukas leidzia nauja auginuka  wub.gif  clap.gif

sveikinu su cimbiduku! bigsmile.gif wub.gif tegu tik auga!
O tas orchidėjas randu taip - apeinu, nieko gero nematau. Stoviu, žiūriu, žiūriu, tada krenta į akį kokia nelabai graži. Žiūriu aš į ją, tada pavaikštau kur kitur, tikrinu, ar noriu pas ją sugrįžti. Jei sugrįžtu, susidraugauju su ja ir.... kaip tada galiu palikti rolleyes.gif
Taip pas mane namie krūva siuprizų atsiranda doh.gif nepatartina taikyti tokį metodą, na, bet kažką ypatingo galima taip rasti, neskubant ir bandant susidraugauti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 09:55)
tiesa, o pirkau aleksoto maksimoj, 19.90  ax.gif  wub.gif

gaila sad.gif tai kai tik turesi galimybe pasirodyk smile.gif o tik viena tokia buvo?
Atsakyti