Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(naujute @ 2009 03 24, 15:57)
sveikutes visos  4u.gif  o as tai labai nusivylus ir suoykus... kur mamai pirkau gelyte tai jau beveik visi ziedai nuvyto, nesuprantu kame cia saknys, gal susalo kai nesiau, nors buvau siltai apvyniojus g.gif  taip pykstu tik dar nesugalvojau ant ko... ir gaila tokie grazus ziedai, o ir mokejau nepigiai 36lt net  blush2.gif negaliu kaip nuotaikos nera  verysad.gif

zinok, kartais joms taip nutinka, ar nuo oro kaitos, ar dar nuo ko, bet va ima ir kaprizingai visus ziedus numeta doh.gif verysad.gif nors tu ka... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 24, 20:14)
niu pagaliau is mamytes 23 siundinuosi kiminu smile.gif
ziuriu i jusu kolekcijas ir seile varva, kodel maniskes taip nezydi?! is 8 phalenopsiu trys, bet ir tai  pas viena tik du ziedukai...

Turiu pora klausimu:
schultz trasos yra is tu, kur tipo ''azotines'' ar ne? nes kad zydetu atseit reikia fosforo daugiau.
ir kur jus perkat stiklinius vazonus geliukam? senukuose maciau, bet nelabai kazkokie grazus...
Krissti, tu sakei pirkai stikliniu vazonu? gal gali parodyti kokiu? ir kur?

o kiek tie kiminukai kainuoja???nes man ju irgi reikia.
del scheteling trasu tai siandein skambinau i firma, tai neturi firminei parduotuvei purskikliu tik universalias trasas orchidejoms.
na as esu is elektrenu tai vienoj sodo ir darzo prekiu parduotuvei perku vazonelius (nuotraukoj matosi) ir dabar su drenazu taip padariau. kaip manot merginos ar gaus orchidejos dregmes is drenazo ri va matot kaip jas laikau salia lango siauriniai pusei, nes kitaip nera galimybes, tikiuosi nebus joms tamsu..
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 24, 20:27)
o ar zaliuku nematete?  smile.gif
mikuotuke, pameni sakei apie tas ale juodas orches? smile.gif po to viena mamyciu imete foto, gal ten tokias turejai omeny?

eee, ne, anos su 3 ziedlapiais, tokios idomios, ir dar tas juodumas eina is rudumo g.gif na, tokios rudos, kad net juosvos biggrin.gif
Papildyta:
mergaites, kam jums tu purskikliu lapams doh.gif nusipirkit is senuku 5 litrus distiliuoto vandens, juo drekinkit lapus ir ora. jei koki karta noresit, idekit trupineli trasu - bus tas pats. Tik nuo trasu lieka balsvos apnasos, tad paskui lapus reiks nuvalyti.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 24, 20:41)

mergaites, kam jums tu purskikliu lapams  doh.gif  nusipirkit is senuku 5 litrus distiliuoto vandens, juo drekinkit lapus ir ora. jei koki karta noresit, idekit trupineli trasu - bus tas pats. Tik nuo trasu lieka balsvos apnasos, tad paskui lapus reiks nuvalyti.

na as dabar virintu vandeniu purskiu, bet foto matosi kokie lapai pas mane suglebe gelyciu... doh.gif
Atsakyti
tu nepergyvenk, jie ilgokai neatsigaus, nes susirauksleti lengva, bet va, kol atsistato, tai schmoll.gif kai kurie taip ir lieka pasirauksleje unsure.gif geliukams tikrai pakanka dregmes ir meiles is taves wub.gif
p.s.: distiliuotas vandenukas visgi geriau nei virintas - netycia tuo isitikinau, nors naudojau iki tol irgi virinta blink.gif
Atsakyti
tokie vazonai man patiktu.... gal kas matete vilniuje tokiu vazonu, kaip pas Krissti?
kiminai is tos mamytes kainavo 15+3.390 (uz siuntika), 150 g..
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 24, 21:51)
tokie vazonai man patiktu.... gal kas matete vilniuje tokiu vazonu, kaip pas Krissti?
kiminai is tos mamytes kainavo 15+3.390 (uz siuntika), 150 g..

papildysiu - o tas 150g dziovintu kiminu, tai... visas orches apklosi lotuliukas.gif daug daug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 24, 20:51)
tu nepergyvenk, jie ilgokai neatsigaus, nes susirauksleti lengva, bet va, kol atsistato, tai  schmoll.gif  kai kurie taip ir lieka pasirauksleje  unsure.gif  geliukams tikrai pakanka dregmes ir meiles is taves  wub.gif 
p.s.: distiliuotas vandenukas visgi geriau nei virintas - netycia tuo isitikinau, nors naudojau iki tol irgi virinta  blink.gif

ok distiliuoto turiu, nes toki pilu i lygintuva skalbiniams lyginti,tai ji ir panaudosiu smile.gif o kai purskiat tai taip is toli kad lasiukai ant lapu nenusestu ar kaip?
o geriau zali is misko kiminai ar dziovinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 24 kovo 2009 - 21:01
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 24, 22:00)
ok distiliuoto turiu, nes toki pilu i lygintuva skalbiniams lyginti,tai ji ir panaudosiu smile.gif o kai purskiat tai taip is toli kad lasiukai ant lapu nenusestu ar kaip?
o geriau zali is misko kiminai ar dziovinti?

del kiminu - nesvarbu, vistiek jie bus drekinami ax.gif o pas mane purkstuvelis tai imituoja lietu, gan stambus laseliai nuseda schmoll.gif dulksna gal net geriau. Jei susidaro laseliai, tai nesvarbu, svarbiau, kad jie:
nepakliutu i lapo skrotele ir butu ji issausinta;
nedarytu veidrodzio efekto, t.y., kad saule per juos nenudegintu lapu blink.gif tad galima purksti anksti ryte ax.gif kad pradziutu iki pasirodant karstesniems saulutes spinduliukams (cia aktyvesni pavasari aktualiau, o vasara - juolab!)
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 24, 21:06)
del kiminu - nesvarbu, vistiek jie bus drekinami  ax.gif  o pas mane purkstuvelis tai imituoja lietu, gan stambus laseliai nuseda  schmoll.gif  dulksna gal net geriau. Jei susidaro laseliai, tai nesvarbu, svarbiau, kad jie:
nepakliutu i lapo skrotele ir butu ji issausinta;
nedarytu veidrodzio efekto, t.y., kad saule per juos nenudegintu lapu  blink.gif  tad galima purksti anksti ryte  ax.gif kad pradziutu iki pasirodant karstesniems saulutes spinduliukams (cia aktyvesni pavasari aktualiau, o vasara - juolab!)

aciu tau uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
pasigirsiu - toki grozi turiu, bet tik su dviem ziedeliais ax.gif
http://www.beautiful...ltonia_red.html
miltonija cia. Ziedo margumas butent toks wub.gif
eh...
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 24, 21:36)
zinok, kartais joms taip nutinka, ar nuo oro kaitos, ar dar nuo ko, bet va ima ir kaprizingai visus ziedus numeta  doh.gif  verysad.gif  nors tu ka...  verysad.gif

labao liudna verysad.gif sakiau nauja nupirksiu kokia grazia, ypac kai dabar maximoj uzvesta idomesniu blush2.gif
Atsakyti