Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

hihihi.gif simre, kur neatsiminsiu, jei esu prizadejusi tau nugriebti miniuku lotuliukas.gif tai va, kam aktualu miniukai, tam aktualu ir mini vazoniukai smartass.gif clap_1.gif
Atsakyti
Na va informuoju visas biggrin.gif as katik is hyper maximos, bet nieko ten gero bent jau sau asmeniskai neradau schmoll.gif
Atsakyti
columbija, tu apie vazoniukus kalbi? mirksiukas.gif ar apie orchytes? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes visos 4u.gif o as tai labai nusivylus ir suoykus... kur mamai pirkau gelyte tai jau beveik visi ziedai nuvyto, nesuprantu kame cia saknys, gal susalo kai nesiau, nors buvau siltai apvyniojus g.gif taip pykstu tik dar nesugalvojau ant ko... ir gaila tokie grazus ziedai, o ir mokejau nepigiai 36lt net blush2.gif negaliu kaip nuotaikos nera verysad.gif
Atsakyti
o as siandien skambinau i scheteling trasu parduotuve vilniuje norejau pasiklausti ar turi lapu prieziurai trasu orchems, tai nieko neturi tik paprastas trasas orchidejoms ir nznau kur dar rasti tas trasas....
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 24, 13:36)
kam aktualu miniukai, tam aktualu ir mini vazoniukai  smartass.gif  clap_1.gif

Logiška. Pagarba taip sakant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 24, 14:56)
Na va informuoju visas biggrin.gif  as katik is hyper maximos, bet nieko ten gero bent jau sau asmeniskai neradau  schmoll.gif



pritariu, aš tik jau seniai tuos visur esančius SK spalvotus vazonelius buvau nusižiūrėjus, tai kelis ir pasiėmiau, o daugiau kaip ir nieko nier... verysad.gif

beje, ir Norfoj akcija vazonams dabar -42 %, tai dar labiau nieko gero, pora vazonų rūšių ir psio...
Atsakyti
user posted image

user posted image

Mano vėl naujos gyventojos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 24, 16:19)
user posted image

Mano vėl naujos gyventojos  biggrin.gif

kokia grazi thumbup.gif noriu ir as tokios, kur pirkai, kiek mokejai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 24, 17:19)
user posted image

user posted image

Mano vėl naujos gyventojos  biggrin.gif

labai grazios, kur pirkai kiek mokejai?
Atsakyti
graži bordinė wub.gif

O aš dabar tik pagalvojau, kad mano paskutinė įsigyta orchytė, ar tik nebus miniukė? Žiedeliai tai mažiukai tokie. kaip manote?

user posted image
Atsakyti
Merginos, miniukai auga kokių 6 cm skersmens vazonėliuose, o žiedų smulkumas miniškumo dar neparodo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti