Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 19:22)
tuo tarpu, jie kas zinote  kitu geliu baziu imoniu pavadinimus, brukstelkit man i az (arba siaip tuos taskus parasykit, gi kiek daug as nezinau!  doh.gif  )  ax.gif

Papildau sąrašiuką:
Vilijampolėje, prie LVA – UAB „Kalmina“. Tilžės g. 20, Kaunas. http://www.kalmina.lt
prie Onkologinio – UAB “Tik gėlės“, Sakalų g. 15 /Volungių g. 16, Kaunas. http://www.buyflowers.lt/01_lt.html
smile.gif
Atsakyti
Taip visos lekim vazoniuku savo grazuolem pirkti wub.gif
Atsakyti
As tai tik po darbo uzsuksiu, gal dar bus kas like smile.gif
Atsakyti
Nu ir groziu cia prideta wub.gif Noriu ir as pasigirti, ka vakar is maximos parsiveziau, nors sakiau daugiau nei vienos nepirksiu blush2.gif Taigi rodau savo isigyta midi falenopsi smulkiais ziedukais ir margais lapais wub.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(jeg @ 2009 03 23, 19:03)
snd pramones maximoj maciau nemazai grazuoliu ir spalvyciu ivairiu ax.gif ,tik is toli maciau artyn net nedrysau eit nes su MB buvau,butu nuvijes turbut  lotuliukas.gif ,bet apsimeciau kad nerupi   nail.gif ,nors ratais ejau,ir tik snaira ziurejau  lotuliukas.gif  . na o ryt leksiu i aleksota,kadangi viena leksiu tai nuojauta lb stipriai kuzda kad i bazyte tikrai laiko rasiu uzlekt  lotuliukas.gif

Pazistama situacija biggrin.gif Mane draugas jau ligone vadina ir neleidzia net artyn prieiti prie geliu skyriaus doh.gif Nors pas mane ju tik 5 dabar. Vakar, kai parsinesiau namo orchideja, tai dar su broliu susibariaus. Liepe daugiau netempti namo tu paciu geliu doh.gif Nu bet as nieko negaliu su suvim padaryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 24 kovo 2009 - 11:12
Nu bet ir grožis naujojo pirkinio Pandora wub.gif wub.gif wub.gif Labai panaši į phalaenopsis schilleriana bigsmile.gif Kurioj maximoj pirkote tokią gražuolę?Kitą kart reiks atidžiau apžiūrėt parduotuvėj tokius grožius biggrin.gif Gal ir man kada tokią panašią pavyks surasti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukis123: 24 kovo 2009 - 11:20
QUOTE(Kukis123 @ 2009 03 24, 11:17)
Nu bet ir grožis naujojo pirkinio Pandora wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai panaši į phalaenopsis schilleriana bigsmile.gif Kurioj maximoj pirkote tokią gražuolę?Kitą kart reiks atidžiau apžiūrėt parduotuvėj tokius grožius biggrin.gif Gal ir man kada tokią panašią pavyks surasti blush2.gif

Pirkau Hiper Maximoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Aleksoto Maximoj vazonų nieko gero schmoll.gif aišku, jei kam reikia vos poros, tai galite sėkmingai išsirinkti tinkamus, bet man tai problematiška lotuliukas.gif
naujute, o tau reikėtų laaaaabai paskubėti blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 24 kovo 2009 - 11:28
Šiandien su laimikiu grįžau - jau taaaip gėda blush2.gif bet ką - pavasaris, reikia atnaujinti interjerą lotuliukas.gif eisiu ieškoti pakabinamų vazonėlių wub.gif
Beje, dabar prieš miegą vis paskaitau knygutę apie orchidėjas, tarsi iš kokio vadovėlio mokydamasi biggrin.gif kad žinočiau, kaip kokią rūšį auginti ax.gif
Papildyta:
Mergaitės, labai ačiū už gėlių bazių adresus. Dabar nebeleidžia man keisti pirmosios žinutės, tad įdėsiu adresus, kai kursime naują temelę mirksiukas.gif
Raginu Klaipėdą ir Vilnų pasidalinti savo žinomais taškais ax.gif
Gal kam pravers rolleyes.gif
Atsakyti
aha, dalinkimė sir Vilnietės bazių adresais:4u:
aš žinau tiktą jau mūsų apšnekėtą už aerouosto gelesvisiems.lt, bet kažką girdėjau, lyg Vilkpėdėn merginos važiuoja, ar kažkur ten šalia irgi orchių pasižvalgyt. gal kuri žinot?
Atsakyti
Gal zinot kur galima gauti permatomu vazoneliu (plastikiniu/plasmasiniu) mini phalaenopsiams bigsmile.gif noriu persodinti savo miniuke, ji dabar rudam vazoniuke rolleyes.gif
O temos pavadinime galima butu prirasyti ir viska ko ju auginimui reikia (na kazka panasaus, reiktu graziau suformuluoti ) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasandr@: 24 kovo 2009 - 12:29
QUOTE(Kasandr@ @ 2009 03 24, 13:27)
Gal zinot kur galima gauti permatomu vazoneliu(plastikiniu) mini phalaenopsiams  bigsmile.gif
O temos pavadinime galima butu prirasyti ir viska ko ju auginimui reikia (na kazka panasaus, reiktu graziau suformuluoti ) ax.gif

kasandra, taip ir padarysiu, tiesiog gan paskubomis temele kurta schmoll.gif labai geras pasiulymas mirksiukas.gif
del mini falenopsiu vazonu, tai... paziurek kanceliariniu prekiu skyriuje stiklineliu vaikams (kur akvareliniams dazams, dar kazkam, cia simre turetu zinoti apie tai), prasidurk skylutes mirksiukas.gif nes siaip pirkti tikrai nera ar bent niekur nematyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasandr@ @ 2009 03 24, 12:27)
Gal zinot kur galima gauti permatomu vazoneliu (plastikiniu/plasmasiniu) mini phalaenopsiams  bigsmile.gif noriu persodinti savo miniuke, ji dabar rudam vazoniuke  rolleyes.gif

Aš pirkau senukuose stiklinėles su dangteliais, kur vaikai naudoja piešdami teptukams plauti. SB įdarbinau skylučių prigręžioti. Vakar apžiūrėjau miniukes, tai visos kuo puikiausiai jaučiasi.

Dar dabar sugalvojau, kad turbūt būtų galima indelius šlapimui pnaudot, kur vaistinėse būna. Bet šituose skyles susigręžiot taip pat reikėtų.

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 24, 12:31)
del mini falenopsiu vazonu, tai... paziurek kanceliariniu prekiu skyriuje stiklineliu vaikams (kur akvareliniams dazams, dar kazkam, cia simre turetu zinoti apie tai), prasidurk skylutes  mirksiukas.gif  nes siaip pirkti tikrai nera ar bent niekur nematyti  schmoll.gif

Bet ir atmintis tavo, mikuotuke blink.gif blink.gif thumbup.gif Aš dažniausiai atsimenu ką rašė, kokius patarimus dalijo, bet kas tai darė - niekaip... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 24 kovo 2009 - 13:28