Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

kas is to, is uzsienio puslapiu uzsisakineciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jeg @ 2009 03 23, 20:03)
snd pramones maximoj maciau nemazai grazuoliu ir spalvyciu ivairiu ax.gif ,tik is toli maciau artyn net nedrysau eit nes su MB buvau,butu nuvijes turbut  lotuliukas.gif ,bet apsimeciau kad nerupi  nail.gif ,nors ratais ejau,ir tik snaira ziurejau  lotuliukas.gif  . na o ryt leksiu i aleksota,kadangi viena leksiu tai nuojauta lb stipriai kuzda kad i bazyte tikrai laiko rasiu uzlekt  lotuliukas.gif

oi pazistama man ta nuojauta, oi schmoll.gif lotuliukas.gif tai jau po visu nuojautu pasiruosk kelti foto pas mus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 20:06)
kas is to, is uzsienio puslapiu uzsisakineciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif
Papildyta:

oi pazistama man ta nuojauta, oi  schmoll.gif  lotuliukas.gif  tai jau po visu nuojautu pasiruosk kelti foto pas mus  lotuliukas.gif


jei tik nuojauta manes neapgaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o kurioje vietoje (Kauno bazeje) parduodamos orchidejos? Aciu, jei kuri zinot ir atsakysit.
Atsakyti
QUOTE(rozinelape @ 2009 03 23, 20:14)
Mergaites, o kurioje vietoje (Kauno bazeje) parduodamos orchidejos? Aciu, jei kuri zinot ir atsakysit.

kur jau mes nezinosim (ligones) lotuliukas.gif
ziurek, idesiu nuoroda
http://www.jumsinfo....a/,client.16600
suk i europos prospekta aleksote, ties valstybine mokesciu inspekcija mirksiukas.gif
(o laimiki prasom cia deti- foto) wub.gif
Atsakyti
mikuotuke, turiu pasiulyma smile.gif i pradini psl gal butu visai neblogai iterpti ivairiu kauno ar kitu miestu zinomu tasku, su nuorodomis kaip juos rasti, kad vis nesikartotu tie patys klausimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 20:19)
mikuotuke, turiu pasiulyma smile.gif i pradini psl gal butu visai neblogai iterpti ivairiu kauno ar kitu miestu zinomu tasku, su nuorodomis kaip juos rasti, kad vis nesikartotu tie patys klausimai  smile.gif

bigsmile.gif gera mintis! truputuka kantrybes, greitu laiku idesiu, suieskojusi keleta taskeliu mirksiukas.gif
tuo tarpu, jie kas zinote kitu geliu baziu imoniu pavadinimus, brukstelkit man i az (arba siaip tuos taskus parasykit, gi kiek daug as nezinau! doh.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 19:22)
bigsmile.gif  gera mintis! truputuka kantrybes, greitu laiku idesiu, suieskojusi keleta taskeliu  mirksiukas.gif
tuo tarpu, jie kas zinote  kitu geliu baziu imoniu pavadinimus, brukstelkit man i az (arba siaip tuos taskus parasykit, gi kiek daug as nezinau!  doh.gif  )  ax.gif

as tai zinau kad yra kaune dar vilijampoles ir onkologinio bazes taip pat ten prie aleksoto bazes yra dar viena parduotuve, bet deja tiksliu adresu nzn 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 19:23)
as tai zinau kad yra kaune dar vilijampoles ir onkologinio bazes taip pat ten prie aleksoto bazes yra dar viena parduotuve, bet deja tiksliu adresu nzn  4u.gif

stai radau vilijampoles bazes kortele UAB "Vaidrena" tel 837363512, mob 861168457, Jurbarko gatve 5, Kaunas
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 19:02)
kad nekainuotu pasto islaidos vien del segtuku, o man su vienu siuntiniu viskas ir atkeliautu  ax.gif


Kai taip bus - duok man žinot 4u.gif
Jei iki to laiko nieko nenusipirksiu. Baisiai jie patogūs, kaip norėjai ar kur norėjai užsegei ir viskas ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kurioms teko pirkti bazeje Kaune orchytes, ar apsimoka? didelis kainos skirtumas nei is parduotuves (maximos ar geiu parduotuviu) ? g.gif
Papildyta:
Tik dabar paskaiciau apie drugelius ( na tuos grazuoliukus prisegti orchytes) bet ca jau tie kurie tam ir skirti o ne prie vaikisku visokiu segtuku biggrin.gif yra pirkti vilniuje ermitaze ten prie geliu kur daug visokiu dekoraciju 1 drugelio kaina 0,99LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 23, 20:25)
Norejau paklausti kurioms teko pirkti bazeje Kaune orchytes, ar apsimoka? didelis kainos skirtumas nei is parduotuves (maximos ar geiu parduotuviu) ?  g.gif
Papildyta:
Tik dabar paskaiciau apie drugelius ( na tuos grazuoliukus prisegti orchytes) bet ca jau tie kurie tam ir skirti o ne prie vaikisku visokiu segtuku  biggrin.gif  yra pirkti vilniuje ermitaze ten prie geliu kur daug visokiu dekoraciju 1 drugelio kaina 0,99LT  mirksiukas.gif

na ne, as turiu omeny ne tuos segtukus,kurie tvirtina ziedztiebi prie remiancio pagaliuko, bet apie tuos dekoracinius,kur i puokstes sega ar kur ant uzuolaidu ir pan. galit pamatyti juos naujutes geliu kolekcijoje.
Taip bazeeje pirkti tikrai apsimoka, bet phal nevisada, kartais maxima pasiulo geresni kainos ir kokybes santyki, o kitas geles tai tikrai apsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 20:22)
bigsmile.gif  gera mintis! truputuka kantrybes, greitu laiku idesiu, suieskojusi keleta taskeliu  mirksiukas.gif
tuo tarpu, jie kas zinote  kitu geliu baziu imoniu pavadinimus, brukstelkit man i az (arba siaip tuos taskus parasykit, gi kiek daug as nezinau!  doh.gif  )  ax.gif

dar vilijampolej tilzes gatvej yra, prie LVA, bet adreso tikslaus irgi nezinau g.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 21:30)
Taip bazeeje pirkti tikrai apsimoka, bet phal nevisada, kartais maxima pasiulo geresni kainos ir kokybes santyki, o kitas geles tai tikrai apsimoka  smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif del phal tai galima arba islosti arba pralosti, ziurint ka siulo vietines parduotuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mergaitės, tai rytoj visos į maximas vazonų gėlytėms? biggrin.gif
Atsakyti