Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

4.5 sts = 1"/US8 needle panos isverskit kiek cia bus centimetrais, is anksto dekoju
Atsakyti
Labas vakaras darrstuoles, jungiuosi prie jusu ir iskarto su klausimais, issimelyjau sita daigta, jau akis isvervinti baigiu niekaip nesuprantu kaip duotus chemoj galabioukus sujungti i sita grozi? kaip ir kur tvirtinasi rankoves verysad.gif
jau nusiteikusi lenku kalbos vertejos ieskoti lotuliukas.gif

user posted image user posted image


gal kuri netycia zino ar osinkoj uzmate? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 02 balandžio 2009 - 21:05
QUOTE(caulyte @ 2009 04 03, 10:18)
osinkoj tikrai yra, uzklausk, duos nuoroda  smile.gif



uzsiregsitruoti ir uzklausti ax.gif nes man su rusu gramatika mirtis... doh.gif
Atsakyti
cia mano vakar baigtas darbelis smile.gif
http://picasaweb.goo...510241030062930
Atsakyti
Prisiruošiau sutvarkyti ir papildyti savo albumėlį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 04 03, 21:08)
Kiek suprantu tai tos rankovės nesitvirtina, jos kaip ilgos pirštinės, tik be pirštų, mezgasi atskirai ir užsimauna. O visa kita parodyta schemose smile.gif



ideja, belnias tik tada smuktu jos ir nepatogu bent man atrodo verysad.gif reiketu nuo ju ir pradeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 04 03, 23:05)
ideja, belnias tik tada smuktu jos ir nepatogu bent man atrodo  verysad.gif  reiketu nuo ju ir pradeti  g.gif

Nemanau kad smuktų, viršuje reikėtų pamegzti stulpelį, kad aptemtų, galima dar prisiūti gumelę kad būtų ramiau bigsmile.gif
Štai panaši idėja
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 04 03, 23:05)
ideja, belnias tik tada smuktu jos ir nepatogu bent man atrodo  verysad.gif  reiketu nuo ju ir pradeti  g.gif




tikrai nesmunka, kaip minejo varna575, reikia stulpeli pamegzti virsuj. isbandyta jau ne karta, ir ati nesioju ir dukruze ir ilgas "rankoves" ir trumpas riesines, labai pamegom sita aprangos detale ax.gif
Atsakyti
user posted image Va rusiškas vertimas, tik visvien nesuprantu kas prie ko ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 04 04, 17:24)
nu jo paskaicius aprasyma  doh.gif , apie rankoves nieko isvis nerasoma, tai taip iseitu kad jos atskirai neriamos, kaip jau minejo varna575



turiu itarima, kad mano svajone likks neispildyta blink.gif nes jau kelis kartus skaitau i nesueina nugara doh.gif rankoves jau is pavadinimo aisku
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 04 04, 18:28)
turiu itarima, kad mano svajone likks neispildyta  blink.gif  nes jau kelis kartus skaitau i nesueina nugara doh.gif  rankoves jau is pavadinimo aisku

as kiek suprantu tai nugarai priklauso dalis tos ilgos juostos ir tas mazas gabaliukas trapecijos formos, kuris greiciausiai turetu but apacioj nugaros, (paziurek, ten skaiciukai 35 turi susijungti)... tikiuos nors truputuka aiskiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 04 04, 23:34)
as kiek suprantu tai nugarai priklauso dalis tos ilgos juostos ir tas mazas gabaliukas trapecijos formos, kuris greiciausiai turetu but apacioj nugaros, (paziurek, ten skaiciukai 35 turi susijungti)... tikiuos nors truputuka aiskiau  blush2.gif

O tas priekio kvadratas stovės kaip rombas, kampu į apačią ir tvirtinsis irgi prie tos juostos thumbup.gif Jau aiškiau biggrin.gif
Atsakyti