Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Enary @ 2010 01 17, 14:25)
Rodausi biggrin.gif  siulu likuciu panaudojimas (vietoj planuoto maudymuko smile.gif )

Nu thumbup.gif siūliukų panaudojimas. Labai labai gražu, šaunuolė ir taip greit čia nunėrei bigsmile.gif
O tai kaip neri, kai likučių nenaudoji bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 01 17, 15:27)
Nu  thumbup.gif  siūliukų panaudojimas. Labai labai gražu, šaunuolė ir taip greit čia nunėrei bigsmile.gif
O tai kaip neri, kai likučių nenaudoji bigsmile.gif  thumbup.gif

Aciux 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tai kad cia labai paprastas nerinukas, jei kam reikes, galesiu schemute duoti..(tiesa, as ji truputi pergaminau, bet esme vistiek ta pati,-nerimas "ananasiukais" smile.gif ), o dar + nerini tik viena puse sudaro, nugara beveik "nuoga", del to greitai ir nusinere biggrin.gif
(maniskis tai sake: koki cia "ziursta" nusimezgei biggrin.gif )
Atsakyti
Enary nu tu ir pavarai ax.gif bigsmile.gif grozis bigsmile.gif gal galetum rasteliu pasidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2010 01 17, 15:36)
Enary nu tu ir pavarai  ax.gif  bigsmile.gif grozis  bigsmile.gif  gal galetum rasteliu pasidalinti  mirksiukas.gif

Aaaaaciu 4u.gif
Zinoma, schemute va:
user posted image
hmmm...nelabai matosi, turbut... as ja osinkoje, berods, radau, paieskosiu veliau idesiu nuoroda...
o cia pvz is osinkos:
user posted image
As tik neriau siek tiek ilgesni (kiek siulu uzteko) biggrin.gif
Papildyta:
gal geriau bus:
http://images20.fotk.../8247069/88.jpg
4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,

norejau pasiteiraut ar mano idetas modeliukas ir rastas labai sudetingas? Siaip kazkada seniau nerdavau serveteles, iv. menkniekius ir vel nusprendziau prisiminti si malonuma. Neseniai neriau pleduka, bet lengvas rastas, tai buvo paprasta. Sakykit ar man dar niekada nenerus rubo bus iveikiamas toks modeliukas? Nuo ko ji pradeti? Mane kazkaip labiausiai gazdina kaklas ir rankoves?
Gal kas netycia turit schemute?
Jei jau sis labai sudetingas, tai gal turit kokio paprastesnio modeliuko rastuka ir schemute?

Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agotas: 18 sausio 2010 - 13:27
QUOTE(agotas @ 2010 01 18, 14:20)
Sveikos mezgejeles,

norejau pasiteiraut ar mano idetas modeliukas ir rastas labai sudetingas?  Siaip kazkada seniau nerdavau serveteles, iv. menkniekius ir vel nusprendziau prisiminti si malonuma. Neseniai neriau pleduka, bet lengvas rastas, tai buvo paprasta. Sakykit ar man dar niekada nenerus rubo bus iveikiamas toks modeliukas?  Nuo ko ji pradeti? Mane kazkaip labiausiai gazdina kaklas ir rankoves?
Gal kas netycia turit schemute?
Jei jau sis labai sudetingas, tai gal turit kokio paprastesnio modeliuko rastuka ir schemute?

Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image

Siaip tai rastas nesunkus, nes pagrinde tinkleliu nerta, bet visgi, butu gerai schema, nes kaklas ir man nelabai suprantamas g.gif
Gal galima kazka panasaus nusinerti interpretuojant biggrin.gif va,ne toks, bet panasus rasciukas:
user posted image
schema: http://radikal.ru/F/...c59ace.jpg.html

Atsakyti
Enary labai gražiai atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės, gal kartais kas nėrėt ši megztuką? http://picasaweb.goo...419532728104786

Pradėjau nert iš triušio vilnos. Bet raštas man toks susitraukęs gaunasi.Pabandžiau nusinert pavyzdėlį ir išskalbus išlygint.Gavosi normaliai.Bet kaip dabar žinok koks dydis gausis.bandyt tampyt ir matuot gal. g.gif Žodžiu pasimečiau ir nukišau nėrinį i spintą.O šiaip norėtųsi pabaigt. smile.gif
Atsakyti
mezgėjėlės noriu patarimo. numezgiau platų šalį kiauraraščiu, noriu, kad jis būtų standesnis. Kokiomis priemonėmis tai galėčiau padaryti prieš lygindama
ačiū
Atsakyti
prasau padekit help.gif . Numezgiau megztinuka, bet nezinau kaip sujungti. Man reikia sujungti gerasias ir blogasias akis (mezgiau 2g 2b). Ieskojau internete, bet radau tik kai ,,suvalgo" geraja aki verysad.gif
Atsakyti
Enary aciukas 4u.gif ir visu labai prasau pagalbos, isardziau megstuka kuri nusinerus buvau pries 2 metus nu toks storu siulu zieminis, as ji isardziau nusibodo doh.gif taigi mezgu daba is tu siulu sijona bet man jie garbanojasi nuo susigulejimo g.gif kazi ar isskalbus isitiesins g.gif patarkit ka daryti ar isvis mesti siuliukus lauk verysad.gif
Atsakyti
Enary labai ispudingai atrodo tavo darbelis 4u.gif
Atsakyti