Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(batareika @ 2009 12 09, 17:55)
Mezgiau va šitą. Siūlai pusvilnė 100gr 210m mezgiau 4,5 virbalais ir tai reikėjo dar keletą eilučių vien gerom pamegzt.

aciu labai 4u.gif siulai pas mane tokie kaip pas jus 50 g 125m pusvilne - reiskiasi reikia virbalu storesniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 12 09, 15:58)
aciu labai 4u.gif  siulai  pas mane tokie kaip pas jus 50 g 125m pusvilne - reiskiasi reikia virbalu storesniu ax.gif

As mezgiau 4,5nr virbalais, ir dariau pora papildomu skyliu geliu lapuose 4u.gif
Atsakyti
user posted image
negirkit, nes čia pernai metų darbas. Žuviuk čia tau,palikau info ir kitoj temoj - mezgiau 6 nr virbalais, siūlai medvilnė stora iš casa lanos. norėtus ilgesnės bet siūlu pardėj neliko. ilginau vidurinės gėlės žiedlapius nes aš aukšta, o kvadratas irgi mažytis gavos. rankoves mezgiau pagal originalą - nepatiko pūstos, gal man netiko.paskui pakeičiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 10 gruodžio 2009 - 00:51
Sveikos,gal labai nesutrukdysiu pas jus įlindusi,bet labai reikia informacijos mezgu šaliką iš „Linate“ macheros, 6 nr virbalais, kiauraraščiu.Nesuprantu kodėl raitosi šonai? Gal galit padėt? help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(volungele @ 2009 12 10, 12:46)
Sveikos,gal labai nesutrukdysiu pas jus įlindusi,bet labai reikia informacijos mezgu šaliką iš „Linate“ macheros, 6 nr virbalais, kiauraraščiu.Nesuprantu kodėl raitosi šonai? Gal galit padėt? help.gif  help.gif  help.gif

Kokiu rastu mezgi, nes jei tik kiaurarastis gerom akim, todel ir raitosi. Pabandyk paskutines 5-8 akis megzt gera -bloga, stulpeliu, ar kokiu perliuku, tada nesiraitys mirksiukas.gif
Atsakyti
mezgu bumburiukais,gal per laisvai?
Atsakyti
QUOTE(volungele @ 2009 12 10, 15:10)
mezgu bumburiukais,gal per laisvai?

o kas cia per rastas? negirdejau tokio g.gif pabandyk pagarint su lygintuvu per atstuma, gal issities
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 12 10, 01:42)
user posted image
negirkit, nes čia pernai metų darbas. Žuviuk čia tau,palikau info ir kitoj temoj - mezgiau 6 nr virbalais, siūlai medvilnė stora iš casa lanos. norėtus ilgesnės bet siūlu pardėj neliko. ilginau vidurinės gėlės žiedlapius nes aš aukšta, o kvadratas irgi mažytis gavos. rankoves mezgiau pagal originalą - nepatiko pūstos, gal man netiko.paskui pakeičiau.

aciu labai.Maciau zinutes 4u.gif bandysiu visu patarimus apjungti ir megzti is naujo kai tik nusipirksiu storesnius virbalus ax.gif gal jau ryt- poryt. kol kas mezgu megztuka is usvilnes- labai smagiai virbaliukai dirba, tai po megztuko vel iskarto prie sitos grazuoles liemenes cool.gif
Atsakyti
Labas vakaras gal galit pedet ismeks sia pyne, truputi nesusigaudau?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 12 04, 21:19)
user posted image
labas vakaras  mirksiukas.gif  radau nuostabu angela kaledoms,tik nerandu konkretaus rasto  verysad.gif  tad jei kuri nors turi,buciau labai dekinga jei pasidalintumet ir su manimi  wub.gif


Labas, kaip sekasi megsti angela?

As irgi toki pradedu narplioti. Schemute radau angelu temoje osinkoje, ji kiek skiriasi nuo sio esancio nuotraukoje, bet principas-tas pats.
Kol kas esu nelabai patenkinta rezultatu. kazkaip atrodo, kad nebus jokio puosnumo... g.gif Bet dar tik pradzia.

Mane domintu, kaip padaroma ta lenkta krutines dalis: dregna islyginama, sulenkiama ir paliekama dziuti?
Atsakyti
Mezgėjos, noriu paklausti, kaip sutvarkot skylutes, sagoms užsegti g.gif ar padariusios skylutę paliekat ir daugiau nieko nedarot, ar apneriat, apsiuvat g.gif
4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.Gal kuri turit savo lobiuose kaukolės shemą? Sūnus užsimanė riešinių su ja, bet neturiu shemos, gal galėtumėt pagelbėti? Ačiū.
Atsakyti