Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Sveikos merginos 4u.gif ,


Cast on 114-120-120 (126-132) sts on circular needle 3.5 mm with 2 threads Fabel

Gal galetumete kuri suprantate paaiskint ka reiskia raudonai nuspalvinta dalis g.gif ,nukopijavau visa sakinuka,akd butu aiskiau blush2.gif

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Ir apnerti ir susiaurinti. smile.gif
Turiu suknele (trikkotazine) su per daug atviru kaklu, noreciau pasidaryti labiau uzdara ax.gif

QUOTE(Linjus @ 2009 12 04, 16:51)
tai reikia raštelio kaip apnerti ar kaip susiaurinti? g.gif

Atsakyti
labas vakaras,as su klausimu,ant virbalu uzdejiau 180 akiu,noriu nusimegzti sau lemene ilgesne,bet mezgu apvalei,rasta dejau musyte,5 ak .sujimu ir tiiek pat ismezgu,ar neperdauk akiu dejiau,siulai is iki parduotuves margi Aciu uz atsakima
Atsakyti
sveikutes, susiduriau su problemele. noriu nusimegzti sitokia berete, bet niekur nerandu rastelio. Todel prasau pagalbos, gal kur nors matet scemute

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 12 04, 21:19)
user posted image
labas vakaras  mirksiukas.gif  radau nuostabu angela kaledoms,tik nerandu konkretaus rasto  verysad.gif  tad jei kuri nors turi,buciau labai dekinga jei pasidalintumet ir su manimi  wub.gif

Va čia pavartyk,man atrodo yra ir tavasis mirksiukas.gif
http://picasaweb.goo...la2/Angeliukai#
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2009 12 06, 12:09)
Va čia pavartyk,man atrodo yra ir tavasis mirksiukas.gif


o jau koks grozis thumbup.gif kaip taip kietai iskrakmolini, kad stovi? as bandziau, man nesigavo. nors mano angeliukas zymiai mazesnis. gal krakmolo per mazai buvo g.gif
Atsakyti
Niu čia ne mano darbai ax.gif Aš krakmolinu su purškiamu ir užlyginu.Kol kas tenkina biggrin.gif
Atsakyti
Mergikės dar ir čia prašausi pagalbos ax.gif

help.gif Merginos gal kuri užmačiusi šių mezginukų raštukų schemas g.gif ?

user posted image

user posted image

user posted image

Pirmojo, kaip ir į šio megztinuko raščęiukas panašus g.gif . Ale kaip pasididinti schemą blush2.gif ?

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2009 12 03, 09:40)
Sitoki maciau Takko Fasion parduotuveje, jeigu kam netoli galite "gyvai" pamatyti  smile.gif
Nelabai nusimanau apie mezgima, bet man atrodo, kad tos pynes nekeistom akim.


Sveika smile.gif
O gal galetum pasakyti, kurioje parduotuveje, kuriame mieste matei tokia suknute..? smile.gif Siandien buvau uzejus i viena takko parduotuve, bet neradau jos ten... blush2.gif
Atsakyti
Maciau Vilniuje, Ozo prekybos centro Takko smile.gif

QUOTE(astrameja @ 2009 12 07, 20:51)
Sveika smile.gif
O gal galetum pasakyti, kurioje parduotuveje, kuriame mieste matei tokia suknute..?  smile.gif  Siandien buvau uzejus i viena takko parduotuve, bet neradau jos ten...  blush2.gif

Atsakyti
sveikutes 4u.gif

atejau konsultacijos ax.gif kas mezgete sia liemene pasakykit kokiais siulais ir kokio storio virbalais tai daret ax.gif nes as su 3 nr virbaialsi numezgusi viena puse turejau isardyti verysad.gif nes per maza servetele gavosi schmoll.gif ir dabar nzn tai kokie gi virbalai ir siulai cia tinkamiausi?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 12 09, 17:43)
sveikutes 4u.gif

atejau konsultacijos ax.gif kas mezgete sia liemene pasakykit kokiais siulais ir kokio storio virbalais tai daret ax.gif nes as su 3 nr virbaialsi numezgusi viena puse turejau isardyti verysad.gif  nes per maza servetele gavosi  schmoll.gif ir dabar nzn tai kokie gi virbalai ir siulai cia tinkamiausi?

Mezgiau va šitą. Siūlai pusvilnė 100gr 210m mezgiau 4,5 virbalais ir tai reikėjo dar keletą eilučių vien gerom pamegzt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 09 gruodžio 2009 - 16:55