Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

ax.gif
QUOTE(ziwiliute @ 2009 11 28, 14:25)
SOS ....

mergaites, gal galit patarti, padeti man nemoksai...labai noriu draugei kaledoms sita numegzti ir uzstrigau ties tom pynem...ties juosmeniu, kaip jas graziai sukeisti, nes bandziau per puse padalinus pakeisti,...tai nesamone gaunasi, per siaura..... gal galit man zioplai paaiskinti kaip jas sukeicia cia taip graziai...

viena pyne - 30 akiu.

is anksto dekinga  4u.gif

user posted image

Ma atrodo irgi, kad Delfinyte teisingai sake, tik gal sumezgama vistiek sukeičiant g.gif , nes vistiek kaip iskilimas turi gautis, na net nemoku paaiskinti doh.gif
labai gražus modeliukas, o ką su kaklu darysi, va ten tai man atrodo mįslė ax.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif norejau jusu pasiklausti, kiek reikia akiu apmesti ant virbalu vyriskom pirstinem? butu mezgama is alize casmire siuliuku, kur ant matkelio rekomenduoja megzti 4,5-5 storio virbalais. aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 12 02, 19:43)
ax.gif
Ma atrodo irgi, kad Delfinyte teisingai sake, tik gal sumezgama vistiek sukeičiant  g.gif , nes vistiek kaip iskilimas turi gautis, na net nemoku paaiskinti  doh.gif
labai gražus modeliukas, o ką su kaklu darysi, va ten tai man atrodo mįslė  ax.gif

man atrodo, kad ir apykaklej megzta dideles pynes ant sulenkimo siek tiek matosi
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 12 02, 20:43)
ax.gif
Ma atrodo irgi, kad Delfinyte teisingai sake, tik gal sumezgama vistiek sukeičiant  g.gif , nes vistiek kaip iskilimas turi gautis, na net nemoku paaiskinti  doh.gif
labai gražus modeliukas, o ką su kaklu darysi, va ten tai man atrodo mįslė  ax.gif


iki kakliuko dar tolokai.... doh.gif ,
as 10 akiu sukeiciau su 5 akim, taip kas antroje eileje iki kitos puses. bandziau ir kas 4 eile, ir kas 6, bet galiausiai kas 2 eiles graziausiai atrodo, bent man. kaip atrodys galutiniame rezultate nezinau, kai viskas susiuta bus...turputi kitaip , nei sitame pvz, bet man vis tiek grazu. gerai, kad drauge vapsvos liemeni turi..tai gal tiks, nes as nugara taip pat mezgu... ax.gif sone siusiu uztrauktuka.

o del kakliuko tai galvojau megziu toki kaip salika ilga, ir platu ir taip pat vietomis reikes sukeisti, viename sone.... nu nezinau...bandysiu, o paskui as ji prisiusiu.. ... galvoju paprastai, bet ar taip paprastai gausis - velnias zino... g.gif

o jus mergaites del kakliuko kaip galvojat?
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2009 12 02, 22:21)
iki kakliuko dar tolokai.... doh.gif ,
as 10 akiu sukeiciau  su 5 akim, taip kas antroje eileje iki kitos puses. bandziau ir kas 4 eile, ir kas 6, bet galiausiai kas 2 eiles graziausiai atrodo, bent man. kaip atrodys galutiniame rezultate nezinau, kai viskas susiuta bus...turputi kitaip , nei sitame pvz, bet man vis tiek grazu. gerai, kad drauge vapsvos liemeni turi..tai gal tiks, nes as nugara taip pat mezgu... ax.gif sone siusiu uztrauktuka.

o del kakliuko tai galvojau megziu toki kaip salika ilga, ir platu ir taip pat vietomis reikes sukeisti, viename sone.... nu nezinau...bandysiu, o paskui as ji prisiusiu.. ... galvoju paprastai, bet ar taip paprastai gausis - velnias zino... g.gif

o jus mergaites del kakliuko kaip galvojat?


Aš mintyse jau susimodeliavau pagal šitą pavyzdį suknelę sau, tik ilgom rankovėm ir uždaru kakliuku. Tik kol iki jos rankos prisilies, jau ko gero kažko kito norėsiu... doh.gif
Atsakyti
Sitoki maciau Takko Fasion parduotuveje, jeigu kam netoli galite "gyvai" pamatyti smile.gif
Nelabai nusimanau apie mezgima, bet man atrodo, kad tos pynes nekeistom akim.

QUOTE(ziwiliute @ 2009 11 28, 15:25)
SOS ....

mergaites, gal galit patarti, padeti man nemoksai...labai noriu draugei kaledoms sita numegzti ir uzstrigau ties tom pynem...ties juosmeniu, kaip jas graziai sukeisti, nes bandziau per puse padalinus pakeisti,...tai nesamone gaunasi, per siaura..... gal galit man zioplai paaiskinti kaip jas sukeicia cia taip graziai...

viena pyne - 30 akiu.

is anksto dekinga  4u.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Prasau pagalbos 4u.gif Ka reiskia rastas ********************, ar tai isvirksciosios g.gif ? Nes eina kiaurarastis su gerom akim, o kai baigiaisi rastas ir ji reikia kartoti nuo pradziu, tos zvaigzdurtes skiria ir niekaip nesimato is mano rasto, ar ten isvirkscios, ar kokios doh.gif , susimaliau juodai.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 03 gruodžio 2009 - 14:04
Sveikos auksarankes!Laabai graziu darbeliu esat pasidariusios!
O as tyriu klausima,kaip mezgate kilpas sagom,kad nesitampytu ir graziai atrodytu.Kazkada mokejau,bet aprasymo neissaugojau verysad.gif Gal kuri gali padeti? ax.gif
Atsakyti
Gal kas galetu ideti rasta, kaip apnerti kakla?
Platinti moku, o siaurinti neuztenka fantazijos blush2.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskutejolanta @ 2009 12 03, 16:30)
Sveikos auksarankes!Laabai graziu darbeliu esat pasidariusios!
O as tyriu klausima,kaip mezgate kilpas sagom,kad nesitampytu ir graziai atrodytu.Kazkada mokejau,bet aprasymo neissaugojau verysad.gif Gal kuri gali padeti? ax.gif

Aš paprastai: vienoj eilėj nuimu akis, kitoj uždedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2009 12 04, 09:29)
Gal kas galetu ideti rasta, kaip apnerti kakla?
Platinti moku, o siaurinti neuztenka fantazijos  blush2.gif
Aciu  4u.gif

tai reikia raštelio kaip apnerti ar kaip susiaurinti? g.gif
Atsakyti
user posted image
labas vakaras mirksiukas.gif radau nuostabu angela kaledoms,tik nerandu konkretaus rasto verysad.gif tad jei kuri nors turi,buciau labai dekinga jei pasidalintumet ir su manimi wub.gif
Atsakyti