Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Stebuklinga @ 2009 11 30, 16:31)
Sveikos auksarankes  smile.gif
Gal galetumete paaiskinti ar ideti nuotraukele, kaip graziai susiuti mezgini? Nusimezgiau kepure, bet nemoku susiuti  blush2.gif
Aciu  4u.gif

pazuirek gal bus cia
ir dar čia
nesu tikra kad čia bus g.gif
jei ne, tada rašk o aš ryt knygą vieną nuskenuosiu - ten buvo mirksiukas.gif
dar čia iš žurnalo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linjus: 30 lapkričio 2009 - 20:24
Labai aciu aciuks.gif
Perzvelgiau zurnala "Mezginiu apdaila", super, ypac tokiom pradedanciom kaip as thumbup.gif Ryt bandysiu siuti smile.gif

QUOTE(Linjus @ 2009 11 30, 21:21)
pazuirek gal bus cia
ir dar čia
nesu tikra kad čia bus g.gif
jei ne, tada rašk o aš ryt knygą vieną nuskenuosiu - ten buvo  mirksiukas.gif
dar čia iš žurnalo

Atsakyti
QUOTE(Margalape @ 2009 11 30, 18:15)
O gal matet kur nors sios suknutes schemute 4u.gif http://margalape.myl...lka_suknute.jpg

apatine dalis nerta labai paprastuciu rasteliu, ji naudoja daug kur netgi servetelems nerti ir esu macius forumietes ji naudoja krikstosuknelems, paziuresiu ir ikelsiu rytoj koki pavyzdi to rastelio.
Atsakyti
QUOTE(satyrra @ 2009 11 30, 21:55)
apatine dalis nerta labai paprastuciu rasteliu, ji naudoja daug kur netgi servetelems nerti ir esu macius forumietes ji naudoja krikstosuknelems, paziuresiu ir ikelsiu rytoj koki pavyzdi to rastelio.


Busiu labai dekinga aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2009 11 30, 21:44)
Labai aciu  aciuks.gif
Perzvelgiau zurnala "Mezginiu apdaila", super, ypac tokiom pradedanciom kaip as  thumbup.gif  Ryt bandysiu siuti smile.gif

nėra už ką nail.gif
tas žurnaliukas tai labai geras - pati kartas nuo karto pervečiu jį biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galėtu pasidalinti šito grožio schemute?
user posted image
Atsakyti
margalape stai apatines dalies schema
user posted image

asarele54 galiu tik keleta pyniu pasiulyti. Zinau tik kad kaklo juosta su pyne numegzta atskirai ir prisiuta prie apatines mezginio dalies, bet gal kas galetu tau smulkiau paaiskinti as tik pyniu galiu ikelt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satyrra: 01 gruodžio 2009 - 18:06
pynes
http://public.fotki....is-mano-knygos/
Atsakyti
labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
jeigu į temą pataikiau blush2.gif gal žinote po kiek akių reikia nuleist rankovėms mezgant priekį ir nugarą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2009 12 02, 16:03)
jeigu į temą pataikiau  blush2.gif  gal žinote po kiek akių reikia nuleist rankovėms mezgant priekį ir nugarą?  blush2.gif

as nuleidineju taip, 1*3akis, 2*2akis, 4*1aki, prieki ir nugarai rankoves nuleidineju vienodai. rankoviu galvas irgi nuleidineju tuo paciu principu, tik daugiau kartu po 1 aki, ziuriu kaip tinka prie mezginio. As dazniausiai mezgu 2,5-4nr virbalais. Dar rankoviu isemimas priklauso nuo siulu storio, sis nuleidimas netinka labai ploniems siulams ir labai storiems.
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2009 12 02, 17:11)
as nuleidineju taip, 1*3akis, 2*2akis, 4*1aki, prieki ir nugarai rankoves nuleidineju vienodai. rankoviu galvas irgi nuleidineju tuo paciu principu, tik daugiau kartu po 1 aki, ziuriu kaip tinka prie mezginio.  As dazniausiai mezgu 2,5-4nr virbalais. Dar rankoviu isemimas priklauso nuo siulu storio, sis nuleidimas netinka labai ploniems siulams ir labai storiems.

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti