Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Labos, dabar neriu suknele savo pupai krikstynom, o veliau reiks kazkaip skraiste nunarpliot, gal turit schemute?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas galite papasakoti kaip neriamos tokios serveteles?
user posted image
Man jos labai grazios. Paprastas lyg ir moku nerti. Keleta esu nusinerusi, bet tikrai nesu "profe" ant nerimo. Gal kazkokia nuorodele imestumete kaip neriasi. Nes kiek ieskojau, neaptikau.
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 10 09, 12:21)
Sveikos,
Gal kas galite papasakoti kaip neriamos tokios serveteles?

Man jos labai grazios. Paprastas lyg ir moku nerti. Keleta esu nusinerusi, bet tikrai nesu "profe" ant nerimo. Gal kazkokia nuorodele imestumete kaip neriasi. Nes kiek ieskojau, neaptikau.

kvardraciukais:) stulpelis su uzmetimu, dvi pyneles kilpo, stulepelis su uzmetimu ir tt, o kur nuspalvotas tvardratelis, tai vietoj dvieju pyneles kilpu, du stulpeliai su uzmetimu:)
Atsakyti
Labas 4u.gif Gal galit paaiškinti kaip tokį kvadratėlį nunerti? 4u.gif
Nelabai žinau kaip nerti ten kur nupiešiau rodykles, kaip iš vienos eilės peršokti į kitą, ir poto vel nusileisti žemyn? O gal čia kaip nors kitaip neriasi?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 10 09, 14:30)
kvardraciukais:) stulpelis su uzmetimu, dvi pyneles kilpo, stulepelis su uzmetimu ir tt, o kur nuspalvotas tvardratelis, tai vietoj dvieju pyneles kilpu, du stulpeliai su uzmetimu:)


Aciu labai. Cia Jums balionelis uz pagalba. 4u.gif mirksiukas.gif
Man jos tokios grazios, ir taip paprastai neriasi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2009 10 10, 18:11)
Labas  4u.gif  Gal galit paaiškinti kaip tokį kvadratėlį nunerti?  4u.gif
Nelabai žinau kaip nerti ten kur nupiešiau rodykles, kaip iš vienos eilės peršokti į kitą, ir poto vel nusileisti žemyn? O gal čia kaip nors kitaip neriasi?

čia nešokinėjama iš eilučių mirksiukas.gif
šita vieta user posted image
neriama taip:
užsidedi iš kart 4 užmetimus,bet išneri tik du,tada vėl užsidedi du užmetimus ir išneri juos jų vietoje,o tada pabaigi likusius užmetimus mirksiukas.gif ir taip kitur mirksiukas.gif iš kart užsimeti ri viršutinius užmetimus tik juos išneri pabaigoje mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Pradedancioms tikrai naudingi patarimai Literaturos naujesnes knygynuose nera Labai naudingi patarimai Dekoju
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Susidūriau ir aš su problemėle doh.gif

Sugalvojau nunerti štai tokią servetėle
user posted image

Bet nesuprantu kaip prinerti 2 schemute ir nuo kur ją pradėti nerti, ir taip ir taip žiūrėjau, niekaip nesupratau unsure.gif schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
Taip biggrin.gif
user posted image

Aš lapelius pradėčiau nert nuo gėlytės gal, po to juos jungčiau tarpusavyje g.gif Kažin ar labai nusišnekėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 10 13, 12:22)
Aš lapelius pradėčiau nert nuo gėlytės gal, po to juos jungčiau tarpusavyje  g.gif Kažin ar labai nusišnekėjau  g.gif


Aš ir galvojau nerti kaip Tu parodei, bet tie žemi stulpeliai kai kurie yra "iš oro" nesuprasi kaip juos nert biggrin.gif ot tos lietuviškos schemos doh.gif
Atsakyti
Lapelyje g.gif Kol nedarau, tai atrodo kad viskas ten kur priklauso, o kurioj vietoj nesigauna su tais stulpais?
Atsakyti
Tai šituos du stulpenius įnerti į tą tarpuką? kazkaip man jie cia idomiai supaišyti, tai nesuprantu verysad.gif
user posted image
Atsakyti