Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(jugita_m @ 2009 09 09, 09:11)
Sveikos,

Gal kas mane paprotinsit kaip reikia isnerti paskutine 12 ir 21 eilutes. Niekaip nesuprantu kas cia per burbuliukai, paprastas stulpelis be uzmetimo ir toliau kaip?  g.gif
Servetele

Aciu kas nepatinfesit ir papasakosit sitai nemoksai mergaitei. blush2.gif

3 pynelės kilpos.
Atsakyti
Ačiū panelė Prym 4u.gif
Atsakyti
Merginos, butik gerutes padekite man zalei ax.gif noriu nusimegzti kazka panasaus i si
http://radikal.ru/F/...c1e5df.jpg.html tik is paprasto rastelio, ir galvoju, kaip reikia susiaurinti? kas kiek reikia ir po kiek reikia? nes noriu, kad gautusi grazios "varpelio" formos g.gif
jei kas atsakys busiu labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2009 09 09, 21:46)
Merginos, butik gerutes padekite man zalei ax.gif noriu nusimegzti kazka panasaus i si
http://radikal.ru/F/...c1e5df.jpg.html tik is paprasto rastelio, ir  galvoju, kaip reikia susiaurinti? kas kiek reikia ir po kiek reikia? nes noriu, kad gautusi grazios "varpelio" formos g.gif
jei kas atsakys busiu labai dekinga

Priklauso nuo siūlų ir rašto. Nusimegzk ir išsimatuok pavyzduką, išsimatuok klubų ir liemens apimtis, pagal pavyzduką apskaičiuok, kiek akių reikia klubams ir liemeniui, tada iš klubų akių skaičiaus reikia atimti liemens akių skaičių ir bus aišku, kiek akių reikia nuleisti.
Papildyta:
QUOTE(gwidita @ 2009 09 09, 22:19)
o Dievuleliau doh.gif jau ne mano galvai toky megztinuka nusimegzt blush2.gif bet vistiek labai aciu uz pamokyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Šiaip nėra sudėtinga jį perprasti, reikia tik bandyti.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 10, 08:20)
Priklauso nuo siūlų ir rašto. Nusimegzk ir išsimatuok pavyzduką, išsimatuok klubų ir liemens apimtis, pagal pavyzduką apskaičiuok, kiek akių reikia klubams ir liemeniui, tada iš klubų akių skaičiaus reikia atimti liemens akių skaičių ir bus aišku, kiek akių reikia nuleisti.

Aciu labai, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Pasirodom ir cia su paltuku mano dukruziuko smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 09 19, 14:46)
Dar kartelį visų prašau pagalbos kaip tą užlenktą kraštelį megst?
Turiu rusišką paaiškinimą, bet nesuprantu, gal kas paaiškintų, išanksto labai dėkinga būčiau  4u.gif

"Планки на полочках - это подворот. У меня в начале полочек идет 14 петелек. Потом, когда закрывала горловину, я подвернула 6 петелек (пересняла на другую спицу и завернула на изнанку) и закрывала, вывязывая по две вместе с двух спиц. А потом уже пришила к полочке торчащий край по линии середины переда."

viskas paprasta, tai yra gerųjų akių kraštas, perlenktas pusiau ir prisiūtas. o pacituotame tekste parašyta, kad tą kraštą sudaro 14 akių, ir kai užbaiginėja kaklą, 6 akis užlenkia ir sumezga kartu su likusiomis iš tų 14. čia tam, kad nereiktų siūti to užlenkto kraščiuko viršūnėlės. o tada prisiuva ir visą užlenktąjį kraštą.
ar aiškiau?
Atsakyti
Sveikos,
Nežinau ar aš čia pataikiau, bet noriu pasiteirauti gal kuri turit kokia schemutę suknelės panašios į vieną iš šių:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 09 19, 13:31)
viskas paprasta, tai yra gerųjų akių kraštas, perlenktas pusiau ir prisiūtas. o pacituotame tekste parašyta, kad tą kraštą sudaro 14 akių, ir kai užbaiginėja kaklą, 6 akis užlenkia ir sumezga kartu su likusiomis iš tų 14. čia tam, kad nereiktų siūti to užlenkto kraščiuko viršūnėlės. o tada prisiuva ir visą užlenktąjį kraštą.
ar aiškiau?


Katuks,ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueEyed @ 2009 09 19, 20:45)
Sveikos,
Nežinau ar aš čia pataikiau, bet noriu pasiteirauti gal kuri turit kokia schemutę suknelės panašios į vieną iš šių:


apie kokią schemą kalbat? g.gif rašto nėra, megztos mašina unsure.gif vos platėjančios... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 09 20, 10:51)
apie kokią schemą kalbat?  g.gif rašto nėra, megztos mašina  unsure.gif vos platėjančios... unsure.gif


Apie mezgimo, nes mačiau kažkur, kad yra moterų, kurios pačios panašių prisimezgusios, bet va kai reikia, tai ir neberandu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Tai kad nieko ten sudėtingo nėra mirksiukas.gif jei kaip pvz pirmos, tai raštelis lygiom akim, nusimezgat nugarytę (manau ji tiesi, be paraukimų), tada priekinę dalį trumpąją, tada priekinę ilgąją nuo apačios platinant taip, kad prie pabaigimo liktų daugiau akių susiūnat, kad gautųsi paraukimas. Rankovytės apačioj siaurokos, platėjančios į viršų. Galima ir jas viršuje paraukti g.gif

antroji irgi nuo apačios su rašteliu, siaurinant ties liemeniu. Rankovytės reglanu. Numezgus iki pažastų, galima jngti rankovytes su pagrindu ir megzti reglanu g.gif
rašteliam nuorodą galiu atsiųsti per až mirksiukas.gif

o kažką konkrečiai pasirinkti galit čia thumbup.gif ten merginos visus modeliukus numezgusios, kuriuos matot, ir komentarų pilna ax.gif gal ką išsirinksit sau, ar bent jau pritaikysit thumbup.gif
Atsakyti