Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

gal paprastu perliukų raštu g.gif geroji pusė - akis gera, akis bloga ir taip visą reikiamų akių skaičių, blogoje pusėje - atvirkščiai - ten kur gera mezgi blogą, o kur bloga mezgi gerą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 09 01, 12:14)
Labutis visoms,labai reik pagalbos kaip tokį kraštelį numegst kur sagos, nes rusiško paaiškinimo niekaip neįkertu verysad.gif




Mane domina pats kraštelis ant kurio sagos prisiūtos, ten kur vien blogom akim. Ar ten kažkaip dvigubai megsta ar tiesiog užlenktas kraštas ir prisiūtas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 16:54
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 09 01, 14:00)
Mane domina pats kraštelis ant kurio sagos prisiūtos, ten kur vien blogom akim. Ar ten kažkaip dvigubai megsta ar tiesiog užlenktas kraštas ir prisiūtas  g.gif

Pagal mane tai ten užlenkta ir prisiūta 4u.gif Jei įdėtumėt tą rusišką aprašymą - būtų galima pasakyti tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 09 01, 18:26)
Pagal mane tai ten užlenkta ir prisiūta 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 08 31, 15:00)
Praeitam puslapyje gi įdėjau ax.gif
Pakartoju  mirksiukas.gif



ACIUKAS 4u.gif zlibas esu prisipazystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 02, 09:33)
ACIUKAS  4u.gif  zlibas esu prisipazystu  blush2.gif

Nežlibas, o tik nepastebėjai. Prašom, svarbu - mačytų mirksiukas.gif Ir lauksim rezultatų smile.gif Gero ir smagaus darbelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano darbeliai dukterėčioms

user posted image






 ! 
Perdidelio formato nuotraukos bus trinamos ! Dėkite ne didesnes nei 500 pixelių nuotraukas !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 16:52
QUOTE(Linjus @ 2009 09 07, 09:10)
Mano darbeliai dukterėčioms

O kas čia per pynė-nepynė per vidurį g.gif Labai įdomi blink.gif Kad man tokią tetą mezgančią taip bigsmile.gif
Atsakyti
Čia mezgiau anglišku mezgimu. o tos pynės išmegztos paprastom gerom akim ax.gif įmesiu aprašymą ax.gif
Atsakyti
Labai sunkiai čia matosi bet galkaip nors ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 16:53
QUOTE(Linjus @ 2009 09 07, 09:10)
Mano darbeliai dukterėčioms


nu labai dailu wub.gif tos pynes tokios nematytos... labai idomios ir labai graziai pacios liemenes suderintos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
LInijus
OJ kaip žavu. Mergaitiška iki kaulų smegenų, o svarbiausia Stiliovai smile.gif
Atsakyti