Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(auksodulke @ 2009 08 24, 22:00)


Dar karta kreipiuosi i jus, mamytes, gal kas galite padeti issifruoti si rasta mirksiukas.gif , niekaip man nesiseka....liudna man:verysad:  verysad.gif

Taigi buvo davę nuorodą šitą mirksiukas.gif Nuo 362 žinutės aptarinėjo šį raštą. Parašyk asmeninę žinutę zuzanai*, nes ji tokį patį tik ilgą mezga - manau tikrai padės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 16:57
QUOTE(Devona @ 2009 08 24, 23:51)
Man neatsidaro ta nuoroda blink.gif
Bet aš tą raštą iš  Vogue knitting ištraukiau smile.gif  Man vistiek atrodo, kad čia kažkaip sumegzta g.gif O gal ir ne... Jau abejoti imu


Hm. Dingo.
Ale man atrodo, kad kažkur išsisaugojau. Einu ieškot smile.gif

Radau smile.gif
Įdėjau į picasa, iš čia neturėtų dingt. Bent jau kol kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 25 rugpjūčio 2009 - 20:49
QUOTE(Amanita @ 2009 08 25, 21:40)
Hm. Dingo.
Ale man atrodo, kad kažkur išsisaugojau. Einu ieškot smile.gif

Radau smile.gif
Įdėjau į picasa, iš čia neturėtų dingt. Bent jau kol kas.


TIkrai panašus raštus. Dabar jau ramiau miegosiu. Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, sugalvojazu nusinert suknute. cia bus pirmas kartas tai truputi nesusigaudau, gal galit padet.
Noriu sitos http://www.supermama...t398131-50.html ten kur yra truputi apacioj pilka su kaspinu. Ar ji neriasi is atskiru detaliu? Ir rastas koks kam priklauso?
Atsakyti
QUOTE(SAULYTE5 @ 2009 08 26, 16:12)
Sveikos, sugalvojazu nusinert suknute. cia bus pirmas kartas tai truputi nesusigaudau, gal galit padet.
Noriu sitos http://www.supermama...t398131-50.html ten kur yra truputi apacioj pilka su kaspinu. Ar ji neriasi is atskiru detaliu? Ir rastas koks kam priklauso?

ups ne tos buvau įdėjusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linjus: 26 rugpjūčio 2009 - 15:21
Ši? g.gif bigsmile.gif
user posted image

Neriasi arba iš dviejų dalių -priekis ir nugara, arba ratu, tada be jokių dalių. Rašteliai ten jau duoti bigsmile.gif
pirmas apdailai, antras viršuj, trečias sijonukui, ketvirtas sujungimui mirksiukas.gif sijonukas nuo liemens platinimass 4 schm. pagalba, pridedant akių.
Atsakyti
Didelis aciu 4u.gif
Dar vienas klausimas, o ar ne nuo apacios reikia nert?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAULYTE5: 26 rugpjūčio 2009 - 15:28
QUOTE(SAULYTE5 @ 2009 08 26, 16:23)
Didelis aciu  4u.gif
Dar vienas klausimas, o ar ne nuo apacios reikia nert?

siūlyčiaus pradėti nuo liemens, nusineriat viršų, tada nuo liemens žemyn sijonuką, ir tada sijonuką galėsit platint kiek norit mirksiukas.gif
jei nuo apačios, tai sunkiai apsiskaičiuosit, kiek kur ir kada siaurinti sijonuką, kad įtaikytumėt į liemens dydį smile.gif
rankovytes taip pat galima pradėti nuo alkūnių iki viršaus, paskui kitu rašteliu žemyn, ir užbaigiat rankovytę apnėrimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 08 26, 16:32)
siūlyčiaus pradėti nuo liemens, nusineriat viršų, tada nuo liemens žemyn sijonuką, ir tada sijonuką galėsit platint kiek norit  mirksiukas.gif
jei nuo apačios, tai sunkiai apsiskaičiuosit, kiek kur ir kada siaurinti sijonuką, kad įtaikytumėt į liemens dydį  smile.gif
rankovytes taip pat galima pradėti nuo alkūnių iki viršaus, paskui kitu rašteliu žemyn, ir užbaigiat rankovytę apnėrimu  mirksiukas.gif

notworthy.gif
Atsakyti
As vis dar del tos pilkos suknutes. O kaip padaryt skylutes kaspinui? Gal galit imest koki rasteli
Atsakyti
Saulyte5, pažiūrėk čia, rasi visko, ko reikia šiai suknutei mirksiukas.gif ir raštelis rankovytėm, ir foto pasididina, ir apžiūrėsi viską nuo...iki thumbup.gif tikiuos pavyks nunerti tokią pačią bigsmile.gif
Atsakyti
Tomiene esu jum begalo dekinga. Jauciu jau nusibodau su savo klausimais. Aciu jum uz kantrybe
Atsakyti