Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(auksodulke @ 2009 08 23, 15:11)
Nesiseka man verysad.gif

Mamytes,padekite,gal kuri mezge ir turi kokia lietuviskai paaiskinta schemute...



paklausinėk šių merginų 4u.gif manau per AŽ būtų greičiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 23 rugpjūčio 2009 - 17:43
QUOTE(Amanita @ 2009 08 07, 21:45)
Turiu. Įkėliau čia:
pirmas  aprašymo lapas
antras lapas.

Sveikos, narplioju aš šį megztinį ir vėl iškilo neaiškumų su "planka" ( nežinau kaip išversti 4u.gif ). Nuotraukoje aš matau tą "planką" priekyje vieną, o aprašyme, ten kur ji aprašoma gale parašyta, kad antrą 'planką" megzti taip pat kaip pirmą, ti be kilpų sagoms. Gal galite kas nors padėt išsiaiškinti dėl tos "plankos" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(33dance @ 2009 08 23, 22:52)
Sveikos, narplioju aš šį megztinį ir vėl iškilo neaiškumų su "planka" ( nežinau kaip išversti 4u.gif ). Nuotraukoje aš matau tą "planką" priekyje vieną, o aprašyme, ten kur ji aprašoma gale parašyta, kad antrą 'planką" megzti taip pat kaip pirmą, ti be kilpų sagoms. Gal galite kas nors padėt išsiaiškinti dėl tos "plankos" blush2.gif


"planka" yra kaip ir priekis g.gif na jas turėsi prisiūt prie kairės ir prie dešinės priekio dalių, todėl vieną reikia megzt su sagom, kitą be sagų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pyragiuke: 24 rugpjūčio 2009 - 08:54
QUOTE(pyragiuke @ 2009 08 24, 10:52)
"planka" yra kaip ir priekis  g.gif  na jas turėsi prisiūt prie kairės ir prie dešinės priekio dalių, todėl vieną reikia megzt su sagom, kitą be sagų  mirksiukas.gif

Kaip matau nuotrauka neatitinka aprašymo, nes nuotraukoje matosi tas priekis ištisinis, iš vienos dalies, o aprašyme jos dvi g.gif
Atsakyti
QUOTE(33dance @ 2009 08 24, 10:37)
Kaip matau nuotrauka neatitinka aprašymo, nes nuotraukoje matosi tas priekis ištisinis, iš vienos dalies, o aprašyme jos dvi g.gif


na mano akim žiūrint tai abi priekio dalys iš dviejų dalių g.gif ta "planka" megzta vien "fantastiniu" raštu, o tikroji priekio dalis (kairė ir dešinė) megztos gerom akim gerojoj pusėj ir blogom akim blogojoj pusėj, o paskui abi susiūtos unsure.gif

tikiuos aiškiai aš čia parašiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(33dance @ 2009 08 24, 11:37)
Kaip matau nuotrauka neatitinka aprašymo, nes nuotraukoje matosi tas priekis ištisinis, iš vienos dalies, o aprašyme jos dvi g.gif

šitas megztukas yra užsegamas 4u.gif todėl ir "planka" iš dviejų dalių. bet puikiausiai galima "patobulinti", t.y. megzti neužsegamą, ištisinį megztuką, ir priekį papuošti sagutėmis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gal galite padeti iššifruoti šitokį raštą - niekaip nesuprantu:

user posted image

o čia jo aprašymas anglų kalba, bet nors ir maždaug suprantu, kas čia parašyta, bet niekaip aprašymo prie rašto doh.gif :

(worked over a background of St st)
With a contrasting yarn or sewing thread, mark the sts and rows you want to smock. For example: every 6 sts and every 6 rows.
With RS facing and main yarn, work smock sts as for smocked ribbing.
Row 1 (RS) *K1, p3; rep from *, end k1.
Row 2 *P1, k3; rep from *, end p1.
Rep rows 1 and 2 for smocked ribbing.
Atsakyti
QUOTE(Devona @ 2009 08 24, 17:30)
Sveikutes smile.gif Gal galite padeti iššifruoti šitokį raštą - niekaip nesuprantu:


Hm.... panašu, kad "mezgama" su siūlu ir adata. Ale įdomu bigsmile.gif
Pažiūrėk čia, panašu, kad tai arba bent jau labai panašu.
Atsakyti
user posted image

Dar karta kreipiuosi i jus, mamytes, gal kas galite padeti issifruoti si rasta mirksiukas.gif , niekaip man nesiseka....liudna man:verysad: verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auksodulke @ 2009 08 24, 22:00)
Dar karta kreipiuosi i jus, mamytes, gal kas galite padeti issifruoti si rasta mirksiukas.gif , niekaip man nesiseka....liudna man:verysad:  verysad.gif


jei skaitai rusiškai pasižiūrėk čia mirksiukas.gif http://club.osinka.ru/topic-51625
Atsakyti
Man neatsidaro ta nuoroda blink.gif
Bet aš tą raštą iš Vogue knitting ištraukiau smile.gif Man vistiek atrodo, kad čia kažkaip sumegzta g.gif O gal ir ne... Jau abejoti imu

QUOTE(Amanita @ 2009 08 24, 19:55)
Hm.... panašu, kad "mezgama" su siūlu ir adata. Ale įdomu  bigsmile.gif
Pažiūrėk čia, panašu, kad tai arba bent jau labai panašu.

Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 08 23, 14:31)
merginos pagelbekit ir pakonsultuokit prasau, kaip padaryt  tokias rankoves? Kaip padaryt, kad nuleidus ranka po pazastim nesigautu ilgesne dalis nei nuo peciu kad krenta.
http://img17.imageshack.us/i/bvis.jpg/

gal dar kas galetu apipasakoti, kaip megzti tokias placias rankoves?
Atsakyti