Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Amanita @ 2009 08 07, 20:45)
Turiu. Įkėliau čia:
pirmas  aprašymo lapas
antras lapas.


bigsmile.gif aciukas dideliausias tau Amanita aciuks.gif
Atsakyti
Lute, didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
Turiu. Įkėliau čia:
pirmas aprašymo lapas
antras lapas.
QUOTE(pyragiuke @ 2009 08 08, 12:51)
bigsmile.gif  aciukas dideliausias tau Amanita  aciuks.gif

Sveikutės, gal kas išsivertėte šio megztuko aprašymą, nelabai suprantu rusiškai blush2.gif nesuprantu to" fantastinio " rašto, gal kas pagelbėtumėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 33dance: 13 rugpjūčio 2009 - 20:50
QUOTE(33dance @ 2009 08 13, 21:48)
Turiu. Įkėliau čia:
pirmas  aprašymo lapas
antras lapas.

Sveikutės, gal kas išsivertėte šio megztuko aprašymą, nelabai suprantu rusiškai  blush2.gif nesuprantu to" fantastinio " rašto, gal kas pagelbėtumėte?


aš išsiverčiau cool.gif

užsidedi nelyginį akių skaičių. 1 ir 3 eilės (blogoji pusė) mezgamos tik gerosiomis akimis;
2 eilė: kraštinė akis, 1 gera akis, *1 nukelta akis kaip išmezgant blogą, 1 gera akis*, 1 nukelta blogai ir t.t. pabaigi tą eilę 1 gera akis ir kraštinė. (kartoti nuo *iki *).
4 eilė: 1 kraštinė akis, 1 nukelta akis blogai, *1 gera akis, 1 nukelta akis blogai*. pabaigi eilę kraštine akim.
raštas kartojamas nuo 1 iki 4 eilės.

sėkmės darbuojantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2009 08 14, 11:45)
aš išsiverčiau  cool.gif

užsidedi nelyginį akių skaičių. 1 ir 3 eilės (blogoji pusė) mezgamos tik gerosiomis akimis;
2 eilė: kraštinė akis, 1 gera akis, *1 nukelta akis kaip išmezgant blogą, 1 gera akis*, 1 nukelta blogai ir t.t. pabaigi tą eilę 1 gera akis ir kraštinė. (kartoti nuo *iki *).
4 eilė: 1 kraštinė akis, 1 nukelta akis blogai, *1 gera akis, 1 nukelta akis blogai*. pabaigi eilę kraštine akim.
raštas kartojamas nuo 1 iki 4 eilės.

sėkmės darbuojantis  4u.gif

Ačiū bigsmile.gif Jei kas bus neaišku kreipsiuosi
Atsakyti
Sveikos, merginos! Labai norėčiau jūsų patarimo... Turiu melanžinius siūlus iš geltonos pereinančius į rudą ir galiausiai į juodą spalvą (70 % angora, 30% PAC (kas tai?)), 300 g. Siūlas gana plonas. Norėčiau iš jų nusimegzti megztuką, bet kiek raštų prabandžiau - ir su pynėm, ir kiauraraščių, nesižiūri ant margo pagrindo visiškai. Megzčiau lygiuoju mezgimu, bet tada megztuko modelio reikėtų įdomaus, kad nebūtų nuobodus. Kiek ieškojau internete, melanžui beveik nėra pavyzdžių.

Gal turite raštų arba modelių pavyzdžių būtent melanžiams siūlams? Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
gal čia ką tinkamo rasi... 4u.gif
Atsakyti
labutis darbstuoles 4u.gif pavasary nusimezgiau toky megztinuka blush2.gif bet kadangi esu dar tik pradedanti mezgeja tai pridariau begale klaidu doh.gif todel rodausi jums ir klausiu ar cia reikia viska isardyti ar galima ir kaip nors pataisyti mano klaidas doh.gif
user posted image
matot raitosi krasteliai doh.gif i nzn kodel taip g.gif ka ne taip padariau?
user posted image
ir kalnieriukas toks susisukes pasidaro doh.gif ir cia kazkas ne taip doh.gif o tie daug darbo kol jy numezgiau ydejau...ir nesiot vis viena negaliu nes nepatinka man jis toks susiraites schmoll.gif
user posted image
ka galit man patarti g.gif
galvoju viska isardyti doh.gif tik rankovytes palikt(nes jos geriausiai isejo ax.gif )ir kazka permegzti is naujo g.gif tik nesugalvoju ka doh.gif
Papildyta:
o turejo gautis sitaip doh.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 08 16, 10:19)
labutis darbstuoles 4u.gif pavasary nusimezgiau toky megztinuka blush2.gif bet kadangi esu dar tik pradedanti mezgeja tai pridariau begale klaidu doh.gif todel rodausi jums ir klausiu ar cia reikia viska isardyti ar galima ir kaip nors pataisyti mano klaidas doh.gif

Nemėgstu primegzti kraštelio, nes labai sunku surinkti tiek akių, kad nebūtų per daug ar per mažai. Iš to kaip pas jus lenkiasi visa krašto juosta, greičiausiai surinkot per mažai akių. Pabandykit permegzti krašto juostas surinkus daugiau akių 4u.gif O su kaklu nematau kas negerai g.gif Aš būčiau mezgus taip: surinkus akis, numezgus kelias eiles stulpeliu, po to pumpurėlių raštas ir užbaigus 2 stulpelių eilėm 4u.gif O viso megztinio tikrai nereikia ardyti, juk bėdos yra tik primegztose dalyse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 08 16, 14:59)
Nemėgstu primegzti kraštelio, nes labai sunku surinkti tiek akių, kad nebūtų per daug ar per mažai. Iš to kaip pas jus lenkiasi visa krašto juosta, greičiausiai surinkot per mažai akių. Pabandykit permegzti krašto juostas surinkus daugiau akių 4u.gif O su kaklu nematau kas negerai g.gif Aš būčiau mezgus taip: surinkus akis, numezgus kelias eiles stulpeliu, po to pumpurėlių raštas ir užbaigus 2 stulpelių eilėm 4u.gif O viso megztinio tikrai nereikia ardyti, juk bėdos yra tik primegztose dalyse mirksiukas.gif

kakliuka gal ir eitu taip pataisyti unsure.gif bet priekio detales megztos pas mane is karto su tuo krasteliu doh.gif (dar as neskalbusi savo mezginio blush2.gif sakau gal tai pataisytu reikala g.gif )
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 08 16, 16:16)
kakliuka gal ir eitu taip pataisyti unsure.gif bet priekio detales megztos pas mane is karto su tuo krasteliu doh.gif (dar as neskalbusi savo mezginio blush2.gif sakau gal tai pataisytu reikala g.gif )

Negaliu įžiūrėt blush2.gif Ar tas kraštelis ripsu megztas g.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 08 15, 17:32)
gal čia ką tinkamo rasi... 4u.gif


inesasim, ačiū už nurodėlę! 4u.gif
Atsakyti