Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(PŪKITAS @ 2009 03 21, 15:18)
Niu ziuresiu kas cia gausis  blush2.gif 

Beje, cia yra 6 lapukai, ar neturetu buti 6 zemi stulpeliai ?  g.gif  o paskio po 2 zemus stulpelius i kikeviena aki?  g.gif

Tikrai 6, o ne 4 ir turi padidėti iki 12, o ne 8 blush2.gif . Kai aš apnėrinėju karoliukus, tai pradedu nuo 4 ir todėl čia taip pat parašiau ax.gif blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2009 03 21, 16:42)
Tikrai 6, o ne 4 ir turi padidėti iki 12, o ne 8  blush2.gif . Kai aš apnėrinėju karoliukus, tai pradedu nuo 4 ir todėl čia taip pat parašiau  ax.gif  blush2.gif .



thumbup.gif man pabandymui ir su 4 gavosi thumbup.gif

aciu aciu aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2009 03 19, 22:11)
bigsmile.gif  oi koks grozis


koks linksmas astuonkojis bigsmile.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2009 03 20, 19:51)

cia mano  darbelis duktereciai, smile.gif  atsiprasau uz foto kokybe. 4u.gif



puikuis darbelis panelei thumbup.gif as dukrai riesines nuneriau, tik fotoaparatas sugedo pries pora dienu, bet greitu laiku pasirodysiu tikiuosi(na, tas ryt aaiskes, kai pas meistrus nunesiu). tikiuos priimsit i savo bureli ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbčiarankės 4u.gif
Ieškau pas jus pagalbos. Kaip reikia nerti, kai nėrimo metu įneriama pvz gėlytė ar lapelis. Mačiusi buvau suknele, kur viskas pynutėmis, o lapeliai įnerti kažkaip. Kaži aiškiai parašiau g.gif Pabandysiu rast tą suknytę, jei pavyks. Ačiū kas padės 4u.gif
Papildyta:
Va įdedu pvz suknute 163 postas
Atsakyti
Turbūt turi galvoje airišką nėrimą g.gif kai visokie motyvai neriami atskirai, paskui viskas sujungiama ax.gif darbas sunkus, bet man labai gražu wub.gif

Va vienas pavyzdukas, jei apie tą patį kalbam

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 03 23, 13:22)
Turbūt turi galvoje airišką nėrimą g.gif kai visokie motyvai neriami atskirai, paskui viskas sujungiama ax.gif darbas sunkus, bet man labai gražu wub.gif

Va vienas pavyzdukas, jei apie tą patį kalbam

aga, apie šitą bigsmile.gif Sakai airiškas g.gif ? Tada einu ieškotkas taip neria, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Svikutes,

dar karta pagalbos prasysiu, as su vynuoges lapais biski vargstu doh.gif ziurekit, schemoj yra xx---xx ir t.t. tai va klausimas, ar tuos--- reikia neeti kaip x (zemais stulpeliais?) nes jei as tu --- neneriu gaunasi lapukas, bet kazkaip negraziai uzsiaureja man pries baigient nerti g.gif labai jau uzsiaureja pries gala ir visai nebelapas pavyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2009 03 25, 11:42)
Svikutes,

dar karta pagalbos prasysiu, as su vynuoges lapais biski vargstu  doh.gif  ziurekit, schemoj yra xx---xx ir t.t. tai va klausimas, ar tuos--- reikia neeti kaip x (zemais stulpeliais?) nes jei as tu --- neneriu gaunasi lapukas, bet kazkaip negraziai uzsiaureja man pries baigient nerti  g.gif  labai jau uzsiaureja pries gala ir visai nebelapas pavyksta  g.gif

Jau ta schema doh.gif , kvailesnių nebūna. Rodytų taip kaip ir visi ir nebūtų nesusipratimų.
Reikia nert tuos brūkšniukus, nes taip išplatėja nėrinys ir pasidaro lapuko apvalumas. Turiu aiškesnę shemą, ji paspaudus pasididina :
Lapukas
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2009 03 25, 14:27)
Jau ta schema  doh.gif , kvailesnių nebūna. Rodytų taip kaip ir visi ir nebūtų nesusipratimų.
Reikia nert tuos brūkšniukus, nes taip išplatėja nėrinys ir pasidaro lapuko apvalumas. Turiu aiškesnę shemą, ji paspaudus pasididina :
Lapukas



Aciu Aciu Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif
ateinu prasyt pagalbos blush2.gif
Noriu nusinerti suknele is atskiru rutuliuku, bet niekaip man nedasyla kaip reik nert nenutraukiant siulo, ta prasme, sujungti atskiras detales g.gif ieskojau shemuciu internete, nieko suprantamo neradau doh.gif
Gal kas galit padeti, o tai nerti detales karpant siulus ir paskui juos slepti - savizudybe lotuliukas.gif
Aciu uz bet kokia pagalba 4u.gif
Atsakyti
Rasyte, va nuorodos, gal tiks? Čia neriama nenutraukiant siūlo ax.gif

http://picasaweb.goo...fer2006/rcduyD#
http://picasaweb.goo...delfiya/lsoWqH#
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 03 26, 15:02)
Rasyte, va nuorodos, gal tiks? Čia neriama nenutraukiant siūlo ax.gif

http://picasaweb.goo...fer2006/rcduyD#
http://picasaweb.goo...delfiya/lsoWqH#

aciuks.gif
einu sifruot lotuliukas.gif
Atsakyti