Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

sveikutės 4u.gif grožybių čia pas jus smile.gif
hm o aš va žiemai ruošiuosi ax.gif neseniai atradau pradėtą angoros šalį megzti tai sumasčiau bolero darytis , tik dar nieko nesugalvojau kraštams , norysi kažko tokio raityto , hm gal patarsit unsure.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif noreciau jusu pagalbos paprasyti. noriu numegzti maza megztuka, bet beda ta, kad nesu megztinio mezgusi blush2.gif doh.gif stai idedu nuoroda mazdaug tokiam megztukui:
http://public.fotki....sc_5587jpg.html

gal kas pagelbes pasakydama, nuo nugaros ar priekio reikia pradeti? kiek akiu mazdaug deti, kad megztukas tiktu 0-3men leliukui? po kiek eiliu mezgant tiek nugara tiek prieki, reikia pradeti nuleidineti akis, ir kas kiek eiliu? taip pat, kas kiek akyciu deti rankovems? ir po kiek eiliu didinti, bei kas kiek eiliu biggrin.gif blush2.gif blush2.gif nu nesigaudau as sitam reikale, padekit man, prasau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2009 08 02, 14:48)
sveikos  4u.gif noreciau jusu pagalbos paprasyti. noriu numegzti maza megztuka, bet beda ta, kad nesu megztinio mezgusi  blush2.gif   doh.gif stai idedu nuoroda mazdaug tokiam megztukui:
http://public.fotki....sc_5587jpg.html

gal kas pagelbes pasakydama, nuo nugaros ar priekio reikia pradeti? kiek akiu mazdaug deti, kad megztukas tiktu 0-3men leliukui? po kiek eiliu mezgant tiek nugara tiek prieki, reikia pradeti nuleidineti akis, ir kas kiek eiliu? taip pat, kas kiek akyciu deti rankovems? ir po kiek eiliu didinti, bei kas kiek eiliu  biggrin.gif   blush2.gif   blush2.gif  nu nesigaudau as sitam reikale, padekit man, prasau  4u.gif   4u.gif   4u.gif

1) Jokio skirtumo, ar nuo priekio, ar nugaros pradėt - vistiek viską į vieną krūvą reikės susiūti.
2) Kiek akių, tai aš skaičiuoju taip: nusimezgu pavyzduką (pavyzdžiui, 12 akių lopinėlį, iš jų 2 šoninėms akims) ir pamatuoju, kiek tokių pavyzdukų telpa ant tinkančio drabužio arba, dar geriau, ant nusipieštos schemos.
3) Kas kiek eilių nuleidinėti akis taip pat būtų galima matyti pagal nusipieštą šito megztuko schemą savo vaikučiui. Tai labai priklauso nuo pasirinktų siūlų storio, virbalų storio.
Jei vistiek baugu bandyti, galima bandyti ieškoti megztuko aprašymo. Aš jo neturiu verysad.gif , bet gal atsiras, kas turi
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 02 rugpjūčio 2009 - 16:33
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 08 02, 18:31)
1) Jokio skirtumo, ar nuo priekio, ar nugaros pradėt - vistiek viską į vieną krūvą reikės susiūti.
2) Kiek akių, tai aš skaičiuoju taip: nusimezgu pavyzduką (pavyzdžiui, 12 akių lopinėlį, iš jų 2 šoninėms akims) ir pamatuoju, kiek tokių pavyzdukų telpa ant tinkančio drabužio arba, dar geriau, ant nusipieštos schemos.
3) Kas kiek eilių nuleidinėti akis taip pat būtų galima matyti pagal nusipieštą šito megztuko schemą savo vaikučiui. Tai labai priklauso nuo pasirinktų siūlų storio, virbalų storio.
Jei vistiek baugu bandyti, galima bandyti ieškoti megztuko aprašymo. Aš jo neturiu  verysad.gif , bet gal atsiras, kas turi
Sėkmės  4u.gif

dekoju uz patarimus!! dabar dar kaip pavyzdi idedu kur turiu kito megztuko foto su aprasymu - bet gi kalbos as tai nesuprantu. o tuo labiau tu skaiciu prie schemu. kaip jus suprantat ziuredama i sia schema?? gal paaiskinti man imanoma? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip suprantu, ten centimetrais (turbūt) dydžiai nurodyti. Vistiek manau, kad reiktų orientuotis pagal savo drabužėlius, kurie tinka vaikučiui. Gal kas tiksliau galėtų patart? Niekada nesu mezgus vaikučiui.. blush2.gif
Atsakyti
Visada viską matuoju pagal rūbelius,nes vaikiukai labai skirtingi,tavajam tie išmatavimai gali ir netikti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes gal zinot ka reiskia A raide ir prie jos rodykle nerimo shemoje. uzstrigau neriant servetele verysad.gif
Atsakyti
Pirmiausia neri šitą motyvą,paskui motyvą B ir t.t.
Atsakyti
My Webpagecia visokiu mezgimo zurnalu yra . gal kas patiks
Atsakyti
sveikos, mezgejeles, labai noreciau, kad man padetumet blush2.gif
Gal galetumete man paaiskinti, kaip reikia tuos 4 stulpelius sunert i viena g.gif nes kai as suneriu, man nesigauna toks rastas, man kazkaip per toli palieka akis, ir pradeda suktis viskas doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 05 rugpjūčio 2009 - 13:49
QUOTE(marimacho @ 2009 08 05, 14:48)
sveikos, mezgejeles, labai noreciau, kad man padetumet  blush2.gif
Gal galetumete man paaiskinti, kaip reikia tuos 4 stulpelius sunert i viena  g.gif  nes kai as suneriu, man nesigauna toks rastas, man kazkaip per toli palieka akis, ir pradeda suktis viskas  doh.gif


Darai užmetimą, kyši į pynutę ir išmezgi neužbaigtą stulpelį su uždėjimu ( siūlą pertrauki tik per uždėjimą), vėl mezgi neužbaigtą stulpelį iš tos pačios akies, po to dar du kartus. Tada vienu kartu siūlą pertrauki per visas akis - gaunasi pumpurėlis. Dvi pynelės kilpos ir vėl mezgi pumpurėlį kabindama šalia esančią akį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 08 05, 17:50)
Darai užmetimą, kyši į pynutę ir išmezgi neužbaigtą stulpelį su uždėjimu ( siūlą pertrauki tik per uždėjimą), vėl mezgi neužbaigtą stulpelį iš tos pačios akies, po to dar du kartus. Tada vienu kartu siūlą pertrauki per visas akis - gaunasi pumpurėlis. Dvi pynelės kilpos ir vėl mezgi pumpurėlį kabindama šalia esančią akį 4u.gif


niu velnias as taip ir dariau g.gif tai kodel man nesigavo g.gif niu reiks dar karteli pabandyt blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti