Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(saulemeile @ 2009 07 22, 18:04)
Labukas gal kas turite schemute sio megztuko?
blush2.gif
/07d03924809cd5d9d799e58285f1f1b6.jpg[/img][/url]

Čia mezga Osinkoj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 17:01
QUOTE(varna575 @ 2009 07 22, 21:22)
Čia mezga Osinkoj 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal patartumet. Nusimezgiau servetelini sijona virbalais su valu is virsaus i apacia. Sumezgiau 300 g siulu, tai jis toks sunkokas gavosi ir nelabai laikosi ant klubu, tai dabar surinkau virsuj akis ir galvoju koki stulpeli primegsiu, o is vidaus dar placia guma prisiusiu. Bet va galvoju, kaip man liemens juostele megst g.gif Reikia, kad butu standesne, tai ar gerai bus paprastu stulpeliu 1 gera, 1 isvirkscia g.gif O gal yra kokiu kitu variantu? Pirmas sijonas, tai ir klausimu daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 07 24, 08:35)
Merginos, gal patartumet. Nusimezgiau servetelini sijona virbalais su valu is virsaus i apacia. Sumezgiau 300 g siulu, tai jis toks sunkokas gavosi ir nelabai laikosi ant klubu, tai dabar surinkau virsuj akis ir galvoju koki stulpeli primegsiu, o is vidaus dar placia guma prisiusiu. Bet va galvoju, kaip man liemens juostele megst g.gif Reikia, kad butu standesne, tai ar gerai bus paprastu stulpeliu 1 gera, 1 isvirkscia g.gif  O gal yra kokiu kitu variantu? Pirmas sijonas, tai ir klausimu daug biggrin.gif


Manau dar galėtum puse numerio plonesnius virbalus paimti. Tadaji būtų dar standesnė.
Atsakyti
Sveikos visos,

Labai noreciau pakveisti dalyvauti prisidedant prie gerumo smile.gif

http://www.supermama...howtopic=470286


Prasau paskleisti ir per kitas temas, jeigu ir jose dalyvaujate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjk: 24 liepos 2009 - 10:28
QUOTE(Liniuka @ 2009 07 24, 08:35)
Merginos, gal patartumet. Nusimezgiau servetelini sijona virbalais su valu is virsaus i apacia. Sumezgiau 300 g siulu, tai jis toks sunkokas gavosi ir nelabai laikosi ant klubu, tai dabar surinkau virsuj akis ir galvoju koki stulpeli primegsiu, o is vidaus dar placia guma prisiusiu. Bet va galvoju, kaip man liemens juostele megst g.gif Reikia, kad butu standesne, tai ar gerai bus paprastu stulpeliu 1 gera, 1 isvirkscia g.gif  O gal yra kokiu kitu variantu? Pirmas sijonas, tai ir klausimu daug biggrin.gif

Aš tai mezgiau iš kid moherio , iįškart nuo liemens pradėjau, tai mezgiau lygiu rašteliu, paskui dvi sumegztos, vienas užmetimas, vėl dvi sumegztos, vienas užmetimas ir t.t. tada vėl tiek pat lygaus raštelio, kaip iki sumezgimuų ir perlenkiau pusiau gavos dvigubai ir į vidų įvėriau storą gumą ax.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus, padariau kaip patare Meila ir super gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 07 24, 22:31)
Aciu uz patarimus, padariau kaip patare Meila ir super gavosi thumbup.gif

Šaunu thumbup.gif O aš maniau, kad neaiškiai paaiškinau blush2.gif

Tai dabar pasirodyk wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal turit kuri nors kapisono schema?
Atsakyti
sveikos mezgejeles,
turiu ir as klausimuka prasymuka, gal kuri mezgete toki mezginuka, o gal savo skrynoj turit sia schemute.

http://radikal.ru/F/...b074a7.jpg.html cia yra mezginys, o cia jo schema
http://radikal.ru/F/...1ec6b3.jpg.html,
bet yra du klausimukai kur ideti ta pyne, kad rastas atitiktu mezginio vaizda, nes schema neatitinka vaizdo sad.gif visaip isbandziau niekaip neissimezga toks kaip nuotraukoje rastukas, gal kas mezgete?
Atsakyti
zuzana* mezga 4u.gif

va čia - paklausk pas ją mirksiukas.gif o dviese ir megzti bus smagiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 07 28, 17:31)
zuzana* mezga  4u.gif

va čia - paklausk pas ją mirksiukas.gif  o dviese ir megzti bus smagiau biggrin.gif

ot aciu 4u.gif pirma pagalba suteikta reik manyt sulauksiu ir toliau blush2.gif
Atsakyti