Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 20, 10:07)
Amiyra, kavomanai labai smagūs  biggrin.gif ypač tas ateivis - jau toks nabagas atrodo lotuliukas.gif

Biancos meškutis taip pat labai patiko  wub.gif Gal vonios kambary kabinsi?  smile.gif


na, kol kas visur darbelius, kuriuos esu issiuvinejusi - nei vienas neiremintas.. nei padovanotas.. ax.gif taigi, ir siam kuriam laikui tek paguleti stalciuje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 20, 09:19)
Rodau savo blogąją pusę ir aš unsure.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 19, 22:42)
zinot, as ten uzsiregistravusi, bet kad naudos is to... doh.gif nezinau kaip pas kitas, bet gal nesiregistruokit, nes kelinta schemute siunciu, o ji neatsidaro. sad.gif tiesa tik dvi gerai atsisiunte.. daugiau kiek buvau issirinkusi, ar drauge paprasiusi, tai neatsisiuncia.. tai gal neverta registruotis.. na, aisku, kiekviena kaip nori smile.gif bet as savo patyrima pasakiau...
jei kam reik kokios schemutes, galiu pabandyt atsiust... pasiziuresim ar siunciasi gerai


labai gerai ten viskas veikia ir visas schemas man atidaro smile.gif tiesa kelis kartus ir man mete kazkokias lenteles kad negali atidaryt tai vyras kazkaip patvarke blush2.gif pati nesugebejau biggrin.gif bet visos schemos atsidaro tikrai 4u.gif gal pas jus kompe neatidaro, susiinstaliuot kazka reiktu, bet ka tai tiksliai pasakyt negaliu.. blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 19, 18:35)
Kad tau drąsiau būtų, mano blogoji pusė.


nu va, čia jau kaip balto žmogaus (t.y. kaip mano) biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 20, 09:19)
Rodau savo blogąją pusę ir aš unsure.gif

Idealu thumbup.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 20, 10:05)
Man atidarė per "Patern maker". ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 03 20, 11:21)
labai gerai ten viskas veikia ir visas schemas man atidaro smile.gif  tiesa kelis kartus ir man mete kazkokias lenteles kad negali atidaryt tai vyras kazkaip patvarke blush2.gif  pati nesugebejau biggrin.gif  bet visos schemos atsidaro tikrai 4u.gif  gal pas jus kompe neatidaro, susiinstaliuot kazka reiktu, bet ka tai tiksliai pasakyt negaliu.. blush2.gif  lotuliukas.gif

tikriausiai kokios programeles reik smile.gif todel ir sakau, kad cia tik pas mane toks patyrimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 20, 12:56)
tikriausiai kokios programeles reik  smile.gif  todel ir sakau, kad cia tik pas mane toks patyrimas ax.gif


Nu va šitą aš susiinstalinau ir dabar man atidaro daugelį schemų. Ankščiau tai buvo problematiška, sakau, kad buvau nemokamai užsiregistravus ale nagalėjau pasiimti schemų. g.gif
Atsakyti
Uzsiregistruoju naujoje temoje bigsmile.gif
Atsakyti
Kokios grazios visu darbeliu antros puses,na jei parodyciau savaji pirma darbeli,pasakytumet kad kilimas blogojoje puseje blush2.gif
Bet po truputeli mokausi,patirtis ateis tikiuosi su laiku ax.gif
Atsakyti
Pagaliau mano siuntinukas jau pakliui pas mane, ką tik gavau žinutę iš kasiulų, kad jau išsiuntė. ax.gif O tai dėžutės labiausiai laukiu, siuvinėti tai dar turiu ką. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 20, 14:30)
Pagaliau mano siuntinukas jau pakliui pas mane, ką tik gavau žinutę iš kasiulų, kad jau išsiuntė. ax.gif O tai dėžutės labiausiai laukiu, siuvinėti tai dar turiu ką. g.gif

Kokia dezute uzsisakei?
Atsakyti
Ačiū, kad neišpeikėte, nes tobulėt yra kur. Kartais patingiu siūlą nukirpti ir darau ilgesnį perėjimą ph34r.gif
Atsakyti