Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 19, 22:26)
http://stitchfanclub...n/960-k-36.html  stai sio labai bambuko norejau, bet man neatidaro

Neatidaro ir man verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2009 03 19, 22:09)
uzbaigiau savo kavomanus  biggrin.gif

jusu teismui 


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Drakoną apvertei, kad į kitą pusę žiūri bigsmile.gif
Atsakyti
blush2.gif Merginos neatsimenu doh.gif kuri siuvinejot krizes iskankinta meskiuka su zaliu bumbulu biggrin.gif radau jam draugeli lotuliukas.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(milka@ @ 2009 03 19, 23:39)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Drakoną apvertei, kad į kitą pusę žiūri  bigsmile.gif



aga smile.gif is sonu bus , per viduri turbut dar zaliuka su puodeliu issiuvinesiu ir vyro darbo kambary puosiu smile.gif nes jis be kavos niekaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 19, 23:37)
Neatidaro ir man  verysad.gif .

ech, ka gi padarysi... nelemta tikriausiai blink.gif
Atsakyti
ką reiškia, kai rašo "Linen using two strands of floss over two linen threads"? tai per du siūlus siūvinėt? blush2.gif

ant schemos rašo, kad kryžiukų 48x80, medžiaga Belfast linen, kaip man apskaičiuot, kiek reiks lino? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2009 03 19, 22:43)
aga smile.gif is sonu bus , per viduri turbut dar zaliuka su puodeliu issiuvinesiu ir vyro darbo kambary puosiu smile.gif nes jis be kavos niekaip  ax.gif


O vyras nebijo, kad nuo kavos ir pats pažaliuti gali lotuliukas.gif
Atsakyti
Bianca > nusikaltimas tokį grožį šitiek laiko nepabaigtą laikyt mirksiukas.gif Nors aš ir pati mažus darbelius išsiuvinėjus kartais patingiu sutvarkyt iki galo blush2.gif Va ir dabar šuniukas ir kačiukas vaikų kambariui laukia užbaigimo - neprisiruošiu galų sudėliot....

Amiyra > o ne tavo kofemanams mes užrašus galvojom? ax.gif

QUOTE(milka@ @ 2009 03 19, 22:51)
Tai turbūt dramblys čia bus  rolleyes.gif

QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 19, 22:59)
ir man atrodo, kad dramblys smile.gif

Žiūriu lengva mano mįslė buvo biggrin.gif Štai tokį gražuolį siuvinėju:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 19, 23:47)
O vyras nebijo, kad nuo kavos ir pats pažaliuti gali  lotuliukas.gif

biggrin.gif tai ir noriu, kad pradetu bijoti lotuliukas.gif juk nesveika tiek daug kavos gerti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergaiciukas @ 2009 03 19, 23:49)
Bianca > nusikaltimas tokį grožį šitiek laiko nepabaigtą laikyt  mirksiukas.gif Nors aš ir pati mažus darbelius išsiuvinėjus kartais patingiu sutvarkyt iki galo  blush2.gif Va ir dabar šuniukas ir kačiukas vaikų kambariui laukia užbaigimo - neprisiruošiu galų sudėliot....

Amiyra > o ne tavo kofemanams mes užrašus galvojom?  ax.gif
Žiūriu lengva mano mįslė buvo biggrin.gif Štai tokį gražuolį siuvinėju:



tenne mano buvo ax.gif as schemos papraciau ir dabar issiuvinejau
Atsakyti
Mergaiciuk, ir man šitas dramblys labai labai thumbup.gif thumbup.gif

amiyra, manu "žalieji" privers taviškį susimastyti. O jei ne, dar šalia galėsi įrėmint jo portretuką truputį padailinta žaliu atspalviu rolleyes.gif

Mergaičiuk, o kaip sekėsi konvertuoti siūlus, atitinka atspalviai, ar siuvinėji su Anchor?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 19 kovo 2009 - 22:55
QUOTE(Vitulka @ 2009 03 19, 23:46)
ką reiškia, kai rašo "Linen using two strands of floss over two linen threads"? tai per du siūlus siūvinėt?  blush2.gif

ant schemos rašo, kad kryžiukų 48x80, medžiaga Belfast linen, kaip man apskaičiuot, kiek reiks lino?  blush2.gif

Siuvinėti reikia dviem muline siūliukais. O kryžiukas daromas per du lino siūlus.
Kiek medžiagos reiks, teks apsiskaičiuoti pagal medžiagos dydį. Tačiau reiks nedaug...
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 19, 23:53)
Mergaiciuk, ir man šitas dramblys labai labai  thumbup.gif  thumbup.gif

Mergaičiuk, o kaip sekėsi konvertuoti siūlus, atitinka atspalviai, ar siuvinėji su Anchor?


Aš irgi pamačiau jį ir įsimylėjau biggrin.gif
Siūlus konvertuot pabijojau, su Anchor siuvinėju. Tai dabar darosi siulų maišalynė - turiu nemažai DMC, o dabar dar ir Anchor kauptis pradės doh.gif Nors Anchor man patiko - smagiau siuvinėjasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergaiciukas: 19 kovo 2009 - 23:15
QUOTE(Zemugne @ 2009 03 19, 23:04)
Siuvinėti reikia dviem muline siūliukais. O kryžiukas daromas per du lino siūlus.
Kiek medžiagos reiks, teks apsiskaičiuoti pagal medžiagos dydį. Tačiau reiks nedaug...

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti