Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos smile.gif ogo kiek prisnekejot siandien , vos skaityt spejau karsta.gif o jau blogosiso puses tai vai vai kokio grozio , man dar toli blush2.gif rek pirma, kad geroji puse super atrodytu o tada ir apie blogaja galvt pradesiu ax.gif

uzbaigiau savo kavomanus biggrin.gif

jusu teismui

ax.gif user posted image

user posted image
Papildyta:
Bianca, rasiux- dailus meskiai 4u.gif ir tyla-tyla labai zuvyte faina thumbup.gif
Atsakyti
amiyra-kavomanai- thumbup.gif ,bianca-meškiukas - wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 19, 22:42)
zinot, as ten uzsiregistravusi, bet kad naudos is to... doh.gif nezinau kaip pas kitas, bet gal nesiregistruokit, nes kelinta schemute siunciu, o ji neatsidaro. sad.gif tiesa tik dvi gerai atsisiunte.. daugiau kiek buvau issirinkusi, ar drauge paprasiusi, tai neatsisiuncia.. tai gal neverta registruotis.. na, aisku, kiekviena kaip nori smile.gif bet as savo patyrima pasakiau...
jei kam reik kokios schemutes, galiu pabandyt atsiust... pasiziuresim ar siunciasi gerai


gal gali jei atsisiųs atsiųsti man šią schemutę http://stitchfanclub...1859-p-204.html

į cacukas@gmail.com. Ten gali būti, kad bus xcd formatu, tai vis vien siųsk, isinstaliuosiu programėlę. Dėkui labai. aciuks.gif
Atsakyti
ir meskuciui ir kavomanams po 4u.gif mieli darbeliai smile.gif man tai ypac meskutis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(cacukas @ 2009 03 19, 23:13)
gal gali jei atsisiųs atsiųsti man šią schemutę http://stitchfanclub...1859-p-204.html

į cacukas@gmail.com. Ten gali būti, kad bus xcd formatu, tai vis vien siųsk, isinstaliuosiu programėlę. Dėkui labai.  aciuks.gif

tuoj pabandysiu ax.gif
Atsakyti
norėjau paklaust ,ką jūs manot apie lankelį ,kuris prisukamas prie stalo ,aš vis galvoju ar neverta įsigyt ,nes dabar kai siuvinėju,tai jei ilgesnis siūlas tai labai painiojasi,aš su kaire ranka vis tą siūlą pareguliuoju ,bet kai dar kairėj ir didelį lankelį laikai ,tai labai įvargsta riešas ,net užgelia jei ilgiau pasiuvinėji ,ar kas nors siuvinėjo su tokiu prisukamu lankeliu?Bet ko gero tada jau ne riešas o nugara vargsta ,nes gi sėdėt reikia prie stalo,o aš dažniausiai lovoj minkštai įsitaisau ir siuvinėju....negi padėtis be išeities?
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 19, 23:16)
norėjau paklaust ,ką jūs manot apie lankelį ,kuris prisukamas prie stalo ,aš vis galvoju ar neverta įsigyt ,nes dabar kai siuvinėju,tai jei ilgesnis siūlas tai labai painiojasi,aš su kaire ranka vis tą siūlą pareguliuoju ,bet kai dar kairėj ir didelį  lankelį laikai ,tai labai įvargsta riešas ,net užgelia jei ilgiau pasiuvinėji ,ar kas nors siuvinėjo su tokiu prisukamu lankeliu?Bet ko gero tada jau ne riešas o nugara vargsta ,nes gi sėdėt reikia prie stalo,o aš dažniausiai lovoj minkštai įsitaisau ir siuvinėju....negi padėtis be išeities?


Jeigu tik manai, kad bus patogu, tai tikrai verta įsigyti. Aš tai išvis be jokio lankelio siuvinėju. Pabandymui nusipirkau nedidelį, bet taip nepatogu schmoll.gif Aš kai siuvinėju, iškart per dvi skylutes duriu, taip dau greičiau siuvinėjasi, o su lankeliu taip per dvi skylutes neišeina siuvinėti. g.gif ax.gif
Atsakyti
http://stitchfanclub...n/960-k-36.html stai sio labai bambuko norejau, bet man neatidaro
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2009 03 19, 22:05)
O stai ir dar vienas siuvinukas Jusu teismui smile.gif


Labai simpatiskas darbelis !!!

QUOTE(amiyra @ 2009 03 19, 22:09)
uzbaigiau savo kavomanus  biggrin.gif


Nugi labai jau grazus !!!

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o be lankelio tai nemoku,man tie kryžiukai kreivi gaunasi,dar aišku jei mažas darbelis tai galima ,bet man rodos
,lankelis reikalingas,o per dvi skylutes tai kol dar aš siuvinėsiu,tai daug laiko praeis rolleyes.gif ,manau ,čia kaip kam patogu taip ir siuvinėja ,na reiks pasižiūrėt parduotuvėj kiek tas lankelis toks kainuoja ,manau, kad brangus malonumas ,tai matyt teks kentėt ,per kančias į žvaigždes lotuliukas.gif
Atsakyti
cacukai, jau atsiunciau tavo schemute smile.gif atsidaro smile.gif tai kol isikraus i gmail.com pasta tai teks dar truputuka lukterti.. daug ten atskitu schemuciu..na, pagal schemute smile.gif sekmes darbuojantis smile.gif
Atsakyti
Be lankelio i as nemoku.
Pacius pirmus darbus, kuriuos siuvinejau pusiniu kryziuku, siuvinejau be lankelio ta jie man gavosi kreivi - issitempe i viena kampa. Nors gal siuvinejant kryziuku tai viskas OK gaunasi, neissitampo darbelis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 19, 23:31)
cacukai, jau atsiunciau tavo schemute smile.gif atsidaro smile.gif tai kol isikraus i gmail.com pasta tai teks dar truputuka lukterti.. daug ten atskitu schemuciu..na, pagal schemute smile.gif sekmes darbuojantis smile.gif


Labai labai tau dėkui... aciuks.gif notworthy.gif
Atsakyti