Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

už pagyrimus žuvytei 4u.gif
rasiux, mielas meškutis drinks_cheers.gif

QUOTE(milka@ @ 2009 03 19, 20:55)
Štai mano blogoji - baisioji pusė. Aš jau pasiruošusi jūsų komentarams  pomidorai2.gif

viskas čia gerai pas tave irnesakyk.gif

cacuk, deja deja, bet tikrai ten uždėjo mokestį registracijai doh.gif bet ar kiekvieną kartą reikia mokėti - nežinau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli_tyla: 19 kovo 2009 - 21:04
QUOTE(cacukas @ 2009 03 19, 20:11)
Sveikos, norėjau paklausti šiame puslapyje http://stitchfanclub.com/ norint užsiregistruoti reikia siųsti sms? Kokie ten dar reikalavimai ir ar už kiekvieną parsisiųstą schemą reikia mokėti ar čia vienkartinis mokestis? Mano kompas, net paspaudus lietuvių kalbą rodo hieroglifus, nieko negaliu paskaityti...  verysad.gif

Va kaip man viską rodo...  blink.gif

Nieko nereikia čia mokėti. Spaudi ant Скачать/Подробнее Atverčia kita lapa tada spaudi Скачать схему . Atidaro kita langa , ten skaičiuoja kelis sekundes ir leidžia laisvai siusti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 03 19, 20:06)
Mano seniai pabaigtas ir pagaliau įrėmintas darbelis- draugas rodytai mergaitei (draugas todėl, kad siuvinėtas mažam berniukui, bet juk negalima buvo nuskriausti ir sesės  smile.gif



Labai dailutis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 kovo 2009 - 21:10
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 19, 21:03)
cacuk, deja deja, bet tikrai ten uždėjo mokestį registracijai  doh.gif bet ar kiekvieną kartą reikia mokėti - nežinau  unsure.gif

Ar tikrai blink.gif . Aš dar kai registravausi , jokiu mokeščiu nebuvo .
Atsakyti
Reska ,ačiū už schemos nuorodą ,parsisiunčiau normaliai .reiks pabandyt vasarą siuvinėt ,gal dienos šviesesnės,jei aišku iki vasaros ištversiu blush2.gif
Bet mergaitės ,jūsų siuvinėlių blogas puses su gerom sumaišyt galiam ,beveik tas pats,man dar toli iki to,be to manau jei spalvų daugiau darbelyje tai nelabai ten idealiai galima viską sudėliot,nes gi vienos spalvos kryžiukų plotai kartais būna labai nedideli.aš pvz dabar siuvinėju vynuogių kekę tai ten kiekvienoj vynuogėj apie 10 spalvų
tai kaip ten tvarką kitoj pusėj padaryt nelabai įsivaizduoju.o vynuogių tai visa kekė...
Atsakyti
Pas mane antroj pusėj grožio irgi nedaug blush2.gif Bet po truputį mokausi, matau, kad kiekvienas darbas šiek tiek gražesnis gaunasi - po truputį tikiuosi išmokti bigsmile.gif

Pradėjot rodyt ką siuvinėjat šiuo metu. Tai ir aš pasirodysiu savo darbo pradžią - su mano tempais čia darbas metams ax.gif
Gal bus norinčių atspėt kas tai? Nors nelabai dar kas matosi unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergaiciukas: 19 kovo 2009 - 21:32
QUOTE(iingri @ 2009 03 19, 22:07)
Nieko nereikia čia mokėti. Spaudi ant Скачать/Подробнее  Atverčia kita lapa tada spaudi Скачать схему  .  Atidaro kita langa , ten skaičiuoja kelis sekundes ir leidžia laisvai siusti thumbup.gif

zinot, as ten uzsiregistravusi, bet kad naudos is to... doh.gif nezinau kaip pas kitas, bet gal nesiregistruokit, nes kelinta schemute siunciu, o ji neatsidaro. sad.gif tiesa tik dvi gerai atsisiunte.. daugiau kiek buvau issirinkusi, ar drauge paprasiusi, tai neatsisiuncia.. tai gal neverta registruotis.. na, aisku, kiekviena kaip nori smile.gif bet as savo patyrima pasakiau...
jei kam reik kokios schemutes, galiu pabandyt atsiust... pasiziuresim ar siunciasi gerai
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2009 03 19, 21:31)

Gal bus norinčių atspėt kas tai? Nors nelabai dar kas matosi unsure.gif



Tai turbūt dramblys čia bus rolleyes.gif
Atsakyti
V .I .R .G .U .T .E o kokia tau neatsidaro , paziurėsiu pas save mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 19, 22:51)
V .I .R .G .U .T .E o kokia tau neatsidaro , paziurėsiu pas save  mirksiukas.gif  .

su bambuku.. ten tokie grazus zalias zalias bambukas trys, jo tai lb norejau, bet kai neatidare, tai nusivyliau verysad.gif jau net nusisnekejau:D kazkodel uzsifiksavo atminti jog trys, o ten vienas doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
ir man atrodo, kad dramblys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V .I .R .G .U .T .E: 19 kovo 2009 - 21:58
Ačiū, kad neišpeikėt mano kuklių darbelių aciuks.gif
Na o jūsų gerosios- blogosios pusės- nors mirk iš pavydo wub.gif . Reiks pult mokytis smile.gif
Atsakyti
O stai ir dar vienas siuvinukas Jusu teismui smile.gif geda prisipazinti, bet pusmeti uzmirstas gulejo stalciuje, o buvo belike tik backstich'a padaryti doh.gif bet prisiverciau ir siandien pabaigiau biggrin.gif
http://i159.photobuc...iu/IMGP1206.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 19 kovo 2009 - 22:07