Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlėms: rūbai, baldai. 3tema

Labai gražus ir idėja thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos!
užsukau pasidairyti, kartu ir pati pasirodysiu smile.gif Jau kuris laikas neriu mažas lėlytes ir aksesuarus joms.
Čia viena iš pirmųjų mano lėlyčių
user posted image
Paskutiniu metu vis aplanko mintis apie lėlių namus. Gal kas gaminote, ar ruošiatės gaminti, būtų smagu, jei pasidalintumėte idėjomis, fotografijomis bei mintimis apie procesą
Atsakyti
Jolanta ir man-patinka-tyla SAUNUOLES!!!!!! clap_1.gif Nuostabus darbeliai. Man labai patiko lovytes. thumbup.gif
O ta nunerta vaseliu lelyte su drabuziukais bei aksesuarais kokia fainute, ne tas zodis. thumbup.gif
Jau turiu batu dezute ir neuzilgo ketinu pradeti gaminti spinta Barbiu rubeliams ax.gif Bei visa gaminimo procesa yamzinsiu nuotraukytese.
O kolkas mezgu Barbei paltuka. Kai uzbaigsiu, pasirodysim...
Sekmes mamytems!!!! bye1.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2011 01 15, 16:34)
sveikos merginos!
užsukau pasidairyti, kartu ir pati pasirodysiu smile.gif  Jau kuris laikas neriu mažas lėlytes ir aksesuarus joms.

Paskutiniu metu vis aplanko mintis apie lėlių namus. Gal kas gaminote, ar ruošiatės gaminti, būtų smagu, jei pasidalintumėte idėjomis, fotografijomis bei mintimis apie procesą

Šaunuolė, lėlytės be galo jaukios smile.gif Tokios mmmmmmmmmmm wub.gif wub.gif
Aš darau lėlių namus. Vienus iš dėžių tvirtų - čia savoms mergytėms, nes man tokie mieliausi, pardavimui - iš medžio, iš faneros... Visokius. Jei reikės kokių minčių - drąsiai kreipkis mirksiukas.gif
O čia - dar viena lovytė (didelėm ir mažom, Barbėm ar dar mažesnėm - net ir pavėsinė, žodžiu, baisiai universalus baldas lotuliukas.gif ):
user posted imageuser posted imageuser posted image
Didesnės nuotraukytės ir daugiau jų ČIA
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_Š @ 2011 01 18, 14:18)
O čia - dar viena lovytė (didelėm ir mažom, Barbėm ar dar mažesnėm - net ir pavėsinė, žodžiu, baisiai universalus baldas  lotuliukas.gif ):
user posted imageuser posted imageuser posted image
Didesnės nuotraukytės ir daugiau jų ČIA

Nauja sofutė
user posted image
user posted image
Atsakyti
negi daugiau nei viena nieko nedarėt naujo? g.gif Netikiu... schmoll.gif Pasigirkit, a 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Jolanta_Š ar čia viskas jūsų rankų darbas? Nuostabu wub.gif Mane ypač paininas sužavėjo biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Daugiau modeliukų
user posted image
Popieriniai baldai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 24 kovo 2011 - 18:20
Man patiko 4u.gif
Atsakyti
Dar viena trobelė smile.gif Šį kartą tualetas - už durų biggrin.gif
user posted image
Daugiau nuotraukų rasite čia ir čia 4u.gif
Atsakyti
ir as papuosiau savo sena lelyte. Ja jau turiu 27m. proseneles dovana 4u.gif

user posted image
Atsakyti