Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlėms: rūbai, baldai. 3tema

Pasakiskas kampas su kavos staleliu! 10 balu, net nebeturiu ko ir bepridurti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

Dabar "statau" dukrai lėlių namą, tai jeigu įdomu, įkelsiu ir daugiau padarytų baldų ir kitų "pribumbasų". blush2.gif
Viskas iš kartono, popieriaus, plastmasės ir pan. medžiagų, nepavojingų vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Tari Felagund @ 2010 02 11, 17:09)
Ačiū  4u.gif

Dabar "statau" dukrai lėlių namą, tai jeigu įdomu, įkelsiu ir daugiau padarytų baldų ir kitų "pribumbasų".  blush2.gif
Viskas iš kartono, popieriaus, plastmasės ir pan. medžiagų, nepavojingų vaikams.


Labai faina temukė. Tari Felagund jūsų baldeliai puikūs 4u.gif Laukiam pasirodant su visais darbais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 28 gegužės 2010 - 14:48
Tikrai faina temelė. Beje, gal kuri turi baldų iš faneros brėžinių? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena forumietes,

Bendrame forume "rankdarbiai" kaskodel man neleidzia paskelbti temos, todel rasau prie kaskurios panasios smile.gif

Noriu ATIDUOTI gera maisa ivairiu medziagu atraizeliu. Atraizos ivairiu dydziu. Is kaikuriu gal ir dukrytems mamos ka pasiutu smile.gif
O lelytems drabuzeliu ar nauju baldu taip pat reikia mirksiukas.gif

Vilnius, Žirmūnai

Jei domina rasykite i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AurelijaGP @ 2010 05 30, 21:12)
Laba diena forumietes,

Bendrame forume "rankdarbiai" kaskodel man neleidzia paskelbti temos, todel rasau prie kaskurios panasios smile.gif

Noriu ATIDUOTI gera maisa ivairiu medziagu atraizeliu. Atraizos ivairiu dydziu. Is kaikuriu gal ir dukrytems mamos ka pasiutu smile.gif
O lelytems drabuzeliu ar nauju baldu taip pat reikia  mirksiukas.gif

Vilnius, Žirmūnai

Jei domina rasykite i AZ  4u.gif



oi kaip gaila kad ne klaipedoj...
Atsakyti
QUOTE(AurelijaGP @ 2010 05 30, 20:12)
Laba diena forumietes,

Bendrame forume "rankdarbiai" kaskodel man neleidzia paskelbti temos, todel rasau prie kaskurios panasios smile.gif

Noriu ATIDUOTI gera maisa ivairiu medziagu atraizeliu. Atraizos ivairiu dydziu. Is kaikuriu gal ir dukrytems mamos ka pasiutu smile.gif
O lelytems drabuzeliu ar nauju baldu taip pat reikia  mirksiukas.gif

Vilnius, Žirmūnai

Jei domina rasykite i AZ  4u.gif



Atiduota 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

As irgi noriu pradeti nerti,megsti lelytem rubelius bet be schemu nemoku verysad.gif perziurejau senas temas radau laaaaabai graziu darbeliu bigsmile.gif bet is akies nekas gaunas gal kuri turit kokiu schemuciu buciau labai dekinga (nerimo,mezgimo,ar is medziagos ka pasiuti barbei ar didesnei lelytei) ax.gif
Atsakyti
Na ? Nejaugi niekas nieko nebedarot barbėm ?
Atsakyti
Sofa.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolka20 @ 2010 07 10, 14:30)
Sofa.

Nuostabi. Aš taip pat esu padariusi daug įvairių baldų lėlėms tik negaliu įdėti jų foto, nes nuotraukas galima įkelti tik kai esi parašęs virš 100 žinučių schmoll.gif
Atsakyti
Pasakiški nerti baldeliai, gaila nebeturiu mažų mergyčių, kad galėčiau nupirkt ir padovanot thumbup.gif , šaunuolės visos. ploja.gif
Atsakyti