Įkraunama...
Įkraunama...

Balkonai

user posted image

Sveikos 4u.gif Tikiuosi pavasaris nebe už kalnų, tai bandau prikelti šią tema bigsmile.gif Kadangi turime nemaža balkona ir su vyrų norim būtent tokių ( kaip paveikslėjyje ) ar bent jau panašių grindų blush2.gif čia kaip suprantu grindlentės ar terasinės lentos..
gal kas iš jūsų yra jau dariusios ar kažka žino? Gal ką patarti galėtu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2011 02 19, 16:43)

gal kas iš jūsų yra jau dariusios ar kažka žino? Gal ką patarti galėtu?  ax.gif

Mes savo balkona klojome panasiomis lentelemis. Jos skirtos balkonams ir terasoms. Labai lengvai dedasi. Ir baldus panasius. Viska pirkome Ikea 4u.gif
Atsakyti
Merginos reikia pagalbos.

gal žinote kur reikia kreiptis pagalbos dėl byrančio balkono?
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2011 02 20, 18:08)
Mes savo balkona klojome panasiomis lentelemis. Jos skirtos balkonams ir terasoms. Labai lengvai dedasi. Ir baldus panasius. Viska pirkome Ikea  4u.gif


o kaip smagu!! 4u.gif o jūs patys važiavot i ikea ar uzsisaket? bigsmile.gif ir jei nepaslaptis kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2011 02 21, 19:32)
o kaip smagu!!  4u.gif  o jūs patys važiavot i ikea ar uzsisaket?  bigsmile.gif  ir jei nepaslaptis kiek kainavo?  ax.gif

Mes gyvename ne Lietuvoje mirksiukas.gif Kainos sveicariskos. Nors lenteles ir buvo tada nukainuotos, bet isleidome nemazai. Didelis balkono plotas
Gal lenkuose butu pigiau g.gif
Viska susipirkome ir per diena pasidareme

Stai radau foto mirksiukas.gif

user posted image

cia Ikea siulomi baldai balkonams ir terasoms
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2011 02 19, 17:43)

Sveikos  4u.gif  Tikiuosi pavasaris nebe už kalnų, tai bandau prikelti šią tema  bigsmile.gif  Kadangi turime nemaža balkona ir su vyrų norim būtent tokių ( kaip paveikslėjyje ) ar bent jau panašių grindų blush2.gif  čia kaip suprantu grindlentės ar terasinės lentos..
gal kas iš jūsų yra jau dariusios ar kažka žino? Gal ką patarti galėtu?  ax.gif


Mano patarimas butu daryti panasiai kaip sitoje nuotraukoje. Ta prasme ne tvirtinti prie grindu o padaryti padedumas ant grindu reikalus smile.gif kad ziema galetumete i rusi koki sunesti. Nes impregnuok neimpregnaves po kazkiek laiko vis vien "pareis" tas medis smile.gif O siaip vyras jei nagingas pigiausias variantas butu prisipirkti lentu ir patiems susikalti tokius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2011 02 21, 20:53)
Mes gyvename ne Lietuvoje mirksiukas.gif Kainos sveicariskos. Nors lenteles ir buvo tada nukainuotos, bet isleidome nemazai. Didelis balkono plotas
Gal lenkuose butu pigiau  g.gif  
Viska susipirkome ir per diena pasidareme

Stai radau foto  mirksiukas.gif



Taip, šitas mačiau smile.gif bet man tas raštas truputi kliūna blush2.gif mums labiau norisi lygių lentučių smile.gif
Tai nėra tai ko mes norime, bet atrodo neblogai 4u.gif Ačiū 4u.gif

p.s. labai patiko spintelė bigsmile.gif
Papildyta:


Papildyta:
QUOTE(GreenLady @ 2011 02 22, 10:31)
Mano patarimas butu daryti panasiai kaip sitoje nuotraukoje. Ta prasme ne tvirtinti prie grindu o padaryti padedumas ant grindu reikalus smile.gif kad ziema galetumete i rusi koki sunesti. Nes impregnuok neimpregnaves po kazkiek laiko vis vien "pareis" tas medis smile.gif O siaip vyras jei nagingas pigiausias variantas butu prisipirkti lentu ir patiems susikalti tokius wink.gif


Labiausiai ir norėtume tokias darytis, kurias būtų galima išimti smile.gif Vyras tai nagingas, tik nežinau ar užsiimtu blush2.gif reikės prikalbint rolleyes.gif
Ačiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2011 02 24, 00:48)
Taip, šitas mačiau smile.gif bet man tas raštas truputi kliūna  blush2.gif  mums labiau norisi lygių lentučių smile.gif
Tai nėra tai ko mes norime, bet atrodo neblogai  4u.gif  Ačiū  4u.gif

p.s. labai patiko spintelė  bigsmile.gif
Papildyta:
Papildyta:
Labiausiai ir norėtume tokias darytis, kurias būtų galima išimti smile.gif Vyras tai nagingas, tik nežinau ar užsiimtu  blush2.gif  reikės prikalbint  rolleyes.gif
Ačiu  smile.gif


As maciau Jysk tokiu ruosinuku kazkur 30x30cm, suneriamu. Neatmenu tik kuriame, nors galvoju jog Lukscio gatvej Rimi Vilniuje, Jysk salej yra tokia nisa su lentynom, tai ten maciau ir tu lentuciu, bet siaip nera lb pigu tasyk pagalvojau smile.gif nors ir pirkti siaip tokias lentutes nera pigu, bet grazu, naturalu ir tvarkinga smile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
gal galite kas patarti. situacija tokia, kad pas mane balkonas 6 m., neistiklintas, kaimynu, gyvenanciu virs manes taip pat. pas mane virtuveje virs lango bega vanduo, zinoma nestipriai, bet faktas kad kazkur leidzia per siule. man sake, kad gali buti leidzia per kaimynu balkona, kadangi pas juos neistiklintas balkonas, per siule bega pas mane. esu girdejusi, reiketu ta siule lyg ir stiklo tinku ar kazkas panasaus uztinkuoti. gal galit patarti kaip galima tokia beda sutvarkyti? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 01 gegužės 2011 - 12:18
QUOTE(rimulia12 @ 2011 05 01, 14:16)

man kazkaip nerodo...
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti gera balkono apskardintoja? sad.gif reikia, kad sena siferi pakeistu naujomis metalinemis skardelemis...Vieta - Kaunas.
Atsakyti