Įkraunama...
Įkraunama...

Balkonai

QUOTE(Flirt @ 2013 05 16, 13:59)
kad visokiu budu yra puikiai suprantu ir teko susidurti, ne akmens amzius juk biggrin.gif  o kalba eina apie paprasciausia stiklinima su langais, uzsibarikadavima kitaip sakant 4u.gif
o tas nori yra nori nera, nevisai jau tiesa, nes nemaza dalis jo vistiek lieka, nori ar nenori, o jei balkonas mazas doh.gif  ir kad jau kalba iki to isejo, gal kokiu patarimu, kaip valot lauko puse g.gif  nes tiotka is to blatnumo pasidare, o dabar keikias, nes 3-ias aukstas nei ka daryt doh.gif


lotuliukas.gif juokas pro ašaras nes irgi susiduriu su šita problema doh.gif Niekaip nepavyksta padoriai pasiekti visų įstiklinimo dalių normaliai,tad pakraščiai lieka tokie šiaip sau doh.gif O šiaip man irgi nelabai tas įstiklintas balkonas -tikrai kaip narve jausmas .Tik tiek kad šilta švaru,neprisninga ir kažkaip tarsi daugiau privačios erdvės ,gyvenant daugiabuty,nes nestiklinatam tai jausmas toks "kolchozinis" būdavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 16 gegužės 2013 - 13:21
Sveikos,

Stiklinu ir aš balkoną. darau intorne cover sistema. brangu, bet. man patogumas tame, kad galimą jį pilnai atverti vasarą, pasidžiaugti žvirbliais smile.gif ir, tikiuosi, žiemą nuo sniego ir pan. dalykėlių saugos. Valymas irgi turėtų būti nesudėtingas. Turėtų pastatyti už gerų poros savaičių, pažiūrėsiu...
Atsakyti
Labas rytas,
noreciau balkono grindis isklijuoti akmenukais ? gal kas darete? Jusu atsiliepimai, + ir - . Balkonas atviras (neistiklintas)

Aciu
Atsakyti
Na dar į vieną temą užklydau biggrin.gif
QUOTE(Flirt @ 2013 05 15, 23:36)
norejau paklaust gyvenanciu butuose, kodel stiklinates balkonus g.gif  juk bute ir taip, kaip narve, o dar balkona uzsandaryt doh.gif 
as ieskau nediduku baldu balkonui, staliuko ir poros keduciu, gal zinot kur gaut stiliovu ir pigiu biggrin.gif

Iš dalies, tai taip, nesinori užsibarikaduot. BET kadangi Lietuvoj pusė metų žiema, tai...... Nei kojos nesinori tada kišt į balkoną, jei jis nestiklintas sad.gif Tai renkantis butą didelis prioritetas buvo butams, kur du balkonai, na ir auišku kuo aukščiau thumbup.gif
Tai dabar ir galvojam vieną tokį nesaugesnį, kuris išsikišęs, stiklint (norėčiau tų atslenkamų konstrukcijų, nes balkonas kokių keturių metrų ilgio, tai šiltuoju metu atitvėrus, manau, liktų beveik visas balkonas atviras, tik koks metras liktų užtvertas (nes iš keturių dalių lyg būtų daroma mūsų atveju), o kitą, vidinį balkoną, palikt nestiklintą, jame grynai būtų čilinimo kampelis rolleyes.gif

O baldeliai, tai man visai tinka tie iš Jysko, apie juos ir galvoju. Kai tokio dydžio balkonuose, tai per daug kažko ir neprimąstysi, o ten visas komplektukas gal už pusantro šimto, tai man atrodo vsiai liuks smile.gif
Papildyta:
Na kažkas tokio http://www.jysk.lt/#!product=904
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 28 gegužės 2013 - 11:22
QUOTE(gabby_jz @ 2013 05 28, 12:24)
Na dar į vieną temą užklydau biggrin.gif

Iš dalies, tai taip, nesinori užsibarikaduot. BET kadangi Lietuvoj pusė metų žiema, tai...... Nei kojos nesinori tada kišt į balkoną, jei jis nestiklintas sad.gif Tai renkantis butą didelis prioritetas buvo butams, kur du balkonai, na ir auišku kuo aukščiau  thumbup.gif
Tai dabar ir galvojam vieną tokį nesaugesnį, kuris išsikišęs, stiklint (norėčiau tų atslenkamų konstrukcijų, nes balkonas kokių keturių metrų ilgio, tai šiltuoju metu atitvėrus, manau, liktų beveik visas balkonas atviras, tik koks metras liktų užtvertas (nes iš keturių dalių lyg būtų daroma mūsų atveju), o kitą, vidinį balkoną, palikt nestiklintą, jame grynai būtų čilinimo kampelis  rolleyes.gif

O baldeliai, tai man visai tinka tie iš Jysko, apie juos ir galvoju. Kai tokio dydžio balkonuose, tai per daug kažko ir neprimąstysi, o ten visas komplektukas gal už pusantro šimto, tai man atrodo vsiai liuks smile.gif
Papildyta:
Na kažkas tokio http://www.jysk.lt/#!product=904

pas mus tokie baldeliai - liuks. Lengvi, reikalui esant gali perkelt, negriozdina balkono. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 05 28, 10:24)
Na dar į vieną temą užklydau biggrin.gif

Iš dalies, tai taip, nesinori užsibarikaduot. BET kadangi Lietuvoj pusė metų žiema, tai...... Nei kojos nesinori tada kišt į balkoną, jei jis nestiklintas sad.gif Tai renkantis butą didelis prioritetas buvo butams, kur du balkonai, na ir auišku kuo aukščiau  thumbup.gif
Tai dabar ir galvojam vieną tokį nesaugesnį, kuris išsikišęs, stiklint (norėčiau tų atslenkamų konstrukcijų, nes balkonas kokių keturių metrų ilgio, tai šiltuoju metu atitvėrus, manau, liktų beveik visas balkonas atviras, tik koks metras liktų užtvertas (nes iš keturių dalių lyg būtų daroma mūsų atveju), o kitą, vidinį balkoną, palikt nestiklintą, jame grynai būtų čilinimo kampelis  rolleyes.gif

O baldeliai, tai man visai tinka tie iš Jysko, apie juos ir galvoju. Kai tokio dydžio balkonuose, tai per daug kažko ir neprimąstysi, o ten visas komplektukas gal už pusantro šimto, tai man atrodo vsiai liuks smile.gif
Papildyta:
Na kažkas tokio http://www.jysk.lt/#!product=904

Jop, gerai du balkonai, as ir tada taip daryciau thumbup.gif O dabar kai viena teturim, tai nesinori stiklint, o tai uzdusim dar biggrin.gif
Baldeliai tai faini, bet mum tikriausiai per dideli butu, siauras tas balkonas pas mus doh.gif
Va tokiu noreciau, bet kad baisiai brangus, vis tikiuosi ant kokios akcijos pataikyt biggrin.gif
user posted image
Arba idealiausiai tokiu, bet su dviem kedem ir siauresnio wub.gif Buvo kazkada 70% nuolaida, apie 200lt but kainave, bet paziurejau grazu, bet kam jie man, o kai jau vaziuojant namo susiprotejau, kad i balkona, buvo per velu, nes sugrizus neberadau doh.gif verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Mes stiklinom balkona ir matau tik pliusus smile.gif

dabar irgi ieskau kedziu, geriausia kaina ir kokybe Jyske, bet dar galutinai neapsiprendziau ar pirkti tokias pat kedes kaip gabby pasirinko ar medines sulankstomas ax.gif
Atsakyti
Flirt,o kur tuos pintus baldelius matet? Labai grazus ir vieta taupo ax.gif
Atsakyti
Nuo antradienio Maximoje 40% lauko baldamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 15, 22:36)
norejau paklaust gyvenanciu butuose, kodel stiklinates balkonus g.gif  juk bute ir taip, kaip narve, o dar balkona uzsandaryt doh.gif 


Kai ieškojom pirkti buto viena pagrindinių sąlygų buvo stiklintas balkonas arba galimybė jį stiklinti (viename name iškart pasakė, kad stiklinti nebus galima, nes išdarkys vaizdą, tai net buto kainos nebeklausėm biggrin.gif ).
1. Turiu du katinus, kurie alpsta, kaip nori į balkoną. Į atvirą neleisčiau niekad, turiu atsakomybės jausmą, o jei laikyti duris uždarytas, tai kam tada man tas balkonas apskritai.
2. Žiema nestiklintame labai šalta, prisninga. Kitais metų laikais prilyja. Įsivaizdavau gražias medines grindis - kaip jas reiktų impregnuoti, kad atlaikytų lietuviškus orus?
3. Balkone džiaunu rūbus, nesinorėtų, kad atskridęs balandis man juos pažymėtų. Ar kaimynų katinas.
4. Geresnė garso izoliacija. Tiek langams į gatvės pusę - apsaugo nuo mašinų triukšmo, tiek į kiemo - apsaugo nuo vaikų klyksmo biggrin.gif .
5. Geresnė šilumos izoliacija. Manau nereikia daugiau komentarų.

Turiu berėmį balkoną, sustūmus langus į šonus didžiausia skylė per vidurį lieka, nelabai ir skiriasi nuo nestiklinto. Plius langai į pietvakarius, galiu degintis neišeidama iš namų biggrin.gif
Atsakyti
Vat tokia idėja gal kam patiks smile.gif user posted image
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti firmą, kokia Jums stiklino balkoną ir likote patenkinti jų darbo kokybe 4u.gif


Atsakyti