Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

QUOTE(ramushka @ 2009 03 25, 17:11)
na ka as galiu pasakyti soriukas kad uzviriau toki sirsalyna... blush2.gif nesmagu bet labai jau knietejo pasisakyti ta tema....o ar tai buvo argumentuota ar ne nebenoriu gincytis nes visiems tik juoka kelia kai mes cia beprasmiskai plesomes ............. taciau tikrai nenorejau nieko izeisti ir numusti upo daryti stebuklus..........nezinau kur izvelget nuomones pirsima ...regis neliepiau nei vienai jokiu budu nedeti tu garbaneliu....dekit i sveikata  thumbup.gif ........


tai kad joks čia ne širšalynas, aš šiandien smegenis lauke pravėdinau tai labai rami. Iš tikro būtų įdomu pamatyt ir tavo darbelius. Ir ne dėl to kad aš juos norėčiau sukritikuot. gal kokių idėjų man trūkumas, tai noriu pasižiūrėt į kitus smile.gif iš vis gal nedaug kas tas sages daro ar čia jų tiesiog nerodo....... taip norisi akis paganyt gi. Va dekupažo temoj tai dievulėliau nespėji paveiksliukų žiūrėt lotuliukas.gif apie komentavimą jau tyliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 25, 17:27)
tai kad joks čia ne širšalynas, aš šiandien smegenis lauke pravėdinau tai labai rami. Iš tikro būtų įdomu pamatyt ir tavo darbelius. Ir ne dėl to kad aš juos norėčiau sukritikuot. gal kokių idėjų man trūkumas, tai noriu pasižiūrėt į kitus smile.gif iš vis gal nedaug kas tas sages daro ar čia jų tiesiog nerodo....... taip norisi akis paganyt gi. Va dekupažo temoj tai dievulėliau nespėji paveiksliukų žiūrėt  lotuliukas.gif  apie komentavimą jau tyliu  biggrin.gif

zinai buciau melage kad pasakyciau kad neidomi kitu nuomone......jos ganetinai susilaukiu ir visokia ji yra idomi.............o kad dekupazas forume ima virsu tai cia fakta............jis lyderis ir seip kasdienybeje.......juo domisi vis daugiau zmogeliuku.....o kas idomiausia kad net subrende vyrai jam neatsilaiko bet cia jau ne sioje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 03 25, 17:49)
zinai buciau melage kad pasakyciau kad neidomi kitu nuomone......jos ganetinai susilaukiu ir visokia ji yra idomi.............o kad dekupazas forume ima virsu tai cia fakta............jis lyderis ir seip kasdienybeje.......juo domisi vis daugiau zmogeliuku.....o kas idomiausia kad net subrende vyrai jam neatsilaiko bet cia jau ne sioje temoje mirksiukas.gif



taigi bendrauti reikia, matyt del to ir dedame tas nuotraukas, kitaip sedetume pasislepusios ir nieko nerodytume, pasidarytume sau ir viskas, o ka pats apsidarai, tai viskas puiku, bet kai norisi tobuleti, tai ir patarimu visokiu susilauki.
O per darbeli ir patyrimas ateina drinks_cheers.gif
Atsakyti
naujausias Sagiukas “Melynukas”
user posted image
Atsakyti
aurelija_ma grazi sage smile.gif , o kaip darei pagrinda? Modelinas cia?
Atsakyti
"mėlynukas" wub.gif labai įdomi sagė mirksiukas.gif

Patiko ir trys naujos sagės, kur pirmas bandymas thumbup.gif ypač ruda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 03 25, 13:55)
man tie skuduriukai is organzos ar ko jie bebutu na nelimpa...tai yra atrodo labai jau banaliai.....tai mano nuomone  ax.gif .....kaskaip naiviai kaip apatinis trikodazas......kaskaip sagei "turtingumo tai nepriduoda"....

Sveikutes.na,o sita mamyte pati daro sages?Gal galeciau pamatyt?Mano vyro sese pamate mano pirmas sages,tai tipo nieko gero,nors pati gyvenime nera gal net sagos isiuvus blink.gif Taip kad as niekada nedrysciau sakyt nieko panasaus jei zmogus kazka kuria..Nebent labai is tolo ir pati jau buciau super patyrusi..Taip kad ka bedarytume,dziaukimes kad yra upas ir noras......As pati va,viena ranka 4 vaikus daboju,suknele neriu,sages bandau is modelino kept........ biggrin.gif
Atsakyti
Avijacija,turiu klausimeli.Kai darai tas sages kur su lazeriniu spauzdintuvu piesinukus perkeli,tai po to tik krastus slifuoji ar visa pavirsiu?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 03 26, 08:20)
Avijacija,turiu klausimeli.Kai darai tas sages kur su lazeriniu spauzdintuvu piesinukus perkeli,tai po to tik krastus slifuoji ar visa pavirsiu?Aciu.


tik kraštelius. Jei paveiksliuką pašlifuosi tai nusitrins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2009 03 25, 21:56)
aurelija_ma grazi sage  smile.gif , o kaip darei pagrinda? Modelinas cia?



Cia medinis blynukas ir deginta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 26, 10:10)
Cia medinis blynukas ir deginta  mirksiukas.gif

thumbup.gif aga atsakymas teisingas biggrin.gif redushka13 4u.gif

Atsakyti
nu ir aš pasirodysiu va smile.gif

user posted image
Atsakyti