Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

QUOTE(ramushka @ 2009 03 25, 13:50)
perzvelgiau tavasias sageles ir suprantu ko taip jautriai reaguoji mat tavosios visos su nerinukais............... lotuliukas.gif gaila kad barskuciu nepridejei  tongue.gif


ir vel kaip turguje...gaila, bet nesutinku su tavimi.....
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 25, 14:19)
VISOM LINKIU ISLIKTI ORIGINALIOM, ISSAUGOTI SAVO SUPRATIMA APIE GROZI IR NEPASIDUOTI NIEKIENO NUOMONEM. TODEL MES IR ESAM IDOMIOS KAD VISOS SKIRTINGOS IR NEPAKARTOJAMOS.

Butent wub.gif , o sages Tavo beje man labai grazios....

P.S. cia niekada nieko nerasiau, tik ziuriu ir groziuosi.....bet neistveriau jau...
Atsakyti
aciuks.gif kastaneda. Smagu kad mano darbeliai dziugina tavo aki 4u.gif
Papildyta:
Redushka per visa ta surmuli nespejau tavo darbeliu pastebeti smile.gif Pirmoji sagele labai graziai suderinta spalviniai tik va juostelei nepavyko sauniai prisisiuti (bet patirtis ateis savaime). Paskutinioji sage mano nuomone be priekaistu (bent jau kiek datraukiu per savo monitoriu biggrin.gif).
Atsakyti
Neee nu mergos baikit.
Bet kurioj temoj tuoj žiūrėk kibimas į atlapus.

Geras tonas - mokėti išsakyti MOTYVUOTĄ kritiką.
O tas gražu/negražu, nepykit - mažvaikiška.
Paskaitinėju temą, tylutėliai vertinu. Jei mano akimis žiūrint gražu, tuomet pasakau, pagiriu. O jei negražu... pasilaikau savo nuomonę sau. Nes nei vienas menininkas (o jie laaabai jautrios sielos žmonės) nenorėtų išgirsti, kad jo darbai yra NEGRAŽŪS. mirksiukas.gif

Eikit geriau sages daryt, o ne pykitės lotuliukas.gif
Atsakyti
Ta pirmoji buvo išvis pirma mano daryta sagė smile.gif pirmas blynas biggrin.gif

Papildyta:
Man asmeniškai svarbiausia, kad pačiai patinka ir gamybos procesas atneša daug gerų pojučių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2009 03 25, 16:17)
Ta pirmoji buvo išvis pirma mano daryta sagė  smile.gif  pirmas blynas  biggrin.gif

Papildyta:
Man asmeniškai svarbiausia, kad pačiai patinka ir gamybos procesas atneša daug gerų pojučių  smile.gif



drinks_cheers.gif svarbiausia nepasiduok jokiom neigiamom provokacijom mirksiukas.gif pradzia sauni taip ir toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2009 03 25, 15:17)
Man asmeniškai svarbiausia, kad pačiai patinka ir gamybos procesas atneša daug gerų pojučių smile.gif

Nu čia išvis viršūnė, sakyčiau net dvasinis orgazmas.
Nieko nėr geriau, nei daryti tai kas tau širdžiai miela. thumbup.gif
Atsakyti
man karoliukai dekupazai yra savotiskas antidepresantas smile.gif

si panele man sunkiai davesi galvojau mesiu velniop bet uzbaigiau cool.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 25 kovo 2009 - 15:50
QUOTE(ramushka @ 2009 03 25, 14:03)
lotuliukas.gif akivaizdu....
as nesu nusistaciusi pries kaspinelius tiesiog prie sages tos garbaneles nu nerinukai  blush2.gif  dedami kai sage pati is saves seip sau tai kiba nerinukas suteiks uzbaigtumo...a ne velnio ....... nu pavariau dabar jau gausiu uz savo nuomones isakyma......na bet juk cia nebutinai girti ir visaip liaupsinti reikia.....sveika kritika niekam nepakenke o atvirksciai paskatino siekti geresniu rezultatu............. thumbup.gif


na aš ne iš piktumo ar kokių kitų blogų paskatų, bet labai norėčiau pamatyti tavo darbelius. Na tiesiog tavo darbų visą užbaigtumą ir tt..........
Papildyta:
O kas liečia redushkos darbelius, tai kaip pirmos sagės tai sakyčiau labai dar vykusios.
Atsakyti
Maša - labai pati kameja is saves grazi..nu tokia ax.gif grazi:)
o avijacija tikiuosi nepabego ikvepimas, si savaitgali tau turbut (na 98%), kad papildyma atvesiu:)))))
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 25, 17:01)
na aš ne iš piktumo ar kokių kitų blogų paskatų, bet labai norėčiau pamatyti tavo darbelius. Na tiesiog tavo darbų visą užbaigtumą ir tt..........
Papildyta:
O kas liečia redushkos darbelius, tai kaip pirmos sagės tai sakyčiau labai dar vykusios.

na ka as galiu pasakyti soriukas kad uzviriau toki sirsalyna... blush2.gif nesmagu bet labai jau knietejo pasisakyti ta tema....o ar tai buvo argumentuota ar ne nebenoriu gincytis nes visiems tik juoka kelia kai mes cia beprasmiskai plesomes ............. taciau tikrai nenorejau nieko izeisti ir numusti upo daryti stebuklus..........nezinau kur izvelget nuomones pirsima ...regis neliepiau nei vienai jokiu budu nedeti tu garbaneliu....dekit i sveikata thumbup.gif ........
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 25, 17:06)
Maša - labai pati kameja is saves grazi..nu tokia ax.gif grazi:)
o avijacija tikiuosi nepabego ikvepimas, si savaitgali tau turbut (na 98%), kad papildyma atvesiu:)))))


ech......piniginės paploninimas smile.gif nepabėgo tas mano įkvėpimas, tik kolkas mintys apie mamų dieną, ką jom sugalvot........... gal kai apčiupinėsiu visus grožius ir minčių kils smile.gif
Atsakyti
Ingusia31, Avijacija, Maša Ačiū už palaikymą 4u.gif
Maša tavo sagė man labai gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti