Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Sveikos, cia mano sage siuvineta karoliukais

http://lh5.ggpht.com...640/gelsva1.jpg


prasom ivertinti
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 23, 09:17)
Zinau kad gyvai sita juostele tikrai kitaip atrodo nes realiai ji is organzos tipo o cia matos kaip skuduriukas toks tipo matinis. Zinau nes pati dariau is tokio tipo juosteliu o fotkese vistiek skuduriukas nors tu ka (tik as juoda pagrinde naudoju).

nepamenu ar jau pasireiskiau ta tema gal tik pamasciau bet neparasiau....kad kaip bebutu man tie skuduriukai is organzos ar ko jie bebutu na nelimpa...tai yra atrodo labai jau banaliai.....tai mano nuomone ax.gif .....kaskaip naiviai kaip apatinis trikodazas......kaskaip sagei "turtingumo tai nepriduoda"....
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Čia mano pirmi darbeliai

user posted image

user posted image

user posted image

Man tai patinka ir organza ir paprasti kaspinėliai biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif akivaizdu....
as nesu nusistaciusi pries kaspinelius tiesiog prie sages tos garbaneles nu nerinukai blush2.gif dedami kai sage pati is saves seip sau tai kiba nerinukas suteiks uzbaigtumo...a ne velnio ....... nu pavariau dabar jau gausiu uz savo nuomones isakyma......na bet juk cia nebutinai girti ir visaip liaupsinti reikia.....sveika kritika niekam nepakenke o atvirksciai paskatino siekti geresniu rezultatu............. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 25 kovo 2009 - 13:04
Nu kaip suprantu be motyvu ginamas skonio reikalas? Nemanau kad savo skonio pirsimas yra motyvas kalbant apie darbeli. Nu jei nerinukas nekokybiskai prisiutas, spalviniai neteisingai parinktas dar kazkas tai suprantu kad cia yra kritika, o kai tipo rasoma kad aplamai jie yra nereikalingi tai cia jau nepritarciau kad kazkieno skonis geresnis uz kito, nereik pirsti kitam zmogui savo supratimo apie grozi ir t.t. Nes kitu atveju butu daug kam pasakyti kad man negrazu (man asmeniskai nepatinka ordinai, betvarkes sages, ant veltinio blyno keptos ir t.t. bet niekada nedrysciau kazkam sakyti kad nu man negrazu cia pas tave ir viskas-geriau jau patyleti tada). Manau kad cia rodomasi tam kad gaut patarimu, pamatyti savo klaidas ir isgirsti motyvuota kritika.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 25, 14:13)
Nu kaip suprantu be motyvu ginamas skonio reikalas? Nemanau kad savo skonio pirsimas yra motyvas kalbant apie darbeli. Nu jei nerinukas nekokybiskai prisiutas, spalviniai neteisingai parinktas dar kazkas tai suprantu kad cia yra kritika, o kai tipo rasoma kad aplamai jie yra nereikalingi tai cia jau nepritarciau kad kazkieno skonis geresnis uz kito, nereik pirsti kitam zmogui savo supratimo apie grozi ir t.t. Nes kitu atveju butu daug kam pasakyti kad man negrazu (man asmeniskai nepatinka ordinai, betvarkes sages, ant veltinio blyno keptos ir t.t. bet niekada nedrysciau kazkam sakyti kad nu man negrazu cia pas tave ir viskas-geriau jau patyleti tada). Manau kad cia rodomasi tam kad gaut patarimu, pamatyti savo klaidas ir isgirsti motyvuota kritika.



Tikrai manau, kad skonis ir kokyke-yra du skirtingi dalykai.......
O rinktis cia tirai yra is ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 25, 14:13)
Nu kaip suprantu be motyvu ginamas skonio reikalas? Nemanau kad savo skonio pirsimas yra motyvas kalbant apie darbeli. Nu jei nerinukas nekokybiskai prisiutas, spalviniai neteisingai parinktas dar kazkas tai suprantu kad cia yra kritika, o kai tipo rasoma kad aplamai jie yra nereikalingi tai cia jau nepritarciau kad kazkieno skonis geresnis uz kito, nereik pirsti kitam zmogui savo supratimo apie grozi ir t.t. Nes kitu atveju butu daug kam pasakyti kad man negrazu (man asmeniskai nepatinka ordinai, betvarkes sages, ant veltinio blyno keptos ir t.t. bet niekada nedrysciau kazkam sakyti kad nu man negrazu cia pas tave ir viskas-geriau jau patyleti tada). Manau kad cia rodomasi tam kad gaut patarimu, pamatyti savo klaidas ir isgirsti motyvuota kritika.


nenuostabu kad is taves tokio atsiliepimo sulaukiau.....zinai nekritikavau ne vienos asmeniskai kad sudas ir panasiai......mane zavi tavo teisuoliska pozicija ir kaip moki kibti visom i atlapus poniute "tobuloji....."

Atsakyti
As ne teisuole bet patariu ir kritikuoju tik motyvuotai o savo skonio niekam neprikisu ir kaip maciau pacios daryta sage deja irgi buvo su kaspineliais ir visokiais barskuciais, bet jei zmogus paraso "CIA MANO PIRMIEJI DARBELIAI" o apacioje seka pasisakymas " lotuliukas.gif AKIVAIZDU" tai jau mazu maziausia negrazu taip replikuoti pirmaji darba zmogaus. O as niekada nesakiau kad kazkas tobulas ar netobulas tiesiog nepersu niekam skonio savo. Uztenka manau Petruskeviciaus tam reikalui, mes cia bendraujam nepirsdami savo skonio ir supratimo.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 25, 14:43)
As ne teisuole bet patariu ir kritikuoju tik motyvuotai o savo skonio niekam neprikisu ir kaip maciau pacios daryta sage deja irgi buvo su kaspineliais ir visokiais barskuciais, bet jei zmogus paraso "CIA MANO PIRMIEJI DARBELIAI" o apacioje seka pasisakymas "  lotuliukas.gif AKIVAIZDU" tai jau mazu maziausia negrazu taip replikuoti pirmaji darba zmogaus. O as niekada nesakiau kad kazkas tobulas ar netobulas tiesiog nepersu niekam skonio savo. Uztenka manau Petruskeviciaus tam reikalui, mes cia bendraujam nepirsdami savo skonio ir supratimo.

perzvelgiau tavasias sageles ir suprantu ko taip jautriai reaguoji mat tavosios visos su nerinukais............... lotuliukas.gif gaila kad barskuciu nepridejei tongue.gif
Atsakyti
Redushka man antroji patinka blush2.gif
Atsakyti
Merginos diskutavo apie cindy mezginuko standuma todel ir parasiau kad jis realiai standesnis tik tiek, o tu iskart puolei (nelimpa, banaliai, apatinis trikotazas ir panasiai), toliau mergina pasirodo savo pirmuosius darbus ir tu vel puoli su savo "skoniu" kuri pavadini sveika kritika? Manau kad neturi supratimo kas yra kritika, tai toli grazu ne skonio reikalas. O kad as naudoju savo sagelem kaspinelius tai taip, nes darau ne tavo skoniui o savo. Ir toliau taip darysiu su mezginukais, karoliukais, blizguciais ir kuom tik pati nesugalvosiu ir tikrai tavo nuomone man bus paskutine
Atsakyti
VISOM LINKIU ISLIKTI ORIGINALIOM, ISSAUGOTI SAVO SUPRATIMA APIE GROZI IR NEPASIDUOTI NIEKIENO NUOMONEM. TODEL MES IR ESAM IDOMIOS KAD VISOS SKIRTINGOS IR NEPAKARTOJAMOS.
Atsakyti