Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2009 03 20, 18:14)
Aga, tuos "kukuliukus" veliu slapiu budu smile.gif

Aišku, ačiū. 4u.gif Nu va dar velti teks išmokt. rolleyes.gif
Atsakyti
Aistiene , tavo rankos tikrai superines, ir sages labai rimtos.Puiku, kad yra mokanciu shvariai dirbti, be priekaistu. Daug esu macius, pati jas darau, bet tavo darbais dziaugtis galima! thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites,o kokia spalva tept sendinant?Ant sviesaus pavirsiaus kai suskilinejo juodais nutepiau,tai baisus vaizdelis verysad.gif
Atsakyti
Rodausi smile.gif
user posted image
Atsakyti
cindy graži kamėja. Dėl kritikos ant manęs tik nepyk, bet man tas sijoniuks nelabai. Gal geriau atrodytų jeigu jis būtų buves standesnis.
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal žinot kur Šiauliuose yra kokybiško biserio? Kelias vietas kur parduoda žinau, bet nepasakyčiau kad jis lygus.
Atsakyti
QUOTE(kvikte @ 2009 03 22, 11:42)
Norėjau paklausti, gal žinot kur Šiauliuose yra kokybiško biserio? Kelias vietas kur parduoda žinau, bet nepasakyčiau kad jis lygus.



Yra Brukline smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2009 03 22, 11:01)
cindy graži kamėja. Dėl kritikos ant manęs tik nepyk, bet man tas sijoniuks nelabai. Gal geriau atrodytų jeigu jis būtų buves standesnis.

Tai, kad jis neišsistandina tongue.gif Kokį parduoda, jau toks ir yra wink.gif
Atsakyti
na tada reiktų pirkt paprastą juostelę ir pačiai raukti, man šitas varintas labiau irgi patinka, nes tada kaspinėlis taip nesilamdo.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 22, 13:08)
na tada reiktų pirkt paprastą juostelę ir pačiai raukti, man šitas varintas labiau irgi patinka, nes tada kaspinėlis taip nesilamdo.

Aš tai paprastą juostelę raukiu ir man kažkaip neblogai gausnasi
Atsakyti
Zinau kad gyvai sita juostele tikrai kitaip atrodo nes realiai ji is organzos tipo o cia matos kaip skuduriukas toks tipo matinis. Zinau nes pati dariau is tokio tipo juosteliu o fotkese vistiek skuduriukas nors tu ka (tik as juoda pagrinde naudoju).
Atsakyti