Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Na ir as pasirodysiu ax.gif
user posted image

gaila tik kad ne tokia grazi foto gavosi. Realiai sagė daug gyvesnė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2009 05 29, 11:42)
Na ir as pasirodysiu  ax.gif
user posted image

gaila tik kad ne tokia grazi foto gavosi. Realiai sagė daug gyvesnė  doh.gif


Nu super smile.gif labai grazu smile.gif spalvos manau tikrai gyvos nei cia fotkej, nors ir cia matosi kazkiek tas ryskumas smile.gif
Atsakyti
Oztoko pagirsiu tavąją sagytę ir aš 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai, mergaitės. Tai antroji mano sukurta sagė, bet prie jos praleidau laaabai daug laiko, todėl tapo labai miela blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 05 29, 11:55)
Oztoko pagirsiu tavąją sagytę ir aš  4u.gif



prisidedu drinks_cheers.gif
Atsakyti
oztoko-sagytė tikrai miela wub.gif Bet jau spalvos wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
Irunia ir Giagute-ir jūsų sagytes noriu paminėt.Jos nuostabios thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Moske 4u.gif

QUOTE(Moske @ 2009 05 29, 12:36)

Atsakyti
aš ir vis dar taikiaus Irunios sagytę pagirt, tą modelino dešrikę gi pas mane kočiojai biggrin.gif labai gerai papoliravai. reiks ir man jaučiu poliruoklį pirkt...... bet jei be kvapų dar pradėsiu skleist intensyvius garsus tai vyras iš namų išvis lotuliukas.gif
Papildyta:
oztoko o čia turbūt modeliną dekupažinai?
oi kas gi tave daugiau supras jei ne mes, kad daug laiko sugaišai darydama. Vien tas modelino kepimas....... dekupažinimas, o dar karoliukam ne viena valandikė turbūt biggrin.gif mane jau vėl ant sagių patraukė, gal po tokių grožybių vaizdų. dar akyse Ingusios mėlynoji, čia dar oztoko grožiai. supavydėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 05 29, 15:57)
Papildyta:
oztoko o čia turbūt modeliną dekupažinai?
oi kas gi tave daugiau supras jei ne mes, kad daug laiko sugaišai darydama. Vien tas modelino kepimas....... dekupažinimas, o dar karoliukam ne viena valandikė turbūt  biggrin.gif  mane jau vėl ant sagių patraukė, gal po tokių grožybių vaizdų. dar akyse Ingusios mėlynoji, čia dar oztoko grožiai. supavydėjau  tongue.gif


Jooo, ant modilino daryta. Bet deko tai vienas malonumas buvo, o su biseriu, tai ilgai kovojau doh.gif , vis taikiau, kad lygu butu, kad kur nenugrybauciau lotuliukas.gif . Tai viso kazkur savaite kuryba uzsitese lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Oztoko, sagė nereali wub.gif
Atsakyti
Oztoko---sakyciau sage ir nuotraukoj gan ryski--ir laaaaabai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2009 05 29, 12:42)
Na ir as pasirodysiu  ax.gif
user posted image

gaila tik kad ne tokia grazi foto gavosi. Realiai sagė daug gyvesnė  doh.gif

Muostabi sage thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti