Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

O tas vidurinis akmenukas kaip pritvirtintas - irgi su skylute jis?

QUOTE(*saulyte* @ 2009 05 23, 19:35)
Bet pas man sagute tokia plokstoka gavosi g.gif

Atsakyti

Vat ir as paneriau, bet mano irgi plolscia-reik galvoti prie ko tvirtinti, nes manoji vielute minkstute...ir plonyte
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 05 23, 19:10)
O tas vidurinis akmenukas kaip pritvirtintas - irgi su skylute jis?


Taip su skylute, ten buvo isvis kaskoks fantazijos ismyslas, atkartoti bijau nepavyktu, nors gal lotuliukas.gif
O ta karoliuka, tai isvis, issiardziau sesers gumyte plaukams, ir gavau tokiu karoliuku ax.gif Ten neriau grynai ratu.
Atsakyti
saulyte, labai faini tavo nerinukai thumbup.gif

gitaja, ačiu uz tokia vaizdinę medžiagą 4u.gif

Dunyte, gržios tavo segiukės wub.gif
Atsakyti
smagios nertos sagės bigsmile.gif
man taip pat patinka su vielute panarpliot,rodausi saviške-biseris ,keramika ir aišku vielutė smile.gif na šalia dar auskarėliai
user posted image
Atsakyti
Gitaja labai dekoju uz vaizdine medziaga bigsmile.gif TAI VA KA AS PIRMA KARTA MACIAU IR CIUPINEJAU tik ten buvo turbut virbalais nerta sage ir dekoruota skaldele suderintu keliu splavyciu. Nu jau dabar kad prisipirksiu vielos rolleyes.gif
aliete saunus sagiukas gavos sakyciau 4u.gif o cia vaseliu ar kaip kitaip g.gif ?
Atsakyti
Na aš vakar irgi prisiverčiau kažką numegzti. Bet iš manęs mezgėja tai jau nekokia.
Bandžiau megzti apyrankę.
Gavosi taip kad pradėjau su 10 akių vėliau liko 8 tada 12 lotuliukas.gif Tai nusprendizua padaryti ją kiek kitaip (kad tų neligumų nesimatytų) Jei spėsiu vėliau nuotraukytę įmesiu.
O šiandien bandysiu nerti sagę, gal geriau gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 24, 09:14)
aliete saunus sagiukas gavos sakyciau  4u.gif o cia vaseliu ar kaip kitaip  g.gif ?


dėkui Ingusia31,
o sagė nerta su vašeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
lygumas ar isgaubimas neriant priklauso nuo to, kaip kietai jus neriat...pas mane pvz rieciasi, nes ir siaip siulais neriant, taip kietai neriu, kad ir servetele is siulu susiriecia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.Kokių grožių prisižiūrėjau-nerealios ausarankės wub.gif wub.gif
Parodysiu savo kelias sages-iš modelino 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Moske
grazios ir idomios sages, o blizgesys lakas?

Atsakyti
Moske,gražios modelinukės thumbup.gif ,labiau patiko antroji-ypač tas apvedžiojimas su balta virvele-nežinau ar ji nerta,ar kitaip kaip narpliota-bet pačiai sagei priduoda išskirtinumo rolleyes.gif
Atsakyti