Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Aš veriu ant spec. siūlo - jis toks kaip valas, kaip vielutė..
o apsiuvimas tai čia nuo fantazijos priklauso, svarbu eksperimentuot ir karoliukais žaist.
Va čia turėtum kelias idėjas gaut kaip jie skirtingai veriasi, be to, yra gi visa didelė tema biserio - ten merginos tikrai žiniom pasidalins... mirksiukas.gif

Nuoroda: http://beadwork.abou.../aanancyeha.htm

be to, čia keliais psl anksčiau Ingusia31 tikrai nuorodą dėjo kaip gražiai "apkaroliuoti" akmenuką.

QUOTE(Karalaite28 @ 2009 05 23, 13:32)
Labai grazi sage smile.gif
Noreciau paklausti,kaip padaryti tuos ale "lapelius", na as viena sage aplink apsiuvau karoliukais,bet man va kazko truksta,kaip siuti toliau tuos lapelius?ar cia ant vielutes verta ar siulo uztenka?

Atsakyti
user posted image


ax.gif
Atsakyti
O geras, kokia "indėniška" bigsmile.gif
Labai gražu 4u.gif

QUOTE(Dunyte @ 2009 05 23, 16:28)

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 05 23, 16:16)
Aš veriu ant spec. siūlo - jis toks kaip valas, kaip vielutė..
o apsiuvimas tai čia nuo fantazijos priklauso, svarbu eksperimentuot ir karoliukais žaist.
Va čia turėtum kelias idėjas gaut kaip jie skirtingai veriasi, be to, yra gi visa didelė tema biserio - ten merginos tikrai žiniom pasidalins...  mirksiukas.gif

Nuoroda: http://beadwork.abou.../aanancyeha.htm

be to, čia keliais psl anksčiau Ingusia31 tikrai nuorodą dėjo kaip gražiai "apkaroliuoti" akmenuką.

Dekui 4u.gif bandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
dar keliosuser posted image
Atsakyti
atrodo tokios paprastutės-pasiuvinetas biseriukas,bet kaip gražiai spalvelės ir karoliukų dydžiai suderinti thumbup.gif ,tikrai super smile.gif
Atsakyti
Žadėjau įkelti:

Nėrimas:
1) user posted image
2) user posted image

Mezgimas:
1) user posted image
2) user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2009 05 23, 18:02)
atrodo tokios paprastutės-pasiuvinetas biseriukas,bet kaip gražiai spalvelės ir karoliukų dydžiai suderinti thumbup.gif ,tikrai super smile.gif




ax.gif blush2.gif aciukas
Papildyta:

Va manau ir isspresta kilusi problema del to nerimo tongue.gif

manau visoms bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,


noreciau paklaust ax.gif sages dekupazinat su vien-ciu ar dvi-ciu laku? blush2.gif
Atsakyti
Aš tik dvikomponenčiu.

QUOTE(liusinda @ 2009 05 23, 18:53)
sveikutes,
noreciau paklaust  ax.gif sages dekupazinat su vien-ciu ar dvi-ciu laku? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 05 23, 17:06)
Aš tik dvikomponenčiu.



aciu 4u.gif
Atsakyti
Gitaja, labai aciu uz pamokeles nerimu, liuksiskas manualas thumbup.gif
Reikes butinai pabandyti mirksiukas.gif Manau greitu klaiku ir as turesiu jau kuom pasirodyti, darau dovanele sagiu pora blush2.gif
Papildyta:
Prisiminiau, kad ir as bandziau kaskada nerti su karoliukais, va parodysiu, man rodos dar nesirodziau 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Bet pas man sagute tokia plokstoka gavosi g.gif
Atsakyti