Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Aha Drum party ir aš galvojau kada gi tu pas mus pasirodysi biggrin.gif Ir atneši savo nuostabius darbus thumbup.gif
Atsakyti
Dabar gryztame i tema. Siandien rankdarbiuose pamaciau kad jie prekiauja geros kokybes dideleis kabasonais bigsmile.gif ir kaina normalesne zenkliai nei silver sityje 30x40 kabasonu kainuos nuo 6.50 iki 10 litu ir kokybe esu ciuoinejus tikrai verta demesio jei kuriai patinka akmenu apverimo technika 4u.gif
Atsakyti
Sveika Grite.... ir Jums Ačiū už gražius žodžius. smile.gif

Tikrai nesitikėjau tokių gražių liaupsių... smile.gif ir palaikymo... smile.gif

Labai labai malonu.

Atsakyti
4u.gif nesipykit

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 23 gegužės 2009 - 08:02
Sveikos, pastebėjau, kad kalbate apie nerimą vašeliu, kažkas klausė dėl pamokėlės. Turiu knygą "Karoliukų vėrimo enciklopedija" joje yra pavaizduota kaip nerti vašeliu (deja parodyta tik viena eilė doh.gif ) taip pat yra parodyta kaip megzti virbalais irgi iš vielutės.
Niekada nebandziau nei megzti, nei nerti, bet numegzta apyrankė tiesiog stulbinamai grazi wub.gif
Taigi jei kam įdomu kaip reikia megzti ir nerti galiu tas pamokėles čia įkelti. smile.gif
Atsakyti
maša kaip visada tavo kūriniai wub.gif
gitaja jei nesunku tai įkelk pamokėles.Manau kad visiems įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaja @ 2009 05 23, 09:53)
Sveikos, pastebėjau, kad kalbate apie nerimą vašeliu, kažkas klausė dėl pamokėlės. Turiu knygą "Karoliukų vėrimo enciklopedija" joje yra pavaizduota kaip nerti vašeliu (deja parodyta tik viena eilė doh.gif ) taip pat yra parodyta kaip megzti virbalais irgi iš vielutės.
Niekada nebandziau nei megzti, nei nerti, bet numegzta apyrankė tiesiog stulbinamai grazi wub.gif
Taigi jei kam įdomu kaip reikia megzti ir nerti galiu tas pamokėles čia įkelti. smile.gif

Žinoma įdomu, labai lauksim 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oh, Maša, čia gal 3D dekupažas? bigsmile.gif
labai labai gražu, misliju ir aš prie savo meno pridėt tokių..

naaaaaaaaiss wub.gif

QUOTE(Maša @ 2009 05 23, 09:00)
4u.gif  nesipykit

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 05 23, 09:48)
oh, Maša, čia gal 3D dekupažas?  bigsmile.gif

yes blush2.gif

aciu blush2.gif
Atsakyti
O, tai aš tave truputį pakamantinėsiu ax.gif
Ant kokios plėvelės tu jį darai?

QUOTE(Maša @ 2009 05 23, 10:52)
yes  blush2.gif

aciu  blush2.gif

Atsakyti
paprastos is office1
Atsakyti
ta prasme kanceliarinė plėvelė, ta kur skaidrių aparatui naudojama?..

QUOTE(Maša @ 2009 05 23, 11:28)
paprastos is office1

Atsakyti