Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

as esu nerus:))))bet nereiskia kad nunerus:))))l;abai reikia atkalti ranka..kad istikro butu grazu:)pas mus yra kas neria ir parodas turejo..galvoju ar tik forume jos nebuna.... g.gif o isnerti galima visaip, ir i auksti ir plokscias..cia kaip su nerimu..juk visokiu yra schemu..neneria visada viena kilpa:)
Atsakyti
Pirma, tai, Ingusia, laikas išmokti suprasti, kad nesi nuolatos ir visada dėl visko teisi. Nu rimtai, net mano dešimtmetis brolis supranta, kad gali būti daugiau negu viena tiesa. O prabilau, nes atsibodo matyt kaip nuolat susireikšmini ("aš pati šitą būdą atradau") lotuliukas.gif Gal užteks būti viską žinančiai?? Ir jau tik nepasakok, kad mano papuošalų nematei. Visus čiupinėjai, ir mano, ir kitų. Tai jau tik nereikia eilinį kartą "durniaus įjungt".

Ir nedalink patarimų, jei nežinai ką patart. Neriasi puikiai ir 0.2 ir 0.6 storio vielutės. Ir laiko formą puikiausiai. Ir plokščią galima padaryt, ne tik pasipūtusios kilputės. O pirštai ir nagai tai tiesa, jų gražių, dirbant su viela niekada neturėsi tongue.gif

Kas čia klausė dėl efektų. Tai tą žodį, taip tik panaudojau, nežinojau kaip išsireikšt. Vielos storį pasirenku priklausomai nuo to, kaip noriu kad darbas atrodytų smile.gif Na, kartais man norisi, kad jis būtų lengvesnis, iš plonesnės vielutės, kartais, kad grubesnis, tada imu storesnę, o kartais ir maišau visaip smile.gif
Atsakyti
Ačiū *Sausainiukas* smile.gif Man labai malonu... smile.gif
Pasirodo buvau ir laukiama... tai dar maloniau.. blush2.gif
Ačiū už gražius žodžius... smile.gif
Atsakyti
Nu patikek nerupejo man tavo papuosalai lotuliukas.gif kaip tu to benoretum as nesakiau kad aplamai sita buda naudojant viela as sugalvojau lotuliukas.gif tiesiog pasakiau kad nerti kaip servetele taip sumasciau ne siaip vaseli kaip iranki panaudot, bet tiesiog megzti servetele. Nu tu dar pasitark su broliu gal pavyks man irodyti kad as is taves taip sugalvojau lotuliukas.gif gerai kad liudiniku turiu kaip su moteriske bendravau ir klausiau jos, darbelius apziurinejau nes kitaip beveik patikeciau tavimi ir tavo broliu lotuliukas.gif kad po puses metu prisiminiau tavo baisiai ispudingus darbelius, padariau sage ir uzsidejau sau medali ant kaktos lotuliukas.gif NESIJAUTI PERDAUG PASIKELUS? GAL NUSILEISK TRUPUTUKA ANT ZEMES. Va ir Gabii zino kad jos prasiau kad tos moteriskes kur ji minejo gal butu kur galima graziuosius darbelius kur pamatyti biggrin.gif o gal ten tu parodas rengi? lotuliukas.gif

O patarimus dalinsiu ir tik is savo patirties mirksiukas.gif to mes cia ir susirenkam, o ne pasiputus kudakuoti ir save girti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesipykit gi unsure.gif
Atsakyti
Merginos, ir ko Jus pykstates?
Juk kiekvienas dalinasi savo patirtimi noredamas padeti kitam, bent jau as taip manau 4u.gif
Abidvi kuriat graziausius papuosalus ir kurkit toliau thumbup.gif
O Ingusiai dekoju, kad man atsake ir patare, nesvarbu kaip teisingai reik daryti, juk kiekvienas papuosala kuriam savaip...Ir kurkim, juk nera taisykliu, kaip butent reik gaminti....Cia gi ne matematika ar fizika lotuliukas.gif
O as jau pradejau siuvineti sages, ir manau po biski imu perprasti siuvinejima, siek tiek numatyti atstumus tarp karoliuku, tik jau pirma sage labai nukreivinau nuo centro biggrin.gif
O su valu plonyciu visai smagiai siuvinejasi nieko nesimato.
Tik vat juosteles darant klostes labai sunku padaryti graziai uzbaigima.
O nerimo dar nesiryztu bandyti, bet butinai pabandysiu mirksiukas.gif

Atsakyti
Oi mergaitės sorry... nu bet labai nemėgstu tokių netolerantiškų ir nekorektiškų žmonių kaip Ingusia. Tai ir bandau įvest teisybę biggrin.gif Ne pirmą kartą mes jau susikertam.

Sorry už temos teršimą blush2.gif
Atsakyti
Nu jo labai nekorektiska... atvariau i tema, pavariau ant zmogaus, susikabinau sau medalius ir dar blogai jauciuos lotuliukas.gif
Smagu kad nors nesigedini pripazini kad cia ne siaip pavarei, o turi asmeniniu nuoskaudu ir nori persekioti ir uzkabineti zmones smile.gif Deja pasirodei nekaip sakyciau ax.gif
Atsakyti
Ne pavariau ant žmogaus, o tiesiog pasakiau, kad nemeluotum ir neaiškintum, kad " tu pati sugalvojai, kaip padaryti". Jau tikrai nieko neįžeidinėjau, kaip tą darai tu...
Atsakyti
Tu dar nepavargai? Jokiu cia pykciu iki taves nebuvo ir ka tu gali komentuoti jei nieks nemates tavo darbu, gal tu isvis nieko nedarai ir tiesiog kirsini zmones? Jei dalyvauji sioje temoje tai paskaityk- cia zmones dalijas patirtimi, o ne pjaunasi, ne cia papuolei truputuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 05 22, 21:20)
Nesipykit gi unsure.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 05 22, 21:28)
Oi mergaitės sorry... nu bet labai nemėgstu tokių netolerantiškų ir nekorektiškų žmonių kaip Ingusia. Tai ir bandau įvest teisybę biggrin.gif  Ne pirmą kartą mes jau susikertam.

Sorry už temos teršimą blush2.gif


4u.gif

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 22, 21:35)
Nu jo labai nekorektiska... atvariau i tema, pavariau ant zmogaus, susikabinau sau medalius ir dar blogai jauciuos  lotuliukas.gif
Smagu kad nors nesigedini pripazini kad cia ne siaip pavarei, o turi asmeniniu nuoskaudu ir nori persekioti ir uzkabineti zmones smile.gif Deja pasirodei nekaip sakyciau  ax.gif


4u.gif

kartais mes bunam tiesiog MOTERISKOS blush2.gif
emocionalios...
tai normalu rolleyes.gif
Atsakyti
Zinau kad bergdzias reikalas sita mergaite atsikabinti ji vistiek lys i akis, todel jauciu teks ignoruot ir tiek unsure.gif zodziu sekmes tau ir nenustebsiu jei vel keisi nika kaip kadais prisidirbus
Atsakyti