Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Labai aciu darbstuoliukes uz patarimus, tikiuosi ir man iseis greitu laiku pasirodyti su savo daryta sage blush2.gif
Atsakyti
o ką turi omeny kalbėdama apie "efektus"?
čia darbelio storis, dydis, lankstumas? g.gif

QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 05 22, 15:45)
Nežinau su kuria geriausia. Aš neriu su visokio storio, priklausomai kokio efekto nori smile.gif

Atsakyti
Giagute... Ačiū už gražius žodelius. smile.gif
Kokia sagytė - tokia ir kainytė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum party @ 2009 05 22, 16:37)
Giagute... Ačiū už gražius žodelius. smile.gif
Kokia sagytė - tokia ir kainytė  blush2.gif

Mačiau jau šią jūsų sagę, graži mirksiukas.gif


nepamenu nicko, bet patiko kur iš močiutės skrynios smile.gif
Atsakyti
Cindy... Ačiū... smile.gif
Kažką pamenu... smile.gif apie močiutės srynią 4u.gif
Labai malonu, kad jau braižas pažįstamas tampa smile.gif
Atsakyti
Drum party-labai daili sagytė wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Moske smile.gif
Tavo darbeliai taip pat labai dailūs. smile.gif
Atsakyti
ech.. mano ta močiutinė.. ax.gif
ačiū pasidžiaugusioms mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Drum party @ 2009 05 22, 14:55)
Sveikos mielosios, esu naujoke... smile.gif

Maša... labai graži tavo sagė - angeliukas ant penklinės su smuikeliu... smile.gif

Ir aš sages veriu... noriu su Jumis pasidalinti... smile.gif tai viena iš daugelio mano sagių... smile.gif

user posted image


cia jau prie aukstesnio pilotazo, kiek zinau, jau senokai papuosalu kuryba uzsiemi wink.gif
grazu, grazu thumbup.gif
Atsakyti
Margiriene AČIŪ... smile.gif

Visada mielai prašom... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 05 22, 15:10)
Nu Ingusia tik nesakyk, kad niekur tokių mačius nesi:)) Tikrai matei mano papuošalus dar prieš kalėdas. Taipgi kad nereikia sakyt, kad pati sugalvojai...

Vis užsuku čia karts nuo karto, pasigrožiu jūsų sagėm smile.gif Bet pagaliau ir prabilt teko... Šitas vielutės nėrimas tikrai ne naujas išradimas.

tiesa pasakius per kaledas ne pats svarbiausias dalykas buvo tavo papuosalai ir maciau tik tiek kad jie is vielytes ir nerti jie ar dar kas su jais daryta man nebuvo idomu ir plius kiek pamenu ar pas tave nebuvo karkaso kazkokio apvalaus ir ant jo apdaryta? ir jei dar karteli perskaitytum viskas kas parasyta gal ir pastebetum kad zmogus prase ideti nuorodele kokia kaip tai padryti, todel ir atsakiau kad nesu macius internete kokiu pavyzdeliu su mezgimo technika bet darbeliu su kazkokia panasia technika tikrai maciau netgi cia buvo ideta sage moters kurios nikas kazkas su "mociute" ir gal jos galetu ideti zmogui prasoma kokia nuorodele.... gal reikejo ir toliau tau patyleti nes neblogai sekes... nes prabilai truputi ne i tas lankas
Jei jau labai rupi visas mano sio atradimo kelias tai pirma darbeli realu pamaciau pas toto deco ausrine ir ji ciupinejau, padariau isvada kad ten kazkaip tai graziai panarpliota vielyte bet paslapciu pas ja neklausiau. Tada visai neseniai pas mane i sagiu kursus atejo moteriske kuri moka butent tokias sages is vielytes daryti ir pas ja paklausiau kokiu irankiu ta vielyte narpliojama o ji tiesiog atsake kad vaseliu, bet jos sages turejo kazkaip labai grazu "auksti" o maniskes megztos yra plokscios labai todel as padariau isvada kad ten pas ja visdelto nemegsta o napliota kazkokia tehnologija jos.
Kai padariau tokia sage megzta pasakiau Gabii kad mezgiau vaseliu, o ji atsake kad seniai jau taip bandzius buvo-va todel ir prie savo pasisakymo paminejau kad "kazkas jau taip buvo dares" bet as asmeniskai tikrai Gabii tokiu darbu nemaciau ir jos darbeliai pavyzdziu man nebuvo taip pat.
TAI VA KOKIA VISA ISTORIJA IR TAVO PAPUOSALAI DEJA CIA SUVAIDINO MAZIAUSIA REIKSME IR NEREIK LABAI SUSIREIKSMINTI SAVES

Papildyta:
QUOTE(*saulyte* @ 2009 05 22, 15:28)
Labai aciu uz patarimus, meginsiu nerti. Tik nelabai suprantu, servetele tau gaunasi plokscia, o sages pagrindas toks 3 d formos, pilnutelis, kaip cia gaunas?
O kaip manai, gal siuvinejimui galima butu ismeginti vala?


Meriant vielute pas sagei pagrindas nu nesigauna toks labai jau baisiai plokscias nes vielute nesugula taip graziai kaip gultu paprastas liuliukas, lieka tokia pakilus kiekviena kilpele...
Siuvinejimui valo niekaip nepatarciau naudot nes vis tikrai sviestu is toli nebent to noretum... nebent jis tiktu dar kazkur ant metaliniu tokiu sagiu ir labai labai plonytis koks bet kodel nenori tu siulu? balti siulai yra skaidrus kaip valas ypac ploni ir ju beveik neimanoma pastebeti
Papildyta:
QUOTE(Giagute @ 2009 05 22, 15:37)
O kokio storumo vielute geriausia nerti?..  g.gif

as neriu firmos "guterman" ar kazkaip panasiai vadinas 0,4mm pasidabruota vielyte manau kad pats tas, nes plonesne gali nelaikyti savo fofmos, kadangi karkaso pagalbinio nera, o storesne butu tikrai sunkaiu nerti nes ir su sita visus pirstus susivariau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 22 gegužės 2009 - 19:33
QUOTE(Drum party @ 2009 05 22, 19:58)
Margiriene AČIŪ... smile.gif

Visada mielai prašom... smile.gif

Jau seniai galvojau, negi šių darbelių ir jų autorės nepamatysiu šiame forume smile.gif ir štai, atsirado bigsmile.gif
Sėkmės bendraujant SM ir toliau kuriant 4u.gif
Atsakyti