Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Giagute, ''gera Mociute'' turi thumbup.gif
Atsakyti
o cia mano,man sirdziai mielos nedidukes sagutes wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
yyla wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 18, 09:31)
detalė kurta prie kaklo papuošalo
user posted image
Sagė su erelio akim  4u.gif

user posted image


Sveikute, o kaip tu darai tokia nerta sage is vielos?
Gal galetum koki manuala ideti?
labai noreciau taip ismokti wub.gif

ir klausimukas, kur galima butu isigyti kailio sagems Vilniuje???
Visu sages nerealios, o as pradejau gamintis siuvineti, tai man siulai islinde, viskas matosi, bijau kad bus neikandama doh.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, esu naujoke... smile.gif

Maša... labai graži tavo sagė - angeliukas ant penklinės su smuikeliu... smile.gif

Ir aš sages veriu... noriu su Jumis pasidalinti... smile.gif tai viena iš daugelio mano sagių... smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2009 05 22, 14:49)
Sveikute, o kaip tu darai tokia nerta sage is vielos?
Gal galetum koki manuala ideti?
labai noreciau taip ismokti wub.gif

ir klausimukas, kur galima butu isigyti kailio sagems Vilniuje???
Visu sages nerealios, o as pradejau gamintis siuvineti, tai man siulai islinde, viskas matosi, bijau kad bus neikandama doh.gif



Vielute neriu vaseliu taip kaip servetele smile.gif niekur as taip nemaciau pati sugalvojau bet sako kad taip jau kazkas butent daro... as tik vieluciu sagiu pagrindus tokius narpliotius esu macius ... gal kas zino tai idetu kokia nuorodike

Vilniuje geru atraizeliu yra gariunu turguje audiniu angare

o kad jokie siuliukai nesimatytu naudok spec sintetinius nailoninius bais plonycius bet tvirtus siuliukus buna parduotuveje gerios akys tai tiksliai zinau balti ir juodi apie 6 litus kainuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 22 gegužės 2009 - 14:01
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 22, 14:59)
Vielute neriu vaseliu taip kaip servetele smile.gif niekur as taip nemaciau pati sugalvojau bet sako kad taip jau kazkas butent daro... as tik vieluciu sagiu pagrindus tokius narpliotius esu macius ... gal kas zino tai idetu kokia nuorodike


Nu Ingusia tik nesakyk, kad niekur tokių mačius nesi:)) Tikrai matei mano papuošalus dar prieš kalėdas. Taipgi kad nereikia sakyt, kad pati sugalvojai...

Vis užsuku čia karts nuo karto, pasigrožiu jūsų sagėm smile.gif Bet pagaliau ir prabilt teko... Šitas vielutės nėrimas tikrai ne naujas išradimas.
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus, meginsiu nerti. Tik nelabai suprantu, servetele tau gaunasi plokscia, o sages pagrindas toks 3 d formos, pilnutelis, kaip cia gaunas?
O kaip manai, gal siuvinejimui galima butu ismeginti vala?


Papildyta:
QUOTE(Drum party @ 2009 05 22, 13:55)
Sveikos mielosios, esu naujoke... smile.gif

Maša... labai graži tavo sagė - angeliukas ant penklinės su smuikeliu... smile.gif

Ir aš sages veriu... noriu su Jumis pasidalinti... smile.gif tai viena iš daugelio mano sagių... smile.gif

user posted image


Grazi daili sagele wub.gif
O man prie viso kito dar ir klostes nesigauna is juosteliu grazios, kaskokios plokscios, neisivaziduoju, kaip jas lygiai graziai padaryti, nu kankinuosi, tikiuosi iveiksiu doh.gif
Atsakyti
Saulyte, Ačiū labai už gražius žodžius... smile.gif Labai malonu... blush2.gif
Atsakyti
Saulyte, viela puikiai laiko formą, taigi nunėrus palankstysi ją kaip tau reikės smile.gif
Atsakyti
Sagytė visai graži, tik kainytė... swoon.gif

QUOTE(Drum party @ 2009 05 22, 14:55)
Sveikos mielosios, esu naujoke... smile.gif
Maša... labai graži tavo sagė - angeliukas ant penklinės su smuikeliu... smile.gif
Ir aš sages veriu... noriu su Jumis pasidalinti... smile.gif tai viena iš daugelio mano sagių... smile.gif


Papildyta:
O kokio storumo vielute geriausia nerti?.. g.gif

QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 05 22, 15:30)
Saulyte, viela puikiai laiko formą, taigi nunėrus palankstysi ją kaip tau reikės smile.gif

Atsakyti
Nežinau su kuria geriausia. Aš neriu su visokio storio, priklausomai kokio efekto nori smile.gif
Atsakyti