Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Ne viena mano sagė daryta ant veltinio pagrindo. Ir kuo puikiausiai užsegimą prisiūdavau, ir viskas laikydavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
na jei susivėlus tvirtesnį veltinį gal ir taip, bet tikrai nemanau kad labai tiktų tam reikalui tas filciukas plonutis kur naudojam siuvinėjimui. Na čia dar nuo sagių gamintojos daug kas priklauso. Vis prašydavo parodyt sagės antrą pusę, na manosios atrodo panašiai va taip smile.gif

user posted image

Atsakyti
[quote=kvikte,2009 03 18, 23:35]
Pristatau savo pirmajį gal ir šiek tiek prisvilusį blynelį blush2.gif

Man tai labai gražus blynukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 19, 17:37)
na jei susivėlus tvirtesnį veltinį gal ir taip, bet tikrai nemanau kad labai tiktų tam reikalui tas filciukas plonutis kur naudojam siuvinėjimui.

Oi ne neeee, aš kalbėjau būtent apie nuveltą veltinuką o ne tą skystaliuką pirktinį. drinks_cheers.gif

Pasakok apie savo antrąją pusę blush2.gif (sagės žinoma) lotuliukas.gif
Prakerpi skylukes kiek matau ir priklijuoji odą. Ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 19 kovo 2009 - 18:03
labai saunus drugelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 03 19, 19:00)
Oi ne neeee, aš kalbėjau būtent apie nuveltą veltinuką o ne tą skystaliuką pirktinį. drinks_cheers.gif

Pasakok apie savo antrąją pusę blush2.gif (sagės žinoma) lotuliukas.gif
Prakerpi skylukes kiek matau ir priklijuoji odą. Ane?


jo darau skylutes, bet prieš tai dar tą sagtelę prisiūnu su siūlu prie filciuko gabaliuko. Ir viską gerai suklijuoju. Tai tada neplėšia sagtelė odos. Keik aš išbandžius, man šitas būdas kolkas geriausias. Nežinau net kaip kitos daro smile.gif
Papildyta:
na gal supratot smile.gif gaunas kad laiko sagtelę abi pusės, ir prisiūtas priklijuotas filcas ir ant viršaus užklijuota oda.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 19, 14:42)
čia ne akmenėlis o iškeptas modelinas, pašlifuotas ir padarytas dekupažas. viską darė rankytės  4u.gif

Labai gražu, bet aš nemokėčiau taip. ax.gif blush2.gif

Ačiū už patarimus dėl segtuko tvirtinimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ramuska, labai idomi tavo sage 4u.gif

Aviacija, patarciau uzsegima tvirtinti ne per viduri, o siek tiek auksciau, tuomet isegta sage "nevirs" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2009 03 19, 19:59)
Ramuska, labai idomi tavo sage  4u.gif

Aviacija, patarciau uzsegima tvirtinti ne per viduri, o siek tiek auksciau, tuomet isegta sage "nevirs"  ax.gif

aciukas uz koplimenta ir geras tas tavo patarimas...vat padariau sage ir rupke lenkiasi lupu lauk.....imsiu didesne sege ir tvirtinsiu auksciau smile.gif
Atsakyti
Prisižiūrėjusi Jūsų grožių ir aš mėginau daryti sageles, bet siuvinėtos ir puoštos gražiaisiais pakraščiukais gėda rodyti, nes laaaabai netiesiai tie karoliukai guli, todėl parodysiu savo sagiuką-jovaliuką blush2.gif Ir jame karoliukai negražiai guli ir siuliukai matosi doh.gif blush2.gif Tačiau žadu pasitaisyti. rolleyes.gif
Ačiū, Ingusia31, už pamokymą, kad karoliukai neišgriūtų iš vietų jiems priklausančių, pasinaudosiu tikrai 4u.gif
user posted image

Atsiprašau už fotografavimo vietą ir kokybę... blush2.gif
Atsakyti
Aistiene, pažiūrėjau tavo albumėlį. doh.gif
Toks jausmas, kad tu tas sages su matlankiu kokiu mieruoji. Nu laaaabai jau viskas lygutėliai doh.gif
Šaunuolė thumbup.gif

Bet man gražiausia vis gi asimetriška ta, pati paskutinė. Rusvas žolynas berods (atmetus kvarbatkas) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 19 kovo 2009 - 21:48
Aistiene, o tuos sagėms veltinio "kukuliukus"(na nežinau, kaip jie vadinasi blush2.gif ) pati darai? ax.gif Ar kur nusipirkti galima?
Atsakyti