Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Nu Ingusia,galetum papasakoti kaip technologoskai reikia daryti tokias grazias g.gif thumbup.gif sages.
Atsakyti
PACIOS nera ka cia ir pasakoti tiesiog pradzioje darau taip kaip simta kartu cia idetoje nuorodoje parodyta http://community.liv...fts/515648.html o tada krastus apsiuvineju ivairiai kaip tik leidzia fantazija, o pabaigoje segtuka odoje ipjauta klijuoju prie pagrindo ir viskas tiek to mokslo 4u.gif
Atsakyti
Aciu,Ingusia uz nuoroda,reikes pastudijuoti.Esu daug visko pridariusi,bet va sagiu-
neteko.Beje,kazkaip ir i akis niekas nekrito,kad uzsikabinciau,o Tavo-uzkabliavo.
Taigi bandysiu iveikti ir si mena. g.gif
Atsakyti
Sveikutes
Ingusia31 tavo darbelis nerealus. thumbup.gif
Norejau paklausti su kokiais klijais klijuojate oda uzsegimo puseje? Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo divade: 14 gegužės 2009 - 15:29
http://www.shareapic...php?id=16696381
Atsakyti
QUOTE(divade @ 2009 05 14, 15:21)

Norejau paklausti su kokiais klijais klijuojate oda uzsegimo puseje? Aciu.

Aš klijuoju su SUPER GLUE,kur mažytėm tūbelėm.Man 100% garantija,kad neatplišmirksiukas.gif
Atsakyti
Ingusia31, zaviuos tavo kuryba thumbup.gif


parodysiu dar savo baikersku segiu
user posted image

beje, naudoju karstus klijus ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos as klijuoju tik super moment klijais (tokie geltoni kur uosto narkomanai lotuliukas.gif ). Kodel neklijuociau su super moment-nes jie sukieteje tuna labai kieti ir jei reiktu kazkaip adata perkisti ar sumegzti mazga nematomoje puseje tai net nebutu kaip ta adata perkisti per ta kietuma. Karsti klijai neduoda pakankamo kontakto ir jie buna gal storu sluoksniu kai isdziusta ir tuo paciu turi to kietumo kad sunku buna adata kisti irgi. Moment klijai turi kontaktiniu kliju savybes, jie gerai laiko ir yra lankstus-guminiai net tada kai isdziusta, lengvai adata perdursite medziaga suklijuota tais klijais. Is patirties sakau kad visus kitus klijus atmesciau pagrystai ir isbandytai. Tik viena salyga kad klijus tuos reiktu klijuot paskaicius instrukcija, tai reiskia kad sutepi abi glaudziamas vietas klijais, isdziovini jas 10 minuciu atskirai padejus ir tik tada suglaudi-kontaktas patikimas ir uztikrintas.
Papildyta:
Magiriene man sages tavo baikerskos labai ispudingos ir originalios smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 15, 07:55)
Sveikos merginos as klijuoju tik super moment klijais Papildyta:
Magiriene man sages tavo baikerskos labai ispudingos ir originalios smile.gif.


4u.gif
aciu uz segiu ivertinima wub.gif
ir uz kliju naudojimo ir pasirinkimo pasakojima
Atsakyti
REDAKCIJA Sveikos merginos as klijuoju tik super moment klijais (tokie geltoni kur uosto narkomanai lotuliukas.gif ). Kodel neklijuociau su super klijais-nes jie sukieteje buna labai kieti ir jei reiktu kazkaip adata perkisti ar sumegzti mazga nematomoje puseje tai net nebutu kaip ta adata perkisti per ta kietuma. Karsti klijai neduoda pakankamo kontakto ir jie buna gan storu sluoksniu kai isdziusta ir tuo paciu turi to kietumo kad sunku buna adata kisti irgi. Moment klijai turi kontaktiniu kliju savybes, jie gerai laiko ir yra lankstus-guminiai net tada kai isdziusta, lengvai adata perdursite medziaga suklijuota tais klijais. Is patirties sakau kad visus kitus klijus atmesciau pagrystai ir isbandytai. Tik viena salyga kad klijus tuos reiktu klijuot paskaicius instrukcija, tai reiskia kad sutepi abi glaudziamas vietas klijais, isdziovini jas 10 minuciu atskirai padejus ir tik tada suglaudi-kontaktas patikimas ir uztikrintas.
Papildyta:
Magiriene man sages tavo baikerskos labai ispudingos ir originalios smile.gif.
[/quote]
Atsakyti
Sweikutės! 4u.gif
Norėčiau pabandyti pasidaryti sagę su tokiu kailiuku, kaip, pavyzdžiui, ši Ingusios sagė:
user posted image
Gal galėtumėt pasakyti kur Kaune galėčiau nusipirkti tokio kailio?
Atsakyti
Sveikutes
Aciu uz atsakyma.
Patarkit kaip reikia ikelti nuotrauka?
Atsakyti