Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Dažnai užeinu į šią temą, retkarčiais ir pati pasirodau (mano sagės-veltos). Vis dairausi kokių naujovių, nes mergaitės nors ir gražiai darote, bet labai "vienodai" . Daugelis sagių - viduriukas dekupažintas, o aplink-karoliukai su raukta juostele.

Ir štai pagaliau-nauji vėjai papūtė clap.gif dalruka-Puikios, originalios sagės thumbup.gif Man irgi baltoji labai patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 30 balandžio 2009 - 08:39
QUOTE(ievuschka @ 2009 04 30, 10:39)
Dažnai užeinu į šią temą, retkarčiais ir pati pasirodau (mano sagės-veltos). Vis dairausi kokių naujovių, nes mergaitės nors ir gražiai darote, bet labai "vienodai" . Daugelis sagių - viduriukas dekupažintas, o aplink-karoliukai su raukta juostele.

Ir štai pagaliau-nauji vėjai papūtė  clap.gif dalruka-Puikios, originalios sagės  thumbup.gif  Man irgi baltoji labai patiko  wub.gif



Ačiū, ievuska 4u.gif
Tikriausiai net neįsivaizduoji, kad mano sagės prasidėjo tik tada, kai pamačiau tavąsias....Pradžia buvo veltos, bet frivolite techniką aš tiesiog įsimylėjus, tad perkėliau mintis čia smile.gif Gaila kad fotoaparatą tik dabar gavau dovanų, tad daug darbelių iškeliavo neįamžinti. Bet čia vieni iš paskutiniųjų, jei kam smalsu:

http://www.frivolite...alruka/albums/7

Papildyta:
Oi, pamiršau Enary padėkoti už pamokėlę blush2.gif

Jau spėjau išbandyti, labai labai ačiū thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
dalruka nezinau kas cia per technika nu bet jau grozis wub.gif baisiai baisiai grazu
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2009 04 30, 10:06)
Ačiū, ievuska  4u.gif
Tikriausiai net neįsivaizduoji, kad mano sagės prasidėjo tik tada, kai pamačiau tavąsias....Pradžia buvo veltos, bet frivolite techniką aš tiesiog įsimylėjus, tad perkėliau mintis čia  smile.gif Gaila kad fotoaparatą tik dabar gavau dovanų, tad daug darbelių iškeliavo neįamžinti. Bet čia vieni iš paskutiniųjų, jei kam smalsu:

http://www.frivolite...alruka/albums/7




Tikrai net neįsivaizdavau, kaad mano sagės kažką pastūmėjo sages kurti ax.gif Malonu girdėti...
Peržiūrėjau visus tavo darbelius-nuostabu wub.gif thumbup.gif clap_1.gif Taip senoviškai-aristokratiškai-prabangiai atrodo !!! labai gražu!!! Ypač sagės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 30 balandžio 2009 - 10:54
QUOTE(ievuschka @ 2009 04 30, 10:54)
1. Tikrai net neįsivaizdavau, kaad mano sagės kažką pastūmėjo sages kurti  ax.gif Malonu girdėti...
2. Peržiūrėjau visus tavo darbelius-nuostabu  wub.gif  thumbup.gif  clap_1.gif Taip senoviškai-aristokratiškai-prabangiai atrodo !!! labai gražu!!! Ypač sagės  wub.gif

1. Mane irgi blush2.gif pamaciau tavo darbus ir uzsispyriau taip ismokt rolleyes.gif :
2. drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 04 30, 12:02)
1. Mane irgi  blush2.gif pamaciau tavo darbus ir uzsispyriau taip ismokt  rolleyes.gif  :
2.  drinks_cheers.gif


OI, merginos... Maša-kokios malonios staigmenos šiandien ax.gif
Pakėlėt nuotaiką ir ūpą kurt... Einu dirbt kol mažius miega smile.gif (tik šįkart meškiuką siuvu, tai nori greit greit pabaigt)

Ta proga parodysiu vieną iš paskutiniųjų sagių (atleiskit, jei kartojuosi)
Mėlynių sagė

user posted image
Atsakyti
Ievuschka wub.gif kaip visada originalus, vienetinis ir kruopstus darbas 4u.gif

Rasau sau siadien trejeta, nieko ypatingo blush2.gif

user posted image

Dalruka man ta frivolite technika tai kazkoks kosmosas blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 30 balandžio 2009 - 11:58
merginos turiu klausimeli...kur perkate kabosonus internete...o gal kur gyvai vilniuje ju galima rasti blush2.gif
Atsakyti
ebejuje buna arba cia http://www.firemount...ms.asp?navsrc=2
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 30, 14:33)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Labai smagu girrdėti, kad yra norinčių išmokti nerti frivolite technika.Iš tiesų tai frivolite.lt puslapiuką ir atidariau, kad būtų galima rasti beveik viską apie šią techniką(pamokas, knygas, dizainerių sukurtus darbus ir t.t.)Kažkaip man pačiai to labai trūko, o dabar turėjau tris savaites neplanuotų "ątostogų", nelabai galėjau išeiti iš namų, tad gimė puslapiukas....Aišku, kaip kiekvienas naujagimis, jis dar tik pradeda augti, bet pradžiai informacijos rasit tikrai pakankamai.Tad labai laukiu prisijungiant.... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuschka @ 2009 04 30, 13:14)
OI, merginos... Maša-kokios malonios staigmenos šiandien  ax.gif
Pakėlėt nuotaiką ir ūpą kurt... Einu dirbt kol mažius miega  smile.gif (tik šįkart meškiuką siuvu, tai nori greit greit pabaigt)

Ta proga parodysiu vieną iš paskutiniųjų sagių (atleiskit, jei kartojuosi)
Mėlynių sagė

user posted image


Ievuschka, kaip visada SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Įkeliu savo rankdarbį, kurio niekaip neprisiruošiu pabaigti (sagei reikia pritvirtinti pagrindą)
user posted image
Auskarams dėjau juodą pagrindą, bet sagei kažkaip nesinori - gaila paslėpti ažūrą. O kaip jums atrodo?
Atsakyti