Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Ačiū, ENARY, nors man labai viskas sudėtinga, bet manau pagal tavo aiškinimą pavyks, nes kai pati mėginau išmastyti, kaip daryti- tai prireikė daug kliju blush2.gif
Tad aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ievukass @ 2009 04 19, 11:52)

user posted image




Nuostabi segė wub.gif

Aš, peržiūrėjus jūsų visų tokius puikius darbelius taip pat užsidegiau noru ką nors pasigaminti. Galvoju ką nors panašaus apie viršuje įdėtą sagę, bet iš tiesų, niekad to neesu dariusi.. Gal galit papasakot, nuo ko pradėt? Į vidurį žadu dėt kamėją. O ką jūs naudojat kaip pagrindą? Ką dekupažinat (ten, kur centre)?
Atsakyti
QUOTE(Spaceball* @ 2009 04 25, 12:53)
Nuostabi segė wub.gif

Aš, peržiūrėjus jūsų visų tokius puikius darbelius taip pat užsidegiau noru ką nors pasigaminti. Galvoju ką nors panašaus apie viršuje įdėtą sagę, bet iš tiesų, niekad to neesu dariusi.. Gal galit papasakot, nuo ko pradėt? Į vidurį žadu dėt kamėją. O ką jūs naudojat kaip pagrindą? Ką dekupažinat (ten, kur centre)?


paskutiniuose 3 puslapiuose daug info, gal geriau paskaityk. šitoj naujoj temoj tikriausiai yra beveik visa info kas reikalinga siuvinėjimui ir kitokiam sagės apdirbimui. O dekupažo subtilybes aišku skaityt dekupažo temoj. Pagrindą naudoja įvairų - modeliną, medį ar net gerą kartoną. Medinių jau būna paruoštų pirkt. Modeliną formuoji ir kepi pati.
kai aš ieškojau informacijos, teko pereit visas temas - sagių, modelino, dekupažo, biserio. Niekas neduos visos sukramtytos info, nes turbūt tai neįmanoma. nebent nueisi į kursus kokius...... tiesiog labai daug šiaip visokių subtilybių ir kol jų pati nepabandai net ir informacija nėra visagalė. Tai kad bandyt, bandyt...... o kai pabandai kyla dar naujų klausimų lotuliukas.gif bet tada lengviau ir atsakinėt, kai klausimai konkretesni 4u.gif
Atsakyti
Enary, super. Šaunuolė. thumbup.gif AČIŪ. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, Sagiu MEISTRES mirksiukas.gif
knieti man parodyti savo pirmus sagiskus bandymas blush2.gif
dekupazo technika... vienoje, akrylo padazymas ...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

nugareles (manau truputi nustebinsiu blush2.gif )
user posted image


pazadu, tobulesiu sagiu sryty ax.gif
Atsakyti
Enary, ACIU notworthy.gif

Margiriene man 2 sage patiko labiausiai thumbup.gif o kas ten tas auksinis kantelis? Cia piesei ar juostele tokia?
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2009 04 23, 10:50)
Ingusia31 paskatinta ir as klausiu.

Ech o kaip noretusi ovaliu.

Kokie dar galėtų būti variantai?


as sumasciau daryt ant zenkliuku, kuriu radau knygyne ax.gif
Panoramoje po 3,28 lt

QUOTE(Maša @ 2009 04 28, 08:26)

Margiriene man 2 sage patiko labiausiai  thumbup.gif  o kas ten tas auksinis kantelis? Cia piesei ar juostele tokia?


kantelis, tai pirkta juostele tokia, ja priklijuoju per krasta (uzmaciau straipsniuka "JI" zurnale, tik ten juodos spalvos)

Aciu uz komentara ir komplimenta 4u.gif
sau zadu pasilikti treciaja blush2.gif

ENARY, tu nerealiai dosni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2009 04 28, 08:44)
as sumasciau daryt ant zenkliuku, kuriu radau knygyne  ax.gif
Panoramoje po 3,28 lt

As jau senokai nusipirkau zenkliuku ir
maniausi sugalvosiu, kaip juos sagem
panaudoti ir ilgai lauziau galva kaip, bet ir
siandien neismasciau: kaip cia pas tave yra,
nuimi virsu ar kaip- papasakok placiau mirksiukas.gif blush2.gif
4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Centime @ 2009 04 28, 11:57)
As jau senokai nusipirkau zenkliuku ir
maniausi sugalvosiu, kaip juos sagem
panaudoti ir ilgai lauziau galva kaip, bet ir
siandien neismasciau: kaip cia pas tave yra,
nuimi virsu ar kaip- papasakok placiau mirksiukas.gif  blush2.gif
4u.gif



viskas elementaru mirksiukas.gif
uzdazau baltai ir dekupazo technika sukuriu paveiksliuka, prie krasto priklijuoju su moment kristall klijais juostele (kuri is storu siulu nerta) ir prie jos prisiunu jau paruostus nerinukus...

kai sumastysiu dar koki varianta, parodysiu ir aprasysiu wink.gif

labai patinka ir is jusu gauti tokiu naudingu patarimu, vaizdu thumbup.gif
Atsakyti
Et, o aš nemoku dekupažuot doh.gif , tad teks dar mąstyti, kaip kitaip panaudoti ženkliukus sagėms blush2.gif
Atsakyti
Margiriene, oho kaip cia tu isradingai ir originaliai thumbup.gif Niekada nebuciau sumasciusiu zenkliukus panaudoti sagems g.gif
Atsakyti
Sakykite, prasau, vilnietes auksarankes, o kur jus "gaunate" odos sagiuku apatinei pusei? wub.gif
Atsakyti