Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

BUNA A4 kaina nuo 1,6 iki 2 lt
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 19, 15:17)
BUNA A4 kaina nuo 1,6 iki 2 lt


bigsmile.gif ajo, o tai kur buna tados sekantis klausimukas.......nagi pasakok ....kur tu perki... ax.gif ...labai jau glaustai tu cia blush2.gif
Atsakyti
jeigu esi kaunietė, tai gali Creativoj pasižiūrėt (daukšos gatvėj) arba toto deco vilniaus gatvėj.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 19, 15:45)
jeigu esi kaunietė, tai gali Creativoj pasižiūrėt (daukšos gatvėj) arba toto deco vilniaus gatvėj.

o vilniuje unsure.gif gal kas zinott vietele kur to flico papigiai pirkti
Atsakyti
Ir as cia uzsukau su klausimeliu, bet ramushka jau spejo ir uz mane paklausti. mirksiukas.gif Pasidariau sage su kameja, bet niekaip nesugalvoju kaip prie jos pritvirtinti sages uzsegima. Tai galvoju reiktu kazkokio ale veltinio pagrindo... g.gif Bet kur jo pigaus gauti Vilniuje? blush2.gif
Atsakyti
UZSEGIMA TIK SU ODA TVIRTINK IS VELTINIO NIEKO GERO MANAU NEBUS
Atsakyti
stai kur to flico papigiai...flicas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 19 kovo 2009 - 16:03
Ziurekit kad storis nebutu mazesnis nei 2mm ir ne storesnis nei 3mm biggrin.gif zodziu geriausia 2mm
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 19, 16:56)
Ziurekit kad storis nebutu mazesnis nei 2mm ir ne storesnis nei 3mm biggrin.gif zodziu geriausia 2mm
okai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 19 kovo 2009 - 16:02
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 19, 15:15)
UZSEGIMA TIK SU ODA TVIRTINK IS VELTINIO NIEKO GERO MANAU NEBUS

Kodėl?
Atsakyti
oda yra tvirtesnė ir šiaip atsparesnė viskam. Antroj pusėj užbaigimui visad naudoju tik odą. teko matyt kas naudoja medžiagas tai oi kaip nepatogu buvo užsegt sagę...... tas užsegimas klaiposi visaip.

o čia mano naujas toks kažkoks drugelis lotuliukas.gif kažkaip realiai jinai man gražesnė. gal jau prietemoj kad fotkinau..... nes tas raudonumas taip nesveikai išryškėjo ant foto.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 03 19, 17:14)



Veltinis minkstas o uzsegijas turi laikytis tvirtai ir kaip ji tep prisiuti? Koks vaizdas bus? Nebent dar filcas bet jis tiktu tik ypac legvai popierinei kokiai sagei. Uzsegimas ne tik pats turi laikytis tvirtai bet ir sages svori islaikyti grazioje pozicijoje stabiliai (kameja kiek speju ne is popieriaus), o jei dar akmeni siuvinetum tai veltinis isvis butu katastrofa biggrin.gif
Atsakyti