Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Dekupazinta sage darau ant medinio blynelio nes man tai patogiau, nereik nieko kocioti ir kepti (o man virtuve isvis reikalinga tik suniui kur valgyti paduot) biggrin.gif. Blyneliu yra ivairios kokybes ir dydzio, daugiausia gali rasti Vilniaus gatveje TO TO deco arba trupuciuka link katedros paejus. Tada perku apvalu didesni ir paskui apsibreziu ovala (jei tokio noriu) ir nupjaunu, nuslifuoju ir vsio turiu reikiama blyneli.
Man kaip tinginei kitoks pagrindu paruosimas nepriimtinas. Ant odos nebandyciau daryt sages nes aplamai kieta ir nepatogu.
Atsakyti
yra ir ovaliu.esu pirkus Kaune prie Creativos esancioje parduotuveje..nezinau kaip ten ji tiksliai vadinasi..hobby kazkokia...kitos gal patikslins.
Atsakyti
Hoby centas Suoka tikrai ja zino biggrin.gif tik va kokybe nekokia man ju, nera nuozulnumo briauneliu, ir siaip jaucias kaip faniera kad rankoje laikytum o ne medzio masyva ir tas ovalumas tai jau labai didelis, labiau panasu i pailga blyna nei svelnu ovala. Darbiau as klimta su tuo blyneliu alekakaip jie man neprilipo, as megtu ausrines tuos brangesnius (apie 3 litus kur kainuoja).
Atsakyti
o pas Ausrine nera ovaliu?pas ja ten tiek visko sukrauta:)o ana galima taip padaryti, kad atrodys labai graziai...
Atsakyti
Tu geruju sagiu ovaliu tikrai niekada nemaciau sad.gif. O is kiekvieno s... galima isspausti vasko ale ka as zinau... man patinka nespausti nieko o iskart turet gera rezultata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 04 23, 08:24)
Jutare o čia naudojai tai kamėjai formikę? nužiūrėjau irgi tokią panašią užsieniniam puslapiuky, bet kaina jos nemaža tos formelės, mąstau va ar paišlaidaut  doh.gif


taip su forma darau kamėjas biggrin.gif dabar dar trijų mažesnių laukiu, kol atkeliaus doh.gif

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 23, 10:23)
Jutare tu sita kameja darei pati  bigsmile.gif is fimo  bigsmile.gif TADA MAN JI LABAI LABAI  thumbup.gif nes pirktiniu nevertinu, kai nuperka ideda i metalinius remelius ir rodos kaip sage.


laugh.gif pati biggrin.gif ir pagrindą, ir pačią kamėją biggrin.gif
aciuks.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 23, 10:40)
Oi JUtareskamejos ispudingos...ir kai paklausiau kiek ten darbo..ui...as dar tikiuosi sia sage paciupineti ir gyvai, ane Jutare?smile.gif)))


ei, Gabii... blush2.gif
jeigu dar turėsiu ryt, tai duosiu pačiupint už atitinkamą mokestį hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 23 balandžio 2009 - 10:23
Kelios mergaites klause, kaip as apsiuvineju dekupazinta sage, taigi, siaip taip prisiruosiau nufotografuoti eiga, pabandysiu paaiskinti, schemu piesti nemoku, o be to, viskas vyksta eigoje, tad rodau (profesionaliu prasau nepykti, jei apsiuvinejimas pasirodys netaisiklingas blush2.gif ):

VISU PIRMA, PAIMAME MEDINI DEKUPAZINTA PAGRINDUKA, ISSIKERPAME IS FLICO DIDESNI APSKRITIMA IR JI PRIKLIJUOJAME PRIE BLYNUKO KITOS PUSES
user posted image

SIUVAME APLINK DIDESNIUS KAROLIUKUS
user posted image

AS SIUVU KIEKVIENA KAROLIUKA ATSKIRAI, KITOJE PUSEJE GAUNASI TOKS PRISIUVIMO "ZINGSNELIS"
user posted image

APSIUVAME MAZDAUG TAIP
user posted image

KADANGI KAROLIUKAI, PRISIUTI KIEKVIENAS ATSKIRAI, GALI NELABAI GRAZIAI SUGULTI IR NETVIRTAI LAIKYTIS, AS DAR KARTA PER VISUS, RATU PERVERIU VALA, GERAI JI ITEMPDAMA
user posted image

TAIGI, PO TO GAUNASI TAIP
user posted image
Papildyta:
II DALIS biggrin.gif

IMU BISERIUKA IR KAS ANTRA DIDIJI KAROLIUKA APVERIU PENKIAIS BISERIO KAROLIUKAIS (PRIKLAUSO NUO BISERIO DYDZIO, BET GERIAU BUTU APVERTI NELYGINIU KAROLIUKU SKAICIUMI)
user posted image

VERIU TAIP, VALA RERDAMA I KITA DIDIJI KAROLIUKA

user posted image

APVERTAS ATRODO TAIP biggrin.gif
user posted image

PO TO, VEL KAS ANTRA DIDIJI KAROLIUKA, LYGIAI TAIP PAT, APVERIU KITUS, NEAPVERTUS KAROLIUKUS, PENKIAIS BISERIO KAROLIUKAIS
user posted image

APVERUS ATRODO TAIP
user posted image
user posted image
Papildyta:
III DALIS

APVERUS ABI PENKIU BISERIUKU EILES, VIETOJE, KURIOJE BAIGIAU, VERIU ADATA PER TRIS BISERIUKUS
user posted image


TADA ANT ADATOS UZVERIU DU, KITOS SPALVOS BISERIUKUS(GALIMA IR TOS PACIOS, CIA KAS KOKIU SPALVU NORI biggrin.gif AS SPALVU NEDERINAU, STENGIAUSI TIK, KAD BUTU AISKIAU) IR ADATA VERIU I SEKANCIO PENKIU BISERIUKU "LANKELIO" VIDURINI KAROLIUKA (AS VERIAU PENKIS BISERIUKUS, TAD ADATA VERIU I TRECIAJI, JEI "LANKELIAI" BUTU IS DAUGIAU BISERIO, REIKIA, KAD BUTU NELYGINIS SKAICIUS IR VISADA VERTI I VIDURINIJI biggrin.gif )
user posted image

VERIANT REIKIA GERAI ITEMPTI VALA (YPAC VERIANT SIA EILE), NES KAROLIUKAI JAU PRADEDA GULTI ANT PAGRINDUKO, KITAIP BUS ATSOKE

user posted image

Papildyta:
IV DALIS

APVERUS PAGRINDA APLINK, MATOSI, KAD SIOJE EILEJE, ZALI BISERIUKAI YRA AUKSCIAU, NEI GELTONIEJI
user posted image

TAD I GELTONUJU KAROLIUKU VIETA VERIU PO NAUJA ZALIA KAROLIUKA, O PER JAU PRIVERTUS DU SEKANCIUS ZALIUS, PERVERIU VALA
user posted image

SIUO ATVEJU, APVERIMO RASTAS BUS TOKIO "JUOSTELES TIPO" (ZALIOS), JEI NORISI MARGESNIO RASTO, AR TOKIO "SACHMATU LENTOS EFEKTO" biggrin.gif GALIMA VERTI KITOS SPALVOS KAROLIUKUS (PABANDZIAU PARODYTI)
user posted image

AS VERIAU "JUOSTELE", TAD APVERUS ATRODO TAIP
user posted image
Atsakyti
Saunuole Enary bigsmile.gif laukiam pratesimo 4u.gif
Atsakyti
V DALIS

DABAR VEL VIENI KAROLIUKAI AUKSCIAU UZ KITUS
user posted image


TAD I ZEMIAU ESANCIUJU VIETA VERIU NAUJUS KAROLIUKUS, O PER AUKSCIAU ESANCIUOSIUS TIESIOG PRAVERIU DAR KART VALA
user posted image

CIA JAU REIKIA ATKREIPTI DEMESI, KAD APSIUVINEJAMO APSKRITIMO SPINDULYS JAU MAZEJA, IR VIETOJ DVIEJU BISERIUKU I JU VIETA VERIU PO VIENA, NES KITU ATVEJU "SUSIBANGUOS" IR NEBUS GRAZIAI PRIGLUDE (TIK ZINOMA, SVARBUS BISERIO DYDIS, JEI JIS MAZESNIS, TAIP GREITAI NESIAURES)
user posted image

(Greit parukysiu ir grisiu... blush2.gif biggrin.gif )
Papildyta:
Taigi,
VI DALIS biggrin.gif

APSIUVINEJAU IR GAVOSI TAIP
user posted image


TADA VERIU GELTONUJU BISERIUKU "JUOSTELE", VEL TAIP PAT I ZEMIAU ESANCIU VIETA VERDAMA NAUJA, O PER AUKSCIAU ESANTI KAROLIUKA PERVERDAMA VALA

user posted image

TAIP TA BLYNUKA GALIMA APVERTI DAUGYBE EILIU, AS NUSPRENDZIAU, KAD MAN JAU UZTEKS IR IS JUODO BISERIUKO (TOKIU PAT PRINCIPU) SUVERIAU PASKUTINE EILE
user posted image

TAIGI, IS ESMES, PRIEKINE SAGES DALIS, JAU BAIGTA APVERTI, JI ATRODYS TAIP

user posted image

O kitos puses dar neapveriau, bet gal ji ir ne taip idomu... blush2.gif
Atsakyti
Enary Va čia tai pamokėlė thumbup.gif , tiksliai į temą "dalinamės patirtimi " Labai ačiū, Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
PADARIAU SENOS SAGES KITOS PUSES FOTO, IS ESMES, KITA PUSE APVERIU TAIP PAT, KAIP PRIEKINES PRADZIA: PER DIDZIUOSIUS KAROLIUKUS (TIK JAU IS KITOS PUSES) SUVERIU PENKIU BISERIUKU "LANKELIUS", PO TO JUOS "SUTRAUKIU" TARP JU VERDAMA PO DU BISERIUKUS, TUO PACIU UZSILENKIA IR LIKES FLICO KRASTAS. IS FLICO ISSIKERPU KITA APSKRITIMA, TOKIO DYDZIO, KAIP SAGES PAGRINDO KITA PUSE. PER JI PERVERIU UZSEGIMA (PRASOM NEKREIPTI DEMESIO I MANAJI, NES JIS NEVYKES, CIA NE SAGES UZSEGIMAS, O PAPRASTAS ZIOGELIS blush2.gif ). TADA NAUJAJI FLICO GABALELI PRISIUVU PRIE SAGES, PRIKABINDAMA BISERI (TUOS KAROLIUKUS, KUR PO DU)... Siaip, is esmes, tos kitos puses nesimato, tik jei is sono paziurejus, tada matosi karoliukai...
user posted image
user posted image
Vat ir viskas, jei kam padejau, tai labai smagu! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agnieshka @ 2009 04 24, 14:41)
Enary Va čia tai pamokėlė  thumbup.gif , tiksliai į temą "dalinamės patirtimi " Labai ačiū, Šaunuolė  thumbup.gif

Nera uz ka blush2.gif keistai jauciuosi, pati ne ka ismanydama, o mokydama kitus hihihi.gif Tad jei kam nors to prireiks, man bus labai smagu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enary: 24 balandžio 2009 - 13:44
Enary, pamokėlė thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti