Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Merginos aš tikrai nenoriu su jumis pyktis ar ginčytis dėl tų šešėlių, tiesiog pasakiau alternatyvą kaip galima su pigesnėm priemonėm išsiversti. Gal tai ir nuo šešėlių rūšies priklauso, aš naudojau birius, tai man su jais viskas gerai gavosi. Prašau nepykti, aštikrai ne prieš profesionalias dekupažo priemones.
Atsakyti
sveikutes, manau pyktis tikrai neverta ax.gif
kadangi as nemazai susijusi su daile ir menu, tai galiu atvirai pasakyti, kad uzejus naujai bangai, prekybininkai visada sugalvoja kaip prigauti zalia pradedanti meninika, taigi tos kurios tik bando ar daro del saves, neverta susipirkti visu priemoniu ir paciu brangiausiu, visada yra tam alternatyvu, kas nori pigiau, pasiesko piestuku, seseliu ar dar ko nors, o kas turi galimybes-leidzia sau viska, tad zinoti yra viena, o daryti yra kita tongue.gif

Jei esi ismoningas nusipirksi koki ruba visa siuvineta karoliukais, juos nuardysi ir turesi nnnnn spalvu karoliukus uz kelis litus, o gali nueiti i Siver siti ir ismesti 100tus, o rezultatas manau bus tas pats.

[I]Bendradarbiavau su garsiais dizaineriais, tai ismokau tikro taupumo[/I] doh.gif
nepatikesit, buvo viena kolekcija, kurioje kepures buvo is siulu, kurie buvo pirkti kuitymeliuose, o po tos kolekcijos kiek buvo uzsakymuuuuuu is elito lotuliukas.gif , na o kainikes pasakiskos buvo (atleiskit gal as ne i tema)

bet kartais smagu kai zmones ka nors sugalvoja, siek kitaip, bet gerbiu ir tuos kurie puikiai zino technika ir turi visas reikiamas priemones
Atsakyti
na ir čia atslinkau su savo pirma "apsiuvinėta" sage blush2.gif Pagrindas ir pati kamėja iš fimo blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 22 balandžio 2009 - 20:39
Jutare, man tavo sagė nereali, tokia superinė, neturiu net žodžių. Gal kartais parduodi?
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 22, 22:30)
Jutare, man tavo sagė nereali, tokia superinė, neturiu net žodžių. Gal kartais parduodi?


ačiū blush2.gif
čia pagal užsakymą dariau, nebent jeigu netiks klientei, tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2009 04 22, 21:37)
ačiū blush2.gif
čia pagal užsakymą dariau, nebent jeigu netiks klientei, tada  ax.gif

o kainytę bent orientacinę būtų galima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 22, 22:39)
o kainytę bent orientacinę būtų galima?  blush2.gif


parašiau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Jutare,2009 04 22, 21:39]
na ir čia atslinkau su savo pirma "apsiuvinėta" sage blush2.gif Pagrindas ir pati kamėja iš fimo blush2.gif

Labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
Jutare o čia naudojai tai kamėjai formikę? nužiūrėjau irgi tokią panašią užsieniniam puslapiuky, bet kaina jos nemaža tos formelės, mąstau va ar paišlaidaut doh.gif
Atsakyti
Jutare tu sita kameja darei pati bigsmile.gif is fimo bigsmile.gif TADA MAN JI LABAI LABAI thumbup.gif nes pirktiniu nevertinu, kai nuperka ideda i metalinius remelius ir rodos kaip sage.
Atsakyti
Oi JUtareskamejos ispudingos...ir kai paklausiau kiek ten darbo..ui...as dar tikiuosi sia sage paciupineti ir gyvai, ane Jutare?smile.gif)))
Atsakyti
Ingusia31 paskatinta ir as klausiu.

Noriu pasidaryti padekupažintą sagę.
Bandžiau ant kamštinės medžiagos, viskas lyg ir gerai, bet nelygus krastai, nes kerpant, tas kamštis trupa ir krasteliai, lyg iškandžioti, o kadangi krastu slėpti nemoku, tai vėl nei šis nei tas.

Su fimo nepavyko iškočioti tobulos formos, nes nu pačia užmušą pabangavimas.
O pirkti fimo kochela, ar past mashine, kol kas dar gaila.

Kalbant apie odą, stora sunku gauti ir brangi, ant plonos bijau, nes ji tokia lanksti.
Esu girdejus apie dekupaza, ant medziagos, bet ir tai kad tam reikalingos spec.priemonės.

Mačiau viena mergina darė, ant medinių plokstelių. Manau ir as pabandysiu, bet ju tik staciakampiu ir apvaliu maciau. Ech o kaip noretusi ovaliu.

Kokie dar galėtų būti variantai?
Atsakyti