Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

QUOTE(Enary @ 2009 04 21, 11:40)
Dar tada, kai man paciai buvo toli iki pirmos sages, skaiciau jusu temele ir Ingusios31 apyrankes tiesiog isimylejau wub.gif Labai nuostabus darbai, sis neisimtis... thumbup.gif


Nuostabiausiai dekojame
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2009 04 21, 10:40)
O lakuojant is itrukimu "neissivalo" tie seseliai? As bandziau sendinti su tokiais blizgiais rasikliukais, iskrapsciau is ten ta "rasala", viskas labai graziai pasisendino, lengvai nusivale, itrukimai graziai blizgejo, bet kai pradejau lakuoti, visi blizgiukai issilakste po visa pavirsiu, jokiu itrukimu nebesimate doh.gif


Man tai normaliai nusilakuoja, įtrūkimai matosi.
Atsakyti
o kodel jus nebandot normaliu itrinimu naudot? Alieniniu daziuku kokiu rinkineli nusipirkti? Kodel zemes uki bandot integruot dekupaze?
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 21, 13:48)
o kodel jus nebandot normaliu itrinimu naudot? Alieniniu daziuku kokiu rinkineli nusipirkti? Kodel zemes uki bandot integruot dekupaze?

Todėl, kad pabandžiau porporiną ir šešėlius ir nemačiau tarp jų jokio skirtumo. Tai kam mokėti už kiekvienos spalvos porporinos indelį po 24Lt, jei aš turiu daug šešėlių spalvų ir galiu juos panaudoti? Aliejinių dažų nenaudojau, nes ten nelabai rasi blizgių spalvų (sidabro aukso ar pan.) kurias dažniausiai naudoju.
Atsakyti
Nu skirtumas tikrai yra nes dekupazinu tikrai ilgai ir seseliai vienas dalykas lakuojami praranda ausko spalva (lieka tik ochros atspalvis toks) todel nebent kalbama apie tam tikrus seselius todel kad kiek man teko bandyti tai tikrai negaleciau bent lyginti prie aliejiniu dazu itrinimu o juos as perku atskirom tubelem turiu keliu atspalviu aukso ir sidabro spalvas. Randu be problemu dailininku parduotuvese
Atsakyti
aš irgi bandžiau šešėlius, tai tikrai labai skiriasi. Kažkada su kosmetika dirbus ir tikrai turėjau jų didelį pasirinkimą, bet nė viena rūšis neatitiko aliejinių dažų ir porporinos kokybės dekupaže. matyt ir išrado specialiai tam reikalui, kad tiktų.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 21, 14:48)
o kodel jus nebandot normaliu itrinimu naudot? Alieniniu daziuku kokiu rinkineli nusipirkti? Kodel zemes uki bandot integruot dekupaze?

Taupumo sumetimais blush2.gif Man, kaip siuo metu bedarbei, nelabai pavyksta visko susipirkti, nes kartais tenka pagalvoti, ko labiau man reikia, o ta rankdarbiu manija uzsikreciau pries koki 1,5men, pradejau nuo papuosalu varstumo, nerimo, po to vazonu dekupazo, dabar sagiu... doh.gif Maziausiai 500lt jau tikrai "padejau", o kadangi tik savimoksle esu, tik bandau, daug kas nesigauna taip, kaip noreciau, ar bukim biedni, bet teisingi, kad galeciau kazka parduoti ir nors kiek savo islaidas kompensuoti doh.gif O dar kai metausi nuo vieno, prie kito, visai blogai biggrin.gif dabar jau burbulines skaras uzsimaniau daryti biggrin.gif
Taigi, zemes ukis siuo atveju (pirmiesiems bandymams), vienintele iseitis, nenorint po to badauti, porporinos prisipirkus 4u.gif
O vat, aliejiniu dazu as kazkur turiu, tik per ta dauguma, neberandu doh.gif tik deja, ne blizgus jie, paprasti, tapybai skirti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2009 04 20, 11:16)
Na ilgai žiūrėjusi į jus - interpretavau blush2.gif

Toji skylutei skirta vieta nekaip žiūris akmenėlyje, bet...



QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 20, 14:45)
Ten ne skylutes reik ziuret o kiauria persiveria per akmeni ir ta skyle sviecia sviesia juosta per vidury (pati kelis tokius skirtingu spalvu turiu tai nesugalvoju ko ten prideti kad nesviestu tas dryzis toks)

kelias minutes ziopsojau skylutes ieskodama biggrin.gif nu ner ir viskas doh.gif kol Ingusia nepaaiskino biggrin.gif

O cia mano ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2009 04 21, 17:35)


O cia mano  ax.gif


Labai jau mazyte foto, nesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dunyte @ 2009 04 21, 10:07)
kristi13 koks sagyciu pagrindas? aciu



QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 21, 10:28)
Spėju kad sagių pagrindas mediniai blyneliai, randami rankdarbių parduotuvese tinkami auskaram, pakabukam arba buna spec sagės blynai smile.gif.


Būtent aš naudojiu medinius blynelius, kuriuos perku to, to deko parduotuvėlėje. Dekupažinu, klijuoju ant filčo, siuvinėju ir pabaigai užpakalinę dalį užklijuoju oda bei įtvirtinu užsegimą
Papildyta:
QUOTE(Enary @ 2009 04 21, 11:40)
Man labai grazi antroji sage thumbup.gif , o kaspinukai taip pavydetinai lygiai prisiuti prie sagiu... rolleyes.gif (Prasyciau isduoti paslapti blush2.gif )
Papildyta:


Pirmiau ptį kaspiniuką susiuvu tomis bangelėmis, o tik po to jį siuvu prie pagrindo
Atsakyti
Oi kaip noreciau padet tokiom kaip Enary susidaryti svarbiausiu, optimaliausiu prekiu sarasiuka, zinau is patirties kaip sunku rasti greit ir gerai. Nepatikesit as tikrai ne vienai siuliau savo patarimus tiesiog siuliau man paskambinti, sustikti psikalbeti bet visos bijo kazko net nezinau.... keista kazkaip kai pagalbos bijo priimti gal galvoja kad paskui ikainuosiu paslauga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 21 balandžio 2009 - 21:40
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 21, 21:39)
Oi kaip noreciau padet tokiom kaip Enary susidaryti svarbiausiu, optimaliausiu prekiu sarasiuka, zinau is patirties kaip sunku rasti greit ir gerai. Nepatikesit as tikrai ne vienai siuliau savo patarimus tiesiog siuliau man paskambinti, sustikti psikalbeti bet visos bijo kazko net nezinau.... keista kazkaip kai pagalbos bijo priimti gal galvoja kad paskui ikainuosiu paslauga biggrin.gif

Man kažkada reikės tokios pagalbos blush2.gif
Atsakyti