Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

aš ir jokios skylutės neįžiūrėjau, super.
Ačiukas už pagyrimą manajai.
Atsakyti
Maša, šios kamėjos iš www.rankdarbiai.com (anksčiau jų ten buvo)
Atsakyti
Ten ne skylutes reik ziuret o kiauria persiveria per akmeni ir ta skyle sviecia sviesia juosta per vidury (pati kelis tokius skirtingu spalvu turiu tai nesugalvoju ko ten prideti kad nesviestu tas dryzis toks)
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif aš čia pirmą kartą, taip pat pirmą kartą gyvenime šiandien pabandžiau pasidaryti sagę, ir kažkas lyg ir gavos, labai stipriai nepeikit, jūsų visų postų dar tikrai nespėjau perskaityti ir kaip kas daroma dar nežinau, čia buvo tiesiog pabandymas iš bendro supratimo taip sakant blush2.gif

http://public.fotki....o/dsc01390.html
Atsakyti
Visoms, visoms ačių už pagyrimus. Tiesiog aš jų tiek nesitikėjau 4u.gif Net susikukulinau ax.gif blush2.gif Ir jūsų darbai visi nustabūs. O dėl tų lygių kaspiniukų nieko negaliu padaryti. Tokia aš jau esu ir namuose turiu gerą kritiką MB, kuris tuojau manę iškritikuoja jeigu jam kas nors nepatinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 20 balandžio 2009 - 17:26
Maša, tutke, ten kaip Ingusia31 sakė, skylutė vėrimui blush2.gif ir ji gadina vaizdą doh.gif
Ale ačiū už pagyrimus 4u.gif

O, Ingusia31, manau, kad tos skylės jau padaryti nematomos neįmanoma, tačiau jei sužinosit kaip - pasidalinkite ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 20 balandžio 2009 - 19:03
kristi13 koks sagyciu pagrindas? aciu
Atsakyti
QUOTE(Dunyte @ 2009 04 21, 10:07)
kristi13 koks sagyciu pagrindas? aciu


sage

http://lh5.ggpht.com...0/s640/alyvine1
Atsakyti
Spėju kad sagių pagrindas mediniai blyneliai, randami rankdarbių parduotuvese tinkami auskaram, pakabukam arba buna spec sagės blynai smile.gif.
Atsakyti
user posted image
Papildyta:


Siek tiek didoka gavosi lotuliukas.gif kad aiskau matytusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dunyte: 21 balandžio 2009 - 09:35
QUOTE(grite @ 2009 04 18, 22:38)
Maša labai faina tavo sagė thumbup.gif
Pasirodysiu ir aš savo Kamėją:


Siaip as Kameju nemegstu, bet sita labai grazi wub.gif teks keisti nuomone biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kristi13 @ 2009 04 19, 08:43)
Paskutinieji mano sagiukai smile.gif

Laukiu komentarų ax.gif

Man labai grazi antroji sage thumbup.gif , o kaspinukai taip pavydetinai lygiai prisiuti prie sagiu... rolleyes.gif (Prasyciau isduoti paslapti blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(ievukass @ 2009 04 19, 10:52)

Enary, aš naudoju tokį patį sendintoją kaip ir tu, tik įtrinu jį akių šešėliais (tas pats kas su porporina), o lakuoju akriliniu laku, nieko blogo neatsitinka nuo to lako.


O lakuojant is itrukimu "neissivalo" tie seseliai? As bandziau sendinti su tokiais blizgiais rasikliukais, iskrapsciau is ten ta "rasala", viskas labai graziai pasisendino, lengvai nusivale, itrukimai graziai blizgejo, bet kai pradejau lakuoti, visi blizgiukai issilakste po visa pavirsiu, jokiu itrukimu nebesimate doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 20, 09:44)


Dar tada, kai man paciai buvo toli iki pirmos sages, skaiciau jusu temele ir Ingusios31 apyrankes tiesiog isimylejau wub.gif Labai nuostabus darbai, sis neisimtis... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Inexe @ 2009 04 20, 15:25)
Sveikos visos  4u.gif  aš čia pirmą kartą, taip pat pirmą kartą gyvenime šiandien pabandžiau pasidaryti sagę, ir kažkas lyg ir gavos, labai stipriai nepeikit, jūsų visų postų dar tikrai nespėjau perskaityti ir kaip kas daroma dar nežinau, čia buvo tiesiog pabandymas iš bendro supratimo taip sakant  blush2.gif

http://public.fotki....o/dsc01390.html

Man grazu! thumbup.gif Smagu, kad prisijungei, man taip pat kaip naujokei, bus drasiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dunyte @ 2009 04 21, 10:34)

Siek tiek didoka gavosi lotuliukas.gif kad aiskau matytusi smile.gif

Ant kokio cia pagrindo siuvineta? As labai noriu ismokti daryti "spygliuotas" sages
Man sages spalvos labai thumbup.gif mano planuose tokio kolorito karoliukai blush2.gif
Atsakyti
AS siuvineju ant odos
Atsakyti