Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

kameja pati is saves labai grazi bet va bantukai tai taip nesimetriskai blush2.gif pasimetrink ir bus liux....... 4u.gif
Atsakyti
Paskutinieji mano sagiukai smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Laukiu komentarų ax.gif
Atsakyti
Kristi šiaip tai labai gražu, tik mano akim tie kaspiniukai prisiūti per tvarkingai jau smile.gif va man antosios sagytės kaspiniukas va taip parauktas geriau žiūris 4u.gif na bet čia man taip atrodo tongue.gif
Atsakyti
kristi13 labai gražios sagės, tokios super tvarkingos.
Enary, aš naudoju tokį patį sendintoją kaip ir tu, tik įtrinu jį akių šešėliais (tas pats kas su porporina), o lakuoju akriliniu laku, nieko blogo neatsitinka nuo to lako.
Įdedu kelias naujausias savo sagės:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievukass: 19 balandžio 2009 - 09:57
kristi13-o aš kaip tik norėjau atkreipti dėmesį į labai kruopščiai ir tvarkingai apsiūtas juosteles/kaspinukus thumbup.gif Tai iškart suteikia sagei subtilumo, išbaigtumo ir neabejotinai- kokybės atspalvį. Kas dar krenta į akis-neperkrauta ir ypatingai jautriai suderintos spalvos. Vienu žodžiu-puikios sagės clap_1.gif
Įdomiausia man- antroji, nes karoliukų dekoras-ne toks nuobodus, įdomiau "sukonstruotas" mirksiukas.gif

Atsakyti
kažkaip labai seniai bebuvau užsukusi į jūsų temelę mergaitės, čia visada šilta miela ir malonu akiai, taip atsipalaiduoju grožybių prisižiūrėjus, svaigstu žiūrėdama į nuostabiai apsiūtus kabošonus, arba nuostabiai atliktą dekupažą, nu aš dar nedagyvenau iki dekupažo, bet būtinai pabandysiu, štai parodysiu ir aš vieną savo darbuką tai sagė su magnezito akmenuku mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Nu prisiziurejau visokiu grozybiu tai jau dabar pasakosiu...
Masa tavo ranku darbo kamejos mane visada zavi
Kristi13 tavo sagiu kaspineliu vaizdas mane tiesiog pribloske, nepakartojamai kruopstu, tvarkinga, skoninga ir labai labai grazu. Man ypac 2 viskas labai labai. 3 gal trukiai perdaug sukapojo smulku piesinuka bet juostele uztat kokia nuostabi kaip saules lengvi spinduliai aplink rolleyes.gif
Ievukass kazi ar as noerciau prisisegti svetimu zmoniu nuotraukas nebent savo dukrytes bet va priespaskutine kameja su neriniais tikrai verta grieko thumbup.gif . labai romantiska.

O cia mano savaitgalio seliojimai kairo naktimis

APYRANKE

user posted image

user posted image


Papildyta:
SAGE

user posted image
Atsakyti
kristi 13 , tiesiog nuostabu, labai gražu, kruopštu. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ilgai žiūrėjusi į jus - interpretavau blush2.gif

user posted image

Toji skylutei skirta vieta nekaip žiūris akmenėlyje, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 20 balandžio 2009 - 10:16
jo vat ta skylute tikrai gadina visa vaizda bet pradziai pasibandymui nera tai ir blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
kristi13, o man trečioji thumbup.gif
Ir kaip ir Aviacijai - per tvarkinga viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Malonu ziuret wub.gif

Kristi13 nu kaip vaistinej tikslu thumbup.gif

Ievukasss nu tos kamejos (as kameju fane) net kvapa gniauzia bigsmile.gif kur tokiu gavai blush2.gif ?

Ingusia31 labai dailus komplektelis wub.gif

Tutke, dailiai apsiuvai, dekis pliusa thumbup.gif 4u.gif

Centime, ziurejau ziurejau nu nematau jokios skylutes lotuliukas.gif grazu
Atsakyti