Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

o Jus taip tais karoliukais apsiuvat?
Atsakyti
Enary, labai graži paskutinė sagė. Man irgi įdomu kokiu būdu tu taip gražiai apveri tą dekupažą?
Atsakyti
Enary, labai gražiai gavosi, ir tikrai nėra nevykęs darbas biggrin.gif

ievukass, nors labai gerai nežinau, bet manau, kad kažkokį blynuką (medinį ar modelininį) nudekupažina ir tada jau apsiuva kaip kabašoną mirksiukas.gif
Atsakyti
Enary, as turejau galvoj kad galbut tavo dvikomponenciam netinka dazai, parasyk koks sendintojas (firma) ir kokie dazai (aliejinai, akriliniai)...gal tame suo pakastas,


o siaip va ta raudono skaldymo labai grazi ir apsiuvineta kruopsciau nebuna 4u.gif

manoji blush2.gif sioks toks 3d dekupazas

user posted image

va cia arciau truputuka rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Sugedinote jus mane, va blush2.gif labai rimtai sakau... Visoms ivertinusioms po balioneli 4u.gif

Masa, pas mane sendintojas, berods "stamperia" firmos... Nezinau, nesuprantu, kur cia ta firma parasyta blush2.gif (Crackle medium effetto lucido) o dazai akriliniai, nes savo aliejinius kazkur nukisau, tai kol neradau, su niekuo kitu ir neteko pabandyti itrinti... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Maša @ 2009 04 17, 19:21)


manoji  blush2.gif sioks toks 3d dekupazas



ooooo, cia mano svajone 3D dekupazas... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(cindy @ 2009 04 17, 18:11)


ievukass, nors labai gerai nežinau, bet manau, kad kažkokį blynuką (medinį ar modelininį) nudekupažina ir tada jau apsiuva kaip kabašoną mirksiukas.gif

Aha, tu visiskai teisi... 4u.gif Nors kabasonu niekada neteko apsiuvineti, bet kaip suprantu, jie apsiuvami taip pat biggrin.gif
Priklijuoju kitoje puseje didesni, nei blynukas, flico gabaliuka, prisiuvu aplink ant jo didesniu karoliuku, o po to nuo ju, varstau i virsu biseri, ant pagrinduko... Naudoju paprasta 0,18mm vala, jis gerai isitempia ir karoliukai priglunda ant virsaus...
Atsakyti
Enary ar sitas

http://www.senasnauj...product&id=1466

nezinau tiksliai turiu sios formos sottile tik, tai ji negalima akriliniais trint, apvelia pavirsiu...pati isbandziau... gal pasitikslinam dekupazo temoj g.gif man atrodo reikia aliejinias, tada aliejiniai gerai nusivalo nuo nesuskilusiu ploteliu ir neuzgozia pavelikslelio... ir lakuot reikia jokiu budu ne akriliniu laku g.gif

jei nelakuota nesekmingai uzdazei galima bandyt aliejumi patrint man taip patare visai nusivale, tiesa aliejiniai dazai ir nelakavus.
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 04 17, 20:56)
Enary ar sitas

http://www.senasnauj...product&id=1466

nezinau tiksliai turiu sios formos sottile tik, tai ji negalima akriliniais trint, apvelia pavirsiu...pati isbandziau... gal pasitikslinam dekupazo temoj  g.gif man atrodo reikia aliejinias, tada aliejiniai gerai nusivalo nuo nesuskilusiu ploteliu ir neuzgozia pavelikslelio... ir lakuot reikia jokiu budu ne akriliniu laku  g.gif

jei nelakuota nesekmingai uzdazei galima bandyt aliejumi patrint man taip patare visai nusivale, tiesa aliejiniai dazai ir nelakavus.

Aha, sitie, is cia ir pirkau...
Tai, matyt, ir su juo negalima akriliniais dazyti, nes visas pavirsius siek tiek igauna dazu spalva, jei labiau pavalau, tada issivalo ir is suskilinejimu, vel blogai, nes suskilimu nesimato doh.gif Ech, pridirbau cia... Bet is klaidu mokomes, aciu labai uz pagalba 4u.gif
Tiesa, o kokiu tada laku lakuoti? Nes lakuoju taip pat akriliniu...
Atsakyti
Laukuoju purskiamu sintetiniu is Senuku

user posted image

beje teko naikint nesekmingai suskilusi - su vandeniu nusiplove

Ir dar - sis sendinimas labai bijo vandens, iskart velia ar neskyla - tas liecia teptuko - turi but visai sausias... geriausia tept pirstu, tai irgi kad nedregnas butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 17 balandžio 2009 - 20:12
QUOTE(Maša @ 2009 04 17, 19:21)


O kokia technologija to 3D dekupažo? g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry26140318 va cia katik parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 04 17, 21:56)

Ačiū smile.gif Kad mokėčiau bent jau dekupažint, tai gal ir pasidaryčiau hihihi.gif Na ateity gal kas išeis biggrin.gif
Atsakyti
Maša labai faina tavo sagė thumbup.gif
Pasirodysiu ir aš savo Kamėją:
user posted image
Atsakyti